Choose your languageand country
angielski
polski
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DAEWOO Polska - narzędzia do ogrodu

( ilość produktów: 58 )

Sprzęt marki DAEWOO dla użytkowników na całym świecie jest uosobieniem komfortowej i bezpiecznej pracy w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Sekretem sukcesu marki jest bezkompromisowe podejście do jakości i poziomu technicznego produktu, a także dążenie do zaspokojenia potrzeb, życzeń i oczekiwań klientów w każdym zakątku planety. Wybierając produkty DAEWOO, dołączasz do wielomilionowej społeczności konsumenckiej nowej generacji nastawionej na racjonalny wybór, ceniącej swój czas i pieniądze, podążającej za najnowszymi trendami w rozwoju technologii i designu. 

Historia marki DAEWOO zaczęła się w 1967 roku z założenia spółki Daewoo Industry Corporation, która w krótkim czasie stała się jednym z liderów rozkwitu technologicznego Korei Południowej. 

W grudniu 2000 roku, mając na celu poprawę efektywności rozwoju, ze struktury korporacji została wyodrębniona nowa firma Daewoo International Corporation specjalizująca się w handlu, zarządzaniem projektami i badaniami na rynkach międzynarodowych. Po objęciu wiodącej pozycji w sektorze metalurgicznym, chemicznym oraz badawczym gospodarki światowej firma stała się częścią największego koncernu metalurgicznego POSCO Group w 2010 roku. 

Obecnie Daewoo International, mając ponad 100 przedstawicielstw i biur na całym świecie, współpracuje zarówno z małymi firmami, jaki i międzynarodowymi gigantami, oferując szeroki asortyment produktów odlewniczych i chemicznych, a także samochodów i elektroniki użytkowej, które łączą w sobie wysoką jakość i przystępne ceny.  

Od ponad pół wieku DAEWOO Corporation krok po kroku poszerza ofertę produktów, wykazując stabilny wzrost na kluczowych rynkach, opierając swoją działalność na pracowitości, odpowiedzialności i innowacjach!  Podstawowe zasady międzynarodowego zespołu DAEWOO to przestrzeganie norm prawnych i wymogów ochrony środowiska, a także odpowiedzialność społeczna i sprawiedliwy handel. To właśnie te kluczowe wartości pozwalają Państwu śmiało patrzeć w przyszłość i współtworzyć nowe projekty z niezawodnym i silnym partnerem.

O FIRMIE DAEWOO

Daewoo Power Products to perspektywiczny kierunek południowokoreańskiej korporacji DAEWOO specjalizujący się w branży maszyn energetycznych, ogrodniczych i elektronarzędzi. Sprzęt DAEWOO dla użytkowników na całym świecie jest uosobieniem komfortowej i bezpiecznej pracy w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Sekretem sukcesu marki jest bezkompromisowe podejście do jakości i poziomu technicznego produktu, a także dążenie do zaspokojenia potrzeb, życzeń i oczekiwań klientów w każdym zakątku planety.  

Wybierając produkty DAEWOO, dołączasz do wielomilionowej społeczności konsumenckiej nowej generacji nastawionej na racjonalny wybór, ceniącej swój czas i pieniądze, podążającej za najnowszymi trendami w rozwoju technologii i designu.  

Wszystkie produkty marki DAEWOO Power Products są certyfikowane i podlegają ścisłej kontroli na wszystkich etapach produkcji. 

Daewoo Power Products rozpoczyna swoją działalność w Europie w 2019 r., otwierając siedzibę w Warszawie. Wejście firmy na rynek europejski poprzedza długoletnia praca międzynarodowego zespołu DAEWOO nad rozwojem marki w segmencie maszyn energetycznych, ogrodniczych i elektronarzędzi.

Sprzęt marki DAEWOO dla użytkowników na całym świecie jest uosobieniem komfortowej i bezpiecznej pracy w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Sekretem sukcesu marki jest bezkompromisowe podejście do jakości i poziomu technicznego produktu, a także dążenie do zaspokajania potrzeb, życzeń i oczekiwań klientów w każdym zakątku planety. Dzięki temu marka DAEWOO wypuszcza na rynek zarówno ciężki sprzęt do odśnieżania, który bez trudu poradzi sobie w surowym klimacie syberyjskim, jak i wysokiej jakości pompy mogące uratować egzotyczne ogrody argentyńskie przed palącym słońcem.  Dla klientów w Europie również przygotowaliśmy optymalną ofertę asortymentową, dopasowaną pod względem ceny, zestawu funkcji i parametrów technicznych.

Europejska oferta firmy DAEWOO Power Products podzielona jest na dwie linie produktowe:

Master Line Linia Master to produkty wysokiej jakości dla szerokiego grona użytkowników, łączące minimalistyczny design i optymalny zestaw wszystkich niezbędnych funkcji.
Expert Line Linia Expert to niezawodny sprzęt o szerokim spektrum możliwości do zadań dowolnego poziomu trudności.

Linia Master to produkty wysokiej jakości dla szerokiego grona użytkowników, łączące minimalistyczny design i optymalny zestaw wszystkich niezbędnych funkcji.

Linia Expert to niezawodny sprzęt o szerokim spektrum możliwości do zadań dowolnego poziomu trudności.

Wybierając produkty DAEWOO, dołączasz do wielomilionowej społeczności konsumenckiej nowej generacji nastawionej na racjonalny wybór, ceniącej swój czas i pieniądze, podążającej za najnowszymi trendami w rozwoju technologii i designu.
Wszystkie produkty marki DAEWOO Power Products są certyfikowane i podlegają ścisłej kontroli na wszystkich etapach produkcji. Jesteśmy dumni z jakości i wyglądu naszych produktów.

NASZA MISJA

Cel: rozwój Daewoo Power Products w Europie.

Główne strategiczne zasady DAEWOO Power Products to:

1) Troska o interesy, spełnianie oczekiwań i potrzeb konsumentów
2) Innowacje. Rozwój. Wzrost.
3) Rozsądne ceny i ścisła kontrola jakości.
4) Przejrzyste relacje i równoprawny dialog z naszymi partnerami.

Nasza wizja: europejski rynek maszyn energetycznych i ogrodniczych to:

1) Przestrzeń do realizacji odważnych inicjatyw w biznesie.
2) Miejsce i czas na wprowadzenie wysokiej jakości produktu dostępnego dla każdego.
3) Duża liczba profesjonalistów poszukujących nowych możliwości rozwoju.

 

Popieramy zdrową rywalizację, jesteśmy gotowi do ciężkiej pracy, aby nie zawieść Państwa zaufania!

  DAEWOO POWER PRODUCTS w pięciu słowach  
ANALIZA PROJEKTOWANIE PRODUKCJA PROMOWANIE WSPARCIE
Wszechstronne badanie rynku. Analiza preferencji konsumentów, konkurencji rynkowej i standardów prawnych. Tworzenie produktu mającego w pełni zaspokoić wymagania rynku. Wspólna praca inżynierów, specjalistów ds. marketingu i designerów. Wielokrotne testowanie prototypów. Ścisła kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji. Pełna adaptacja produktu, opakowania i dokumentacji do rynków lokalnych. Stworzenie kompleksowego środowiska marketingowego. Dobór optymalnej oferty cenowej. Wsparcie reklamowe i informacyjne. Kompleksowe wsparcie gwarancyjne oraz serwis pogwarancyjny. Szczegółowe informacje o produkcie i jego zastosowaniu na stronie internetowej firmy.
  Jestem przedsiębiorcą. Co to dla mnie oznacza?  
Konkurencyjna oferta na rynku i możliwość rozwoju biznesu. Szeroki asortyment stworzony z myślą o zapotrzebowaniu przez 12 miesięcy w roku. Praca z produktem, obok którego klient nie przejdzie obojętnie dzięki wyrazistemu designowi i indywidualnemu stylowi. Jakość odpowiadająca międzynarodowym standardom. Zaawansowane rozwiązania techniczne i pełna zgodność z normami UE. Reputacja marki znanej w każdym zakątku świata. Skuteczne wsparcie marketingowe. Ochrona interesów handlowych dzięki przejrzystym warunkom pracy i rozsądnej polityce cenowej.
  Jestem nabywcą produktu. Co to dla mnie oznacza?  
Optymalny zestaw funkcji w rozsądnej cenie. Wszechstronność zastosowań w ramach jednej marki. Komfort i bezpieczeństwo pracy ze sprzętem. Pewność w kwestii spełnienia wymogów ochrony środowiska i zgodności z normami prawnymi. Pewność co do jakości produktu. Inwestycja w nowoczesne rozwiązanie technologiczne, które nie straci na wartości z dnia na dzień. Możliwość otrzymania kompletnych i rzetelnych informacji na temat produktu przed jego zakupem. Korzystne warunki gwarancji i wsparcie serwisowe. Szybka i kompetentna odpowiedź na wszelkie zgłoszenia i prośby.

KATALOG PDF DAEWOO 2020 - MASZYNY DAEWOO

KATALOG PDF DAEWOO 2020 - MASZYNY DAEWOO

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 1217 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-14
Wszystko przebiegło sprawnie i szybko
2023-09-02
Szybko i bez problemów.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel