HECHT Polska - specjalistyczne narzędzia ogrodnicze

( ilość produktów: 671 )

HECHT POLSKA - Sklep Internetowy

Hecht Czechy to marka, która cieszy się pozycją lidera w międzynarodowej branży urządzeń i narzędzi ogrodniczych. Hecht od lat udowadnia, na co stać jego najlepszych specjalistów, zapewniając klientom dostęp do wysokogatunkowych konstrukcji z najwyższej półki. Dzięki temu firma może pochwalić się imponującą ilością pozytywnych opinii. Najlepszym świadectwem sukcesów jest rok 2017, gdy Hecht poprawił sprzedaż o ponad 70% – stając się tym samym największym dostawcą maszyn ogrodniczych w Czechach i na Słowacji oraz wchodząc na rynek maszyn ogrodniczych w Unii Europejskiej.

Jesteśmy dumni, że Ewimax.pl jest OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM AUTORYZOWANYM DEALER HECHT POLSKA.

Historia HECHT MOTORS (oficjalny właściciel znaku towarowego Hecht - Specjalista Ogrodnictwa) zaczyna się w 1994 roku w Czechach. Początkowo konstrukcje spod szyldu Hecht były jednak dopracowywane, by gwarantowały one klientom niezawodność, efektywność i satysfakcję z eksploatacji. Owocem tego były pierwsze produkty ogrodnicze o nazwie HECHT, które pojawiły się na sklepowych półkach w 1998 r. Były to elektryczne nożyce do żywopłotu i piły, które szybko przypadły do gustu najbardziej wymagającym klientom. HECHT MOTORS, s.r.o. zaczął się rozrastać w dynamicznym tempie, co doprowadziło nas do obecnego stanu.

 

Projektanci nie zaprzestali jednak na samych narzędziach – w końcu ogród to nie tylko miejsce ciężkiej pracy, ale także regeneracji. Kolejnym krokiem było rozbudowanie oferty mebli ogrodowych, basenów i akcesoriów basenowych. Hecht nie powiedział jednak ostatniego słowa. Rozpoczęto również produkcję nowoczesnych narzędzi i wyposażenia warsztatowego.

Wszystkie ww. informacje to najlepsze świadectwo poziomu maszyn HECHT, które zostały wyprodukowane przez HECHT Czechy. Tłumaczą one także, dlaczego nie mogło zabraknąć ich w ofercie Ewimax. Prezentujemy bogaty wybór asortymentu HECHT, który zaspokoi oczekiwania każdego klienta – niezależnie, czy jesteś amatorem, czy doświadczonym ekspertem.

Hecht.cz to popularna Czeska marka sprzętu ogrodniczego, która w Polsce zasłynęła w dużej mierze dzięki Ewimax.pl - oficjalnemu dystrybutorowi Hecht na terenie Polski. Wybierając naszą ofertę (do której zaliczamy m.in. kosiarki do trawy, glebogryzarki, opryskiwacze lub aeratory) marki Hecht, klienci otrzymują gwarancję spełnienia najwyższych standardów obsługi i 100-procentową pewności, że uzyskają profesjonalne i kompleksowe wsparcie zakupowe. Wyposażenie Hecht to najlepszy dowód na to, że połączenie atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości jest możliwe.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępnej oferty Hecht? W Ewimax.pl wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie najlepsze i najpopularniejsze konstrukcje, których nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie. Wybierz kosiarkę do trawy lub inne urządzenie, dzięki któremu Twój ogród odmieni swoje oblicze. Konstrukcje Hecht łączą wysoką jakość wykonania, funkcjonalność i cenę na każdą kieszeń. Po co więc przepłacać, skoro jest Hecht!

 

Sklep z produktami producenta Hecht

Założyciele marki Hecht od początku mieli określony cel swoich działań – połączyć miłość do ogrodnictwa z innowacyjnymi technologiami. Rezultaty są dziś widoczne gołym okiem. Ogrodnicy na całym świecie otrzymali wysokogatunkowe narzędzia w przystępnych cenach.

Testy przeprowadzone przez niezależne firmy wykazują, że produkty sygnowane logiem Hecht przodują w branży ogrodniczej w Niemczech. Oprócz tego eksportuje konstrukcje do ponad 30 krajów, Na liście znajdziemy m.in. Węgry, Włochy, Francję, Hiszpanię, Szwajcarię, Anglię, Irlandię, Ukrainę, Holandię, Belgię, Algierię lub Egipt. To oczywiście jedynie ułamek krajów, w których sklepy ogrodnicze wyposażone są w asortyment Hecht. Ekspert odbywa się poprzez spółki zależne na Słowacji, Węgrzech i w Polsce.

Najlepszym dowodem na wysoką jakość urządzeń i akcesoriów Hecht, jest nagroda przyznana na jednym z najbardziej wymagającym rynku w UE – w Niemczech. Produkty Hecht są tam zaliczane do jednego z najistotniejszych rankingu niezależnej działalności – Heimwerker-test. Jest to naprawdę duże osiągnięcie, gdyż firma podchodzi do testów w sposób rygorystyczny i bardzo szczegółowy.

Kolejnym kamieniem milowym, który stanowi perfekcyjny dowód pozycji marki na rynku i ich dbałość o zadowolenie użytkowników, jest nagroda z 2013 r. Dzięki kosiarce spalinowej HECHT 548 SW 5 IN 1 marka Hecht otrzymała wyróżnienie od niezależnych ekspertów w branży.

 

hecht producent

Przedstawiciele Hecht stale podkreślają, że ich najistotniejszym celem jest podnoszenie poprzeczki w branży ogrodniczej. Bezpieczeństwo i zadowolenie klientów oraz efektywność urządzeń to priorytet. Produkty Hecht zawsze testowane są na każdym etapie produkcji. W ten sposób użytkownicy dostają narzędzia perfekcyjne w każdym calu. Chcesz przekonać się o tym osobiście? Nie czekaj. Poznaj propozycje Hecht i dołącz do grona spełnionych użytkowników.

 Hecht to czeski lider w branży maszyn ogrodniczych.

Co można znaleźć w ofercie Hecht? Są to m.in. takie produkty jak: aeratory i wertykulatory spalinowe lub elektryczne, kosy (zarówno spalinowe, jak i elektryczne), podkaszarki, dmuchawy (spalinowe i elektryczne), odkurzacze elektryczne do liści, kosiarki (ręczne, elektryczne lub spalinowe), siekiery, zamiatarki spalinowe 3w1, opryskiwacze, myjki ciśnieniowe, piły tarczowe, rozdrabniacze do gałęzi, nożyce do żywopłotu, traktorki ogrodowe, glebogryzarki (spalinowe lub elektryczne), łuparki do drewna, odśnieżarki, pilarki (spalinowe lub elektryczne) i wiele innych. Jak widzisz, lista jest naprawdę długa.

Kosiarki HECHT od dawna rozchwytywane są przez miłośników ogrodnictwa. Dlaczego? Ponieważ tworząc parę jakości i ceny nie mają konkurencji. Wśród samych konstrukcji służących do pielęgnacji trawnika można znaleźć m.in.: aeratory, glebogryzarki, kosiarki, kosy, wykaszarki, traktory ogrodowe, rozsiewacze, opryskiwacze itp. Miłośnicy ogrodnictwa w ostatnich sezonach docenili także glebogryzarki z możliwością rozbudowy o różnego rodzaju narzędzia.

 

Co jeszcze można znaleźć w ofercie Hecht? Sekatory do żywopłotu, rozdrabniacze do gałęzi, piły łańcuchowe, piły tarczowe, łuparki do drewna, dmuchawy i odkurzacze do liści, odśnieżarki i szeroką gamę innych komponentów do pracy w ogrodzie i wokół domu.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Imponujące projekty i innowacje, które wprowadzamy przed nimi. Przekonaj się o tym na własne oczy.

Rozwój marki Hecht

Jak klaruje się przyszłość marki Hecht? W rozbudowie sektora urządzeń akumulatorowych i kompleksowych programów produktowych – nie tylko dla ogrodu i warsztatu, ale także dla elektromobilności. Projektanci i konstruktorzy dają z siebie wszystko, by rozwinąć sektor pojazdów elektrycznych i skuterów z zasilaniem akumulatorowym. Efektem działań są quady bezprzewodowe homologowane do jazdy po drogach, klasyczne skutery elektryczne lub motocykle trzykołowe – docenione m.in. przez osoby o ograniczonej sprawności ruchowej.

Obecnie HECHT jest liderem sprzedaży sprzętu ogrodniczego w Czechach i na Słowacji – sprzedaż sięga ponad 130 000 kosiarek rocznie. Jest także jednym z największych dystrybutorów sprzętu ogrodniczego w Europie Środkowej. Firma posiada oficjalne oddziały w Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech.

Co charakteryzuje produkty sygnowane logo Hecht? Idealnie zaprojektowane konstrukcje, imponująca funkcjonalność, bezpieczeństwo eksploatacji, spełnienie wszystkich rygorystycznych norm i standardów UE (i nie tylko). Wszystko po to, by każdy (niezależnie od doświadczenia, wiedzy, czy umiejętności), był zadowolony z zakupu.

Gdy dodamy do ww. walorów świetną bezkonkurencyjną cenę, która często obejmuje komponenty modeli o (teoretycznie) wyższej klasy. Dbałość o szczegóły najlepiej widać w instrukcji obsługi, nad którą pracuje sztab 12 wykwalifikowanych ekspertów. Niewiele firm przykłada się do tego zadania z tak dużym zaangażowaniem.

Nie wiesz, jak wybrać odpowiedni model lub masz problemy z realizacją zamówienia/użytkowaniem urządzenia? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zespół naszych specjalistów to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy tak samo jak Ty, są miłośnikami ogrodnictwa.

Zalety produktów Hecht

Jedną z głównych zalet Hecht jest rozbudowa sieci sprzedaży i serwisu. Od lat wypełnia ona mapę Czech i Słowacji oraz zaczyna pojawiać się na terenie Polski i Węgier. Firma Hecht podchodzi do tematu serwisu narzędzi i akcesoriów bardzo poważnie, zapewniając klientom i użytkownikom standard obsługi na najwyższym możliwym poziomie. Warto zwrócić uwagę na magazyn części zamiennych w Czechach. Jest to obiekt o powierzchni 1000 m2 i wysokości 12 metrów. Pracuje tam 18 wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie realizacją zlecenia dot. części zamiennych. Nieco mniejszy, aczkolwiek równie sprawnie działający magazyn części zamiennych usytuowany jest także w Polsce. Jako konsument możesz więc liczyć na szybkie i sprawne prace konserwacyjne, naprawy lub wymianę elementów eksploatacyjnych.

Wiesz już pewnie, że narzędzia Hecht to nie tylko ogród. Znalazły one również swoje miejsce w warsztatach. Do dyspozycji klientów są m.in. wiertarki elektryczne i akumulatorowe, piły, szlifierki, spawarki, kompresory, odkurzacze, generatory prądu, opalarki, grzejniki i inny sprzęt. Wszystkie wymienione elementy stały się nieodłącznym elementem tysięcy domowych warsztatów i garaży. Zadbaj o to, by znalazły one dom również w Twoim warsztacie.

Ogród i warsztat to nie tylko ciężka praca, ale także przyjemność. Projektanci Hecht doskonale zdają sobie z tego sprawę, więc przygotowali szeroką gamę mebli ogrodowych. Wśród propozycji znajdziesz całe zestawy ogrodowe, leżaki, huśtawki i krzesła. Całość uzupełnia grill Hecht.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat akumulatorowych Quadów? Dostępne modele z silnikami elektrycznymi pomogą Ci wykonać nie tylko wiele prac w domu, ale także pozwolą Ci na szybką, wygodną i ekonomiczną podróż. Posiadają one homologację, więc mogą być eksploatowane na drogach publicznych i służyć do podróżowania, np. do szkoły, sklepu lub pracy. Niemal identycznie jest z dostępnymi skuterami elektrycznymi. W obu przypadkach docenisz tanią, cichą i bezemisyjną pracę.

Wydaje Ci się, że to wszystko, co Hecht może Ci zaoferować? Zabawki dla twoich dzieci mogą być dużym zaskoczeniem. Dzięki nim pociechy zajmą się rozrywką, gdy Ty będziesz pracować w swoim ogrodzie lub warsztacie.

Jak widać, Hecht to wyposażenie dla całej rodziny. Poznaj tę jakość na własne oczy i przekonaj się, że jesteś we właściwym miejscu.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.46 / 5.00 1049 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-28
Zamówienie błyskawicznie zrealizowane. Obsługa wzorowa
2023-01-08
Bo firma i post dała agregat na sama górę był problem z sciągnięciem a winę przerzuciła na państwo

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel