Agregaty prądotwórcze benzynowe

( ilość produktów: 48 )

W zapewnieniu stałego dostępu do energii elektrycznej w domu, warsztacie, magazynie lub na placu budowy pomogą wydajne agregaty prądotwórcze benzynowe. To nowoczesne urządzenia wyposażone w silniki spalinowe 4-suwowe, aparaturę pomiarową i systemy zabezpieczeń, które chronią przed przegrzaniem i wahaniami prądu. Postaw na sprawdzony sprzęt takich marek jak Hecht i wybierz agregat o pożądanych właściwościach.

Nowoczesne agregaty prądotwórcze do domu, ogrodu i firmy

Do dyspozycji klientów sklepu Ewimax.pl przygotowaliśmy szereg przenośnych urządzeń prądotwórczych - generatorów prądu wyposażonych w silniki spalinowe i diesel. W tym miejscu znajdziesz wyłączenie agregaty prądotwórcze benzynowe, napędzane przez wydajne silniki 4-suwowe, dostępne w szerokim wyborze mocy działania. Urządzenia zasilane benzyną są sprzętem tańszym, ale nieco droższym w utrzymaniu niż agregaty diesel (ze względu na wyższą cenę benzyny i większe spalanie). Ich podstawowym przeznaczeniem jest budowa systemów awaryjnego zasilania na czas przerw w dostawach energii elektrycznej. Można wykorzystywać je również w charakterze mobilnego źródła prądu zasilającego elektronarzędzia podczas realizacji prac w terenie, na budowach i przy remontach.

Jeśli poszukujesz cichego, nowoczesnego, a przy tym taniego sprzętu do stworzenia systemu awaryjnego zasilania w domu lub firmie, prezentowane agregaty prądotwórcze benzynowe będą dobrym wyborem. Szczególnej uwadze polecamy urządzenia wyposażone w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które mogą zasilać elektronikę wrażliwą na wahania napięcia - telefony, komputery czy telewizory.

Zaufane Opinie IdoSell
4.46 / 5.00 1047 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-17
wszystko ok
2023-01-01
Polecam. Bardzo sprawny zakup i szybka wysyłka towaru.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel