Choose your languageand country
angielski
polski
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CEDRUS Polska - Rozdrabniacze, Traktorki Ogrodowe, Kosiarki ,Glebogryzarki, Łuparki, Agregaty

( ilość produktów: 237 )

CEDRUS POLSKA - Sklep Internetowy

CEDRUS BRZEZINY - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER

CEDRUS pod marką własną może zaoferować szereg maszyn i narzędzi ogrodniczych. Marka Cedrus rozpoczęła swoją działalność pod koniec 1993 roku jako wyspecjalizowany dystrybutor sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Teraz jednak firma Cedrus produkuje urządzenia, akcesoria i narzędzia ogrodnicze i budowlane pod swoją marką, zapewniając wysoką jakość przy stosunkowo niskiej cenie zakupu. Sprzęt ogrodniczy Cedrus jest polecany wśród wszystkich konsumentów, którzy doceniają wysokie zaawansowanie techniczne oraz rewelacyjną obsługę posprzedażową. Przejrzyj koniecznie cały katalog Cedrus i złóż zamówienie już dziś.

Najbardziej rozpoznawalne traktorki ogrodowe z serii Challenge, Starjet i Goliat napędzane silnikami Loncin oraz Briggs&Stratton Vanguard dostępne są w wersjach standardowych, z napędem na 4 koła (4x4)oraz z wysokim wysypem (PRO). Cedrus oferuje również kosiarki spalinowe, glebogryzarki, świdry glebowe, zamiatarki spalinowe, nożyce do żywopłotu, wykaszarki, opryskiwacze, pompy wody, zagęszczarki, dmuchawy do liści, agregaty prądotwórcze oraz łuparki do drewna pionowe i poziome. Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby osób dbających o swoje trawniki i ogrody i zapewnić praktyczne rozwiązania. Cedrus oferuje szeroki wachlarz kosiarek spalinowych z napędem lub bez, wyposażonych w funkcje mielenia oraz wyrzutu bocznego, tylnego lub zbierania do kosza. Lekkie kosiarki z łożyskowanymi kołami i centralną regulacją wysokości koszenia zapewniają wysoką wydajność i bezawaryjność.

Historia i podstawowe założenia firmy Cedrus

CEDRUS CO TO ZA FIRMA?

Sklep internetowy Cedrus istnieje na rynku nieprzerwanie od 1993 roku i od tego czasu buduje swoją pozycję największego sprzedawcy sprzętu ogrodowego. Firma na fali swojej popularności podjęła w 2016 roku bardzo trudną i wymagającą decyzję – produkcję urządzeń ogrodniczych pod własną marką Cedrus. Właścicielom marki zależało na tym, aby jej urządzenia cechowały się rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości. Zabieg okazał się udany, a urządzenia Cedrus pojawiły się na wyposażeniu największych firm budowlano-remontowych o ugruntowanej pozycji na rynku


CEDRUS to profesjonalne maszyny ogrodnicze. Sprzęt ogrodniczy najwyższej jakości do lasu i ogrodu zapewnia bezpieczną pracę korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych. Wysoka wydajność sprzętu daje komfort użytkowania i szybką pracę nawet na dużych obszarach. Oferując sprzęt ogrodniczy wiodących firm na rynku takich jak: ARIENS,  Pubert, WIPER, Fiskars, Simplicity, Weibang, Agrinova czy Briggs&Straton zapewniamy produkty najwyższej jakości: kosiarki, piły, pilarki, glebogryzarki, wertykulatory, myjki ciśnieniowe, agregaty, aeratory, dmuchawy i inne. W naszym sklepie znajdziesz również części zamienne i silniki do kosiarek, wertykulatorów i glebogryzarek. Profesjonalne narzędzia ogrodnicze i akcesoria z pewnością ułatwią pracę w ogrodzie i pomogą stworzyć piękny trawnik. Cedrus jest jedynym dystrybutorem maszyn Simplicity w Polsce. Wysokiej jakości traktorki ogrodowe oraz nowoczesne automatyczne sprzęty akumulatorowe ułatwiają pracę w ogrodzie maksymalnie odciążając użytkownika zapewniając najwyższy komfort podczas wykonywania prac ogrodowych i obsługi sprzętów codziennego użytku.

Cedrus – kosiarki, traktorki ogrodowe, piły i kosy spalinowe

Cedrus jest jedynym dystrybutorem kosiarek traktorków Simplicity w Polsce. Wysokiej jakości traktorki ogrodowe oraz nowoczesne automatyczne sprzęty akumulatorowe ułatwiają pracę w ogrodzie maksymalnie odciążając użytkownika zapewniając najwyższy komfort podczas wykonywania prac ogrodowych i obsługi sprzętów codziennego użytku. Znajdziesz u nas szeroki wachlarz maszyn spalinowych: kosiarki spalinowe, kosy spalinowe, piły, pilarki, wertykulatory i aeratory do trawy, wycinarki darni oraz maszyny do prac ogrodowych jesienią np. dmuchawy do liści, odkurzacze, nożyce do przycinania żywopłotu, rozdrabniacze gałęzi, zamiatarki do liści lub do usuwania chwastów.

Maszyny do prac ogrodowych: glebogryzarki, koparki

Cedrus może pochwalić się najszerszą ofertą glebogryzarek i osprzętu. Posiadając glebogryzarkę marki Cedrus lub Pubert możemy maszynę szybko przekształcić w odśnieżarkę z pługiem. Do glebogryzarki możemy również zamontować profesjonalny zestaw do orania i obsypywania, co na małej powierzchni może z powodzeniem zastąpić nam traktor rolniczy. Warto również wyposażyć się w żelazne koła i obciążniki, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność pracy w ziemi. Glebogryzarki spalinowe wyposażone są w silniki Rato, Loncin, Zongshen, Briggs&Stratton, Robin/Subaru oraz w przekładnię umożliwiającą napęd do przodu lub do tyłu.

Kosiarki spalinowe, kosiarki automatyczne, kosiarki profesjonalne

Szeroka oferta kosiarek daje wybór urządzeń z różnym źródłem napędu oraz do różnego zastosowanie w zależności od terenu, wysokości trawy, powierzchni przeznaczonej do koszenia i warunków. Znajdziesz u nas kosiarki do przydomowego użytku oraz duże, specjalistyczne kosiarki do ciężkiej pracy i karczowania nieużytków:

 • Kosiarki spalinowe marki Cedrus, Kaaz, Masport i Weibang
 • Kosiarki automatyczne CEDRUS , WIPER
 • Kosiarki bijakowe marki Ibea 
 • Kosiarki bębnowe Stella i Bravo
 • Kosiarki zero skrętne Ferris ARIENS
 • Kosiarki do koszenia zboczy Agria 
 • Kosiarki akumulatorowe i elektryczne CEDRUS

Kosiarki nadają się do użytku prywatnego, przydomowego oraz profesjonalnego, komunalnego i komercyjnego. Kosiarki napędzane są silnikami, Loncin, Briggs&Stratton, Honda, Kohler, Rato, Kawasaki oraz silnikami elektrycznymi.

Urządzenia ogrodnicze Cedrus – jakość i różnorodność Urządzenia ogrodnicze Cedrus stanowią trzon sprzedaży firmy od samego początku jej powstania, dlatego w jej bogatej ofercie to właśnie one są najpopularniejsze. Wśród narzędzi dostępnych w tej kategorii warto wymienić między innymi kosiarki spalinowe o ponadprzeciętnej jakości, dostępne w wersjach różniących się mocą zastosowanego silnika oraz jego wydajnością, a także wykaszarki niezbędne w każdym ogrodzie czy też traktorki ogrodowe cieszące się ogromną popularnością wśród klientów. Ich wydajność przy 80% obciążenia silnika produkcji Briggs&Stratton mogą wykosić do 1,25 hektara na godzinę, co czyni traktorki jednymi z najwydajniejszych na rynku. Nie można także zapomnieć o pompach wody – niezawodnych urządzeniach, od których wymaga się bardzo dużej wydajności. Większość z nich zostało wyposażonych w automatyczny wyłącznik przy niskim poziomie oleju oraz w wydajne silniki, które umożliwiają przepływ wody o wartości nawet 10 000 l/min, co stanowi doskonały wynik w tej klasie cenowej. Istotnym produktem w katalogu Cedrus są także dmuchawy do liści, które pozwalają na utrzymanie porządku w przydomowym lub firmowym ogrodzie podczas jesieni. 

Kosiarki traktorki ogrodowe Cedrus, Simplicity, Ariens, Ferris

Traktorki kosiarki to największe maszyny do koszenia trawy, które może zaoferować Cedrus. Jesteśmy jedynym dystrybutorem traktorków ogrodowych Simplicity oraz Ferris w Polsce. Na uwagę zasługują traktorki z wysokim wysypem z kosza na wysokość 1,80m oraz traktorki ogrodowe z napędem na 4 koła, dzięki czemu traktorem staje się niezawodną maszyną do pracy w trudnych warunkach nawet zimą. Traktor ogrodowy zimą można wykorzystać do odśnieżania montując z przodu pług lub jesienią do prac w sadzie lub małym ogrodzie montując z tyłu przyczepkę (600 kg), aerator, siewnik aktywny lub walec do wyrównania trawnika. Traktor może być wyposażony również w opony terenowe, wkładkę mielącą, deflektor wyrzutu tylnego, zbieracz odpadków czy nawet rozsiewacz nawozów lub nasion.

Agregaty prądotwórcze to bardzo popularne urządzenia Cedrus wybierane zarówno przez prywatnych konsumentów, jak i duże firmy realizujące prace w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej. Agregaty występują w wielu wariantach i różnią się wydajnością, mocą nominalną oraz rozruchową, a także liczbą faz czy też liczbą dostępnych gniazd zasilania. Każdy model jest wyposażony w rozrusznik ręczny, a w wybranych wariantach także elektryczny, który zdecydowanie przyspiesza proces jego rozruchu. W naszym sklepie znajdują się zarówno agregaty jednofazowe, jak i niezbędne w niektórych pracach budowlanych agregaty trójfazowe o większej mocy i wydajności.

Dlaczego produkty Cedrus są zawsze dobrym wyborem? Firma Cedrus Polska dba o dobre imię, dlatego co roku wprowadza do swojej oferty nowe i ulepszone urządzenia, które cieszą się dużą popularnością na rynku budowlanym i ogrodniczym. Wszystkie powstają z wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, w pełni odpornych na działanie wysokiej temperatury oraz kontakt z olejami czy smarami, a silniki stosowane w agregatach pochodzą od najlepszych producentów cieszących się na rynku dobrą sławą, np. Rato lub Briggs&Stratton. Zamów już dziś urządzenia ogrodnicze firmy Cedrus w naszym sklepie internetowym w niskiej cenie. Zapewniamy doskonałą obsługę klienta oraz szybką wysyłkę i towar zawsze zgodny z informacjami dostępnymi na poszczególnych podstronach. Chętnie także pomożemy w wyborze i udzielimy bardziej szczegółowych i technicznych informacji na temat wszystkich urządzeń i części Cedrus z naszego sklepu online. Gwarantujemy ich stuprocentową oryginalność. Warto także wybrać do swojej firmy zagęszczarki gruntu wiodących producentów z całego świata. 

 

Marka Cedrus

Firma CEDRUS powstała w grudniu 1993 roku, początkowo zajmując się dystrybucją narzędzi odgromniczych. Od 2007 utworzyła własną markę narzędzi ogrodniczych, oferując maszyny importowane poszerzając co roku swój asortyment. Oferowane przez markę Cedrus narzędzia i maszyny spełniają wszystkie niezbędne normy europejskie i posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Produkty Cedrus

Maszyny marki Cedrus to urządzenia ogrodnicze, cechujące się wysoką jakością, przystosowane do lasu i ogrodu, zapewniając bezpieczną i ergonomiczną pracę. Maszyny oferowane przez producenta to konstrukcje wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące szybką pracę nawet na największych obszarach.

W szerokiej gamie produktów marki Cedrus znajdziemy wiele narzędzi, elektronarzędzi, narzędzi i maszyn spalinowych do różnych zastosowań w ogrodzie, na roli i zielonej przestrzeni miejskiej, wśród których znajdziemy produkty z takich kategorii narzędziowych, jak:

 • Kosiarki automatyczne (roboty koszące)
 • Traktorki Kosiarki (traktorki ogrodowe)
 • Kosiarki (spalinowe, elektryczne sieciowe i akumulatorowe, bębnowe, bijakowe,
 • Glebogryzarki
 • Wertykulatory
 • Kosy spalinowe
 • Podkaszarki (elektryczne, akumulatorowe)
 • Nożyce do żywopłotu
 • Aeratory
 • Agregaty prądotwórcze
 • Dmuchawy do liści
 • Łuparki do drewna
 • Myjki ciśnieniowe elektryczne oraz spalinowe
 • Odkurzacze do liści
 • Odśnieżarki
 • Opryskiwacze
 • Pompy do wody
 • Rozdrabniacze
 • Silniki
 • Świdry
 • Wycinarki do darni
 • Zamiatarki
 • Zagęszczarki spalinowe
 • Odchwaszczarki
 • Pompy zanurzeniowe

Kosiarki Cedrus z silnikami spalinowymi

Kosiarki spalinowe są niezwykle popularnym narzędziem stosowanym w ogrodzie. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór renomowanych maszyn, wśród których znajdziemyrównież kosiarki Cedrus, wyposażone w wydajne silniki Loncin oraz Briggs & Stratton. Kosiarki marki Cedrus to modele wyróżniające się solidną konstrukcją ze stali lub aluminium, co sprawia, że praca w ogrodzie staje się łatwiejsza i szybsza. Każda kosiarka spalinowa jest wyposażona w centralny panel sterowania, regulację wysokości koszenia oraz napędu, a niektóre modele posiadają rolkę ugniatającą trawę, umożliwiającą uzyskanie efektu pasów na trawniku. Niektóre maszyny pośród produktów marki Cedrus w tej kategorii produktowej oferują również wyrzut boczny lub tylny oraz wyposażone są w łożyska kół, co zwiększa komfort pracy.

Roboty automatyczne producenta

Producent w swojej ofercie posiada świeżą gamę produktów - kosiarek automatycznych.

Kosiarki automatyczne producenta to narzędzia, które oferują cichą (w porównaniu do innych urządzeń ogrodowych) pracą podczas do koszenia trawy. Bezobsługowe roboty koszace Cedrus to wygodne i precyzyjne urządzenia, które bez wysiłku radzą sobie z koszeniem trawnika na różnym terenie, nie pozostawiając niedokładnie skoszonych obszarów. Inteligentna kosiarka automatyczna nie wymaga wcześniejszego programowania, po zakończeniu koszenia automatycznie wraca do stacji ładującej. Posiada regulację wysokości koszenia trawy na różnych poziomach oraz funkcje automatycznego ładowania akumulatora. Wyposażona jest również w czujniki deszczu, nachylenia, zderzenia i podnoszenia. Bez szczotkowy silnik gwarantuje dłuższą żywotność urządzenia, co pozwala korzystać z niego przez wiele lat, a bezobsługowy układ zasilania zapewnia niezawodność działania.

Traktorki kosiarki w ofercie producenta

Traktorki do koszenia trawy to największe maszyny ogrodowe, które służą do pielęgnacji trawników o największej powierzchni. Dzięki dużej prędkości jazdy, są bardzo wydajne podczas pracy na największych obszarach zieleni. Kosiarki traktorki Cedrus z napędem na 4 koła zapewniają lepszą przyczepność, umożliwiając poruszanie się po nierównym lub mokrym terenie. Szeroki zakres regulacji wysokości koszenia, dostępny w 9 pozycjach, pozwala precyzyjnie dostosować wysokość koszenia trawy według własnych preferencji. Mini traktorki posiadają wiele dodatkowych funkcji, takich jak sprzęgło elektromagnetyczne, hydrostatyczna skrzynia biegów, reflektory LED, amortyzowane zawieszenie oraz wspomaganie kierownicy, co zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Warto również zwrócić uwagę na wielofunkcyjną karczownicę wyposażoną w silnik Vanguard, która stanowi cenną pomoc w różnych zadaniach ogrodowych.

Cedrus na Ewimax.pl

W ofercie naszego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Ewimax, z sekcją ogrodową - posiadamy szeroki wybór produktów marki Cedrus. Oferowane w naszym sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym maszyny ogrodnicze Cedrus, to w pełni oryginalne produkty, podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Kupując narzędzia i maszyny Cedrus w naszym sklepie - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności, w tym płatności ratalne oraz leasing.

Gwarancja Cedrus

Wszystkie produkty marki Cedrus w ofercie naszego sklepu internetowego, oraz stacjonarnego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami, z obszerną sekcją maszyn ogrodniczych - to oryginalne produkty, pochodzące z oficjalnej dystrybucji, stąd oferowane przez nas maszyny Cedrus - to narzędzia podlegające pełnej gwarancji producenta.

Cedrus to firma, która od lat dostarcza na rynek urządzenia z najwyższej półki. Marka ta jest znana z nieustannej innowacyjności i niezawodności swoich produktów, a także z nacisku na ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania. Cedrus to więcej niż marka, to gwarancja jakości i zaawansowanej technologii, które wspierają komfort codziennej pracy w ogrodzie.

CEDRUS CO TO ZA FIRMA?

Cedrus Polska to jeden z największych w naszym kraju dystrybutor nie tylko narzędzi, ale i maszyn ogrodniczych. W asortymencie marki znajdziesz również części i akcesoria nie tylko dla ogrodu, ale także lasu. Historia marki sięga 1993 roku i dzięki temu, że na rynku są już wiele lat, dobrze wiedzą, jak tworzyć funkcjonalne urządzenia, które znacząco podnoszą komfort pracy.

PRODUKTY CEDRUS — CO ZNAJDZIESZ W NASZYM SKLEPIE EWIMAX.pl ?

W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jak wielu różnych konsumentów, tak wiele różnych potrzeb i oczekiwań wobec sprzętu. Wiemy również, że niezależnie od indywidualnych potrzeb, niemal każdemu zależy na tym, by wybrane urządzenie było nie tylko funkcjonalne, ale także niezawodne. 

Dlatego też nasz sklep oferuje sprzęt Cedrus, który może poszczycić się innowacyjnymi i praktycznymi rozwiązaniami. Do twojej dyspozycji oddajemy m.in.: agregaty prądotwórcze, akumulatory, dmuchawy spalinowe, glebogryzarki spalinowe, kosy spalinowe czy kosiarki akumulatorowe i ładowarki baterii. Do tego znajdziesz u nas również łuparki poziome, nożyce akumulatorowe, pilarki akumulatorowe oraz spalinowe, a także rozdrabniacze czy traktory ogrodowe. 

Wierzymy, że tak szeroki wybór urządzeń ogrodowych sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Co więcej, produkty Cedrus w naszym sklepie znajdziesz w przystępnych cenach. Zyskujesz więc sprzęt renomowanej marki bez nadmiernego obciążania budżetu. Oprócz tego dostępne u nas produkty występują w kilku wariantach — o różnej mocy KW, wielkości czy wadze. 

Koniecznie zatem przejrzyj naszą ofertę już dziś i wybierz urządzenia, z którymi dbanie o własny ogród będzie prawdziwą przyjemnością. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 1217 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-06
.
2023-09-01
szybko i bezkonfliktowo

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel