Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Transportery i wozidła budowlane

( ilość produktów: 5 )

Sprawny transport podczas prac remontowo-budowlanych pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Zwłaszcza gdy korzysta się z efektywnego i niezawodnego sprzętu, takiego jak wozidła budowlane.

Wozidło, wozidło technologiczne (ang. off-highway dump truck) – rodzaj wywrotki, przeznaczonej do transportu dużych ilości materiałów sypkich w trudnych warunkach terenowych, niedostępnych dla standardowych samochodów ciężarowych, np. w kopalniach odkrywkowych. Ze względu na konstrukcję wozidła dzielimy na przegubowe oraz sztywnoramowe.

Miniwywrotka, wozidło budowlane dzięki swym wymiarom może być swobodnie używana w budynkach i w wąskich przejściach, przejazdach. Napęd gąsienicowy w połączeniu z silnikiem benzynowym zapewnia że transporter poradzi sobie nawet w najcięższych warunkach. Maksymalna ładowność wynosi 500 kg zapewniająca skutecznie przemieszczenie ciężkich załadunków bez żadnego wysiłku.

W transporcie materiałów sypkich, w tym różnego rodzaju kruszyw, cegieł lub pustaków, zwłaszcza na krótkich dystansach, pomagają spalinowe wozidła budowlane. To maszyny napędzane silnikami spalinowymi, ale przeznaczone do prowadzenia ręcznego, pozbawione fotela operatora, będące wygodną alternatywę dla tradycyjnych taczek i pchanych wózków transportowych. W sklepie Ewimax.pl znajdziesz spalinowe transportery budowlane w wersji kołowej i gąsienicowej.

Kołowe i gąsienicowe transportery budowlane

W realizacji prac remontowych, ogrodniczych i ogólnogospodarskich alternatywą dla zwykłej taczki może być oferujący znacznie większy udźwig, wyposażony w niezależny napęd i tym samym wygodniejszy w użytkowaniu, kołowy lub gąsienicowy transporter budowlany. Kołowe wozidła budowlane najlepiej sprawdzają się przy realizacji prac w pomieszczeniach zamkniętych, na przykład w szklarniach, halach i innych obiektach budowlanych. Wszędzie tam, gdzie występują wąskie przejścia i użycie większego pojazdu jest niewygodne lub niemożliwe. Do pracy w trudnych warunkach terenowych lepiej nadają się gąsienicowe transportery budowlane. Dzięki gąsienicom wozidło nie grzęźnie i nie wpada w poślizg. Łatwiej jest również pokonywać nim niewielkie wzniesienia, zwłaszcza gdy nawierzchnia jest mokra i śliska.

Taczki z napędem spalinowym

Jeśli chcesz przyspieszyć pracę związaną z transportem materiałów budowlanych lub gruzu w remontowanych obiektach, sprawdź naszą ofertę na markowe wozidła budowlane. To niezwykle uniwersalny sprzęt o wszechstronnym zastosowaniu, przypominający taczkę, ale wyposażony w silnik spalinowy i tym samym dysponujący niezależnym napędem. Dzięki temu prezentowane transportery budowlane mają większy udźwig i są wygodniejsze w użytkowaniu. Operator nie musi pchać wózka, a jedynie prowadzi go w określonym kierunku. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych wozideł i zamów maszynę o pożądanych parametrach technicznych. Sprzedajemy wozidła budowlane na kołach i gąsienicach m.in. marki Cedrus i Hecht. Zapraszamy do składania zamówień.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
bardzo dobra
2024-06-26
Szybka obsługa

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel