Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki do betonu i posadzek

( ilość produktów: 15 )

Wielofunkcyjne szlifierki do betonu to sprzęt niezwykle wszechstronny, pomocy w realizacji prac przygotowawczych i wykończeniowych, który po zastosowaniu odpowiedniego rodzaju tarczy nadaje się nie tylko do wygładzania powierzchni betonowych i kamiennych, ale także do gipsu, kleju czy lakieru. W ofercie ewimax.pl znajdziesz wiele modeli profesjonalnych szlifierek jezdnych i ręcznych, w tym urządzenia renomowanej marki Norton Clipper.

Jednogłowicowe narzędzia do szlifowania i wyrównywania

Jeśli jest Ci potrzebny nowoczesny, prosty w obsłudze, charakteryzujący się wysoką wydajnością działania sprzęt budowlany do szlifowania i wygładzania betonowych lub kamiennych posadzek, zdzierania lakierów i klejów lub wyrównywania małych i średnich powierzchni po tynkowaniu lub szpachlowaniu, zapoznaj się z naszą ofertą na szlifierki do betonu. Znajdziesz w tym miejscu narzędzia jednogłowicowe jezdne i ręczne, z tarczami o różnych średnicach, przeznaczone do zastosowań ogólnobudowlanych. Prezentowane szlifierki do betonu sprawdzą się m.in. przy wyrównywaniu posadzek na balkonach, w garażach i piwnicach, przy usuwaniu pozostałości szpachli lub innych twardych zabrudzeń z powierzchni podłóg, a także do przygotowania powierzchni pod malowanie lub układanie płytek ceramicznych. To sprzęt nadający się do zrywania starych warstw kleju i lakieru.

Szlifierki jezdne i ręczne

Do szlifowania i wyrównywania posadzek betonowych o dużej powierzchni przeznaczone są urządzenia jezdne, wyposażone w kółka, które ułatwiają ich prowadzenie. W przypadku mniejszych pomieszczeń i niewielkich powierzchni, a także wówczas, gdy zachodzi konieczność szlifowania posadzek w miejscach trudnodostępnych, lepiej sprawdzają się ręczne szlifierki do betonu o małych gabarytach, lżejsze i bardziej poręczne. To sprzęt wysoce mobilny, wygodny w transporcie i przechowywaniu, który dla zwiększenia precyzji pracy, poprawy bezpieczeństwa i komfortu obsługi, zwykle wyposażony jest w ergonomiczne uchwyty. Sprawdź, jakie szlifierki do betonu aktualnie oferujemy i wybierz narzędzie o interesujących Cię parametrach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Wszystko super
2024-06-18
Ok

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel