Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Klimator czy Klimatyzator Przenośny - Jak przetrwać letnie upały?
Letnie upały znów tu są i wielu z nas zaczyna szukać sposobu na przynajmniej uwolnienie się od gorąca naszego domu. W niektórych przypadkach zwykły wentylator jest wystarczający, ale nie powinien być zbyt głośny, powinien być bezpieczny, aby jego ostrza nie mogły nikogo skrzywdzić. Ponadto, jeśli we wnętrzu nie wygląda jak bez smaku mechaniczny potwór, jest to również duży plus. Współcześni fani kolumn spełniają to wszystko.
Czytaj więcej
Nowe składniki Paliwa E10 do benzyny 95
Ze względu na przepisy Unii Europejskiej od 2020r. zmienił się nieco skład benzyny silnikowej.
W przypadku bioetanolu E10 - potrzebuje on wyższej temperatury do odpalenia, więc może to powodować niewielkie trudności z odpalaniem.
Benzyna E10 jest odpowiednia dla urządzeń Hecht, należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że bioetanol szybciej odparowuje, więc z czasem może wystąpić zjawisko oddzielania się wody.
Może to powodować awarie silników, dlatego pamiętajcie, aby nie używać paliwa, które stało w zbiorniku powyżej 30 dni.
Czytaj więcej
Siedem porad jak przygotować kosiarkę HECHT do sezonu.
Siedem porad jak przygotować kosiarkę HECHT do sezonu.

Jeżeli zamierzasz odpowiednio przygotować zaniedbaną kosiarkę, najwyższy czas, aby zrobić to przed zbliżającym się sezonem. Najprostszym sposobem jest powierzenie sprzętu autoryzowanemu serwisowi, lecz jeśli jesteś wystarczająco wykwalifikowany, większość czynności będziesz mógł wykonać we własnym zakresie. 
Czytaj więcej
Jak Wybrać odpowiedni basen HECHT

Nasza Republika należy do światowej potęgi na świecie. Nawet jeśli trudno jest znaleźć ogród, w którym nie ma starszej ocynkowanej wanny z wodą gotowej na orzeźwiający dzień w upalne dni, wciąż jest wiele osób, które zdecydowały się kupić swój pierwszy basen. I ten artykuł jest im poświęcony.

Nie, nie zajmiemy się tutaj budową dużych podziemnych basenów. Bezpieczniej jest zostawić tę pracę wyspecjalizowanym firmom. Jednak nie wydaje się, że wybór odpowiedniego  naziemnego basenu , który zbudujesz w ogrodzie, może mieć pułapki.

Czytaj więcej
Staw w Ogrodzie
Chociaż można znaleźć dziesiątki wiarygodnych instrukcji, jak zbudować staw w ogrodzie, zwykle nie wiesz nic istotnego i bardzo prawdopodobne jest, że prędzej czy później wpadniesz w kłopoty, budując samopomoc zgodnie z tym uniwersalnym przewodnikiem. Budowa stawu lub stawu ma zawsze inną specyfikę, której nie można streścić w jednym uniwersalnym podręczniku.
Czytaj więcej
Zima w Ogrodzie
Zima to czas, kiedy rośliny odpoczywają w naszych ogrodach. Rtęć termometru, często nieoczekiwanie wędrująca od zera powyżej znacznie poniżej zera, nie pozwoli na bardziej złożoną pracę lub regulacje.Jednak wielu właścicieli ogrodów ogranicza swoje zimowe aktywności do przeszukiwania dróg dojazdowych i dbania o ogród, o którym często zapomina się zimą. Co więc możemy robić w ogrodzie zimą i czego powinniśmy unikać?
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.50 / 5.00 1316 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-07
Polecam
2024-02-27
Szybka dostawa i wstępna próba Ok,zobaczymy jak w długim użytkowaniu

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel