Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CEDRUS Polska - Rozdrabniacze, Traktorki Ogrodowe, Kosiarki ,Glebogryzarki, Łuparki, Agregaty

( ilość produktów: 205 )

CEDRUS pod marką własną może zaoferować szereg maszyn i narzędzi ogrodniczych. Marka Cedrus rozpoczęła swoją działalność pod koniec 1993 roku jako wyspecjalizowany dystrybutor sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Teraz jednak firma Cedrus produkuje urządzenia, akcesoria i narzędzia ogrodnicze i budowlane pod swoją marką, zapewniając wysoką jakość przy stosunkowo niskiej cenie zakupu. Sprzęt ogrodniczy Cedrus jest polecany wśród wszystkich konsumentów, którzy doceniają wysokie zaawansowanie techniczne oraz rewelacyjną obsługę posprzedażową. Przejrzyj koniecznie cały katalog Cedrus i złóż zamówienie już dziś.

Najbardziej rozpoznawalne traktorki ogrodowe z serii Challenge, Starjet i Goliat napędzane silnikami Loncin oraz Briggs&Stratton Vanguard dostępne są w wersjach standardowych, z napędem na 4 koła (4x4)oraz z wysokim wysypem (PRO). Cedrus oferuje również kosiarki spalinowe, glebogryzarki, świdry glebowe, zamiatarki spalinowe, nożyce do żywopłotu, wykaszarki, opryskiwacze, pompy wody, zagęszczarki, dmuchawy do liści, agregaty prądotwórcze oraz łuparki do drewna pionowe i poziome. Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby osób dbających o swoje trawniki i ogrody i zapewnić praktyczne rozwiązania. Cedrus oferuje szeroki wachlarz kosiarek spalinowych z napędem lub bez, wyposażonych w funkcje mielenia oraz wyrzutu bocznego, tylnego lub zbierania do kosza. Lekkie kosiarki z łożyskowanymi kołami i centralną regulacją wysokości koszenia zapewniają wysoką wydajność i bezawaryjność.

Historia i podstawowe założenia firmy Cedrus

Sklep internetowy Cedrus istnieje na rynku nieprzerwanie od 1993 roku i od tego czasu buduje swoją pozycję największego sprzedawcy sprzętu ogrodowego. Firma na fali swojej popularności podjęła w 2016 roku bardzo trudną i wymagającą decyzję – produkcję urządzeń ogrodniczych pod własną marką Cedrus. Właścicielom marki zależało na tym, aby jej urządzenia cechowały się rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości. Zabieg okazał się udany, a urządzenia Cedrus pojawiły się na wyposażeniu największych firm budowlano-remontowych o ugruntowanej pozycji na rynku


CEDRUS to profesjonalne maszyny ogrodnicze. Sprzęt ogrodniczy najwyższej jakości do lasu i ogrodu zapewnia bezpieczną pracę korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych. Wysoka wydajność sprzętu daje komfort użytkowania i szybką pracę nawet na dużych obszarach. Oferując sprzęt ogrodniczy wiodących firm na rynku takich jak: ARIENS,  Pubert, WIPER, Fiskars, Simplicity, Weibang, Agrinova czy Briggs&Straton zapewniamy produkty najwyższej jakości: kosiarki, piły, pilarki, glebogryzarki, wertykulatory, myjki ciśnieniowe, agregaty, aeratory, dmuchawy i inne. W naszym sklepie znajdziesz również części zamienne i silniki do kosiarek, wertykulatorów i glebogryzarek. Profesjonalne narzędzia ogrodnicze i akcesoria z pewnością ułatwią pracę w ogrodzie i pomogą stworzyć piękny trawnik. Cedrus jest jedynym dystrybutorem maszyn Simplicity w Polsce. Wysokiej jakości traktorki ogrodowe oraz nowoczesne automatyczne sprzęty akumulatorowe ułatwiają pracę w ogrodzie maksymalnie odciążając użytkownika zapewniając najwyższy komfort podczas wykonywania prac ogrodowych i obsługi sprzętów codziennego użytku.

Cedrus – kosiarki, traktorki ogrodowe, piły i kosy spalinowe

Cedrus jest jedynym dystrybutorem kosiarek traktorków Simplicity w Polsce. Wysokiej jakości traktorki ogrodowe oraz nowoczesne automatyczne sprzęty akumulatorowe ułatwiają pracę w ogrodzie maksymalnie odciążając użytkownika zapewniając najwyższy komfort podczas wykonywania prac ogrodowych i obsługi sprzętów codziennego użytku. Znajdziesz u nas szeroki wachlarz maszyn spalinowych: kosiarki spalinowe, kosy spalinowe, piły, pilarki, wertykulatory i aeratory do trawy, wycinarki darni oraz maszyny do prac ogrodowych jesienią np. dmuchawy do liści, odkurzacze, nożyce do przycinania żywopłotu, rozdrabniacze gałęzi, zamiatarki do liści lub do usuwania chwastów.

Maszyny do prac ogrodowych: glebogryzarki, koparki

Cedrus może pochwalić się najszerszą ofertą glebogryzarek i osprzętu. Posiadając glebogryzarkę marki Cedrus lub Pubert możemy maszynę szybko przekształcić w odśnieżarkę z pługiem. Do glebogryzarki możemy również zamontować profesjonalny zestaw do orania i obsypywania, co na małej powierzchni może z powodzeniem zastąpić nam traktor rolniczy. Warto również wyposażyć się w żelazne koła i obciążniki, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność pracy w ziemi. Glebogryzarki spalinowe wyposażone są w silniki Rato, Loncin, Zongshen, Briggs&Stratton, Robin/Subaru oraz w przekładnię umożliwiającą napęd do przodu lub do tyłu.

Kosiarki spalinowe, kosiarki automatyczne, kosiarki profesjonalne

Szeroka oferta kosiarek daje wybór urządzeń z różnym źródłem napędu oraz do różnego zastosowanie w zależności od terenu, wysokości trawy, powierzchni przeznaczonej do koszenia i warunków. Znajdziesz u nas kosiarki do przydomowego użytku oraz duże, specjalistyczne kosiarki do ciężkiej pracy i karczowania nieużytków:

  • Kosiarki spalinowe marki Cedrus, Kaaz, Masport i Weibang
  • Kosiarki automatyczne CEDRUS , WIPER
  • Kosiarki bijakowe marki Ibea 
  • Kosiarki bębnowe Stella i Bravo
  • Kosiarki zero skrętne Ferris ARIENS
  • Kosiarki do koszenia zboczy Agria 
  • Kosiarki akumulatorowe i elektryczne CEDRUS

Kosiarki nadają się do użytku prywatnego, przydomowego oraz profesjonalnego, komunalnego i komercyjnego. Kosiarki napędzane są silnikami, Loncin, Briggs&Stratton, Honda, Kohler, Rato, Kawasaki oraz silnikami elektrycznymi.

Urządzenia ogrodnicze Cedrus – jakość i różnorodność Urządzenia ogrodnicze Cedrus stanowią trzon sprzedaży firmy od samego początku jej powstania, dlatego w jej bogatej ofercie to właśnie one są najpopularniejsze. Wśród narzędzi dostępnych w tej kategorii warto wymienić między innymi kosiarki spalinowe o ponadprzeciętnej jakości, dostępne w wersjach różniących się mocą zastosowanego silnika oraz jego wydajnością, a także wykaszarki niezbędne w każdym ogrodzie czy też traktorki ogrodowe cieszące się ogromną popularnością wśród klientów. Ich wydajność przy 80% obciążenia silnika produkcji Briggs&Stratton mogą wykosić do 1,25 hektara na godzinę, co czyni traktorki jednymi z najwydajniejszych na rynku. Nie można także zapomnieć o pompach wody – niezawodnych urządzeniach, od których wymaga się bardzo dużej wydajności. Większość z nich zostało wyposażonych w automatyczny wyłącznik przy niskim poziomie oleju oraz w wydajne silniki, które umożliwiają przepływ wody o wartości nawet 10 000 l/min, co stanowi doskonały wynik w tej klasie cenowej. Istotnym produktem w katalogu Cedrus są także dmuchawy do liści, które pozwalają na utrzymanie porządku w przydomowym lub firmowym ogrodzie podczas jesieni. 

Kosiarki traktorki ogrodowe Cedrus, Simplicity, Ariens, Ferris

Traktorki kosiarki to największe maszyny do koszenia trawy, które może zaoferować Cedrus. Jesteśmy jedynym dystrybutorem traktorków ogrodowych Simplicity oraz Ferris w Polsce. Na uwagę zasługują traktorki z wysokim wysypem z kosza na wysokość 1,80m oraz traktorki ogrodowe z napędem na 4 koła, dzięki czemu traktorem staje się niezawodną maszyną do pracy w trudnych warunkach nawet zimą. Traktor ogrodowy zimą można wykorzystać do odśnieżania montując z przodu pług lub jesienią do prac w sadzie lub małym ogrodzie montując z tyłu przyczepkę (600 kg), aerator, siewnik aktywny lub walec do wyrównania trawnika. Traktor może być wyposażony również w opony terenowe, wkładkę mielącą, deflektor wyrzutu tylnego, zbieracz odpadków czy nawet rozsiewacz nawozów lub nasion.

Agregaty prądotwórcze to bardzo popularne urządzenia Cedrus wybierane zarówno przez prywatnych konsumentów, jak i duże firmy realizujące prace w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej. Agregaty występują w wielu wariantach i różnią się wydajnością, mocą nominalną oraz rozruchową, a także liczbą faz czy też liczbą dostępnych gniazd zasilania. Każdy model jest wyposażony w rozrusznik ręczny, a w wybranych wariantach także elektryczny, który zdecydowanie przyspiesza proces jego rozruchu. W naszym sklepie znajdują się zarówno agregaty jednofazowe, jak i niezbędne w niektórych pracach budowlanych agregaty trójfazowe o większej mocy i wydajności.

Dlaczego produkty Cedrus są zawsze dobrym wyborem? Firma Cedrus Polska dba o dobre imię, dlatego co roku wprowadza do swojej oferty nowe i ulepszone urządzenia, które cieszą się dużą popularnością na rynku budowlanym i ogrodniczym. Wszystkie powstają z wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, w pełni odpornych na działanie wysokiej temperatury oraz kontakt z olejami czy smarami, a silniki stosowane w agregatach pochodzą od najlepszych producentów cieszących się na rynku dobrą sławą, np. Rato lub Briggs&Stratton. Zamów już dziś urządzenia ogrodnicze firmy Cedrus w naszym sklepie internetowym w niskiej cenie. Zapewniamy doskonałą obsługę klienta oraz szybką wysyłkę i towar zawsze zgodny z informacjami dostępnymi na poszczególnych podstronach. Chętnie także pomożemy w wyborze i udzielimy bardziej szczegółowych i technicznych informacji na temat wszystkich urządzeń i części Cedrus z naszego sklepu online. Gwarantujemy ich stuprocentową oryginalność. Warto także wybrać do swojej firmy zagęszczarki gruntu wiodących producentów z całego świata. 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.47 / 5.00 1136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-03
Bardzo dobra obsługa posprzedażna, dobre doświadczenie. Very good after-sales service, good experience.
2023-05-16
obsługa wraz z dostawą polecam

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel