Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OLEO-MAC Autoryzowany Sklep OleoMac - Profesjonalne Narzędzia Ogrodowe

( ilość produktów: 208 )

OLEO-MAC POLSKA - Sklep Internetowy

OLEOMAC

Oleo-Mac to renomowany, włoski producent szerokiej gamy sprzętów i akcesoriów ogrodniczych. Choć marka najbardziej znana jest z wytwórstwa wysokiej klasy kosiarek zarówno spalinowych, jak i elektrycznych, to rynek podbija także i innymi propozycjami – od kos, przez pilarki, po glebogryzarki.

Marka Oleo-Mac narodziła się w 1972 roku we włoskiej firmie Emak. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1994 r., natomiast od 2005 r., już jako oddział handlowy włoskiego producenta, zdobywamy uznanie rodzimych pasjonatów ogrodów. Będąc częścią dużej i nowoczesnej organizacji, jaką jest Emak Group, tworzymy efekt synergii, stając się jednym z głównych graczy na międzynarodowym rynku, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla ogrodnictwa, rolnictwa, leśnictwa i przemysłu.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji maszyn, podzespołów i akcesoriów o wysokiej wartości technologicznej. Posiadamy oddziały handlowe w 14 krajach i szeroką sieć dystrybucji na 5 kontynentach. Naszym celem zawsze było pełne zaangażowanie w proces tworzenie maszyn, od momentu projektowania poprzez testowanie, produkcję aż po ich staranne pakowanie na ostatnim etapie. Tak, aby spełnić Państwa oczekiwania. Chcielibyśmy nie tylko utrzymać, ale i rozwijać nasze wzajemne relacje, a także nadal tworzyć produkty i rozwiązania odpowiadające potrzebom obecnych i przyszłych klientów.

Historia firmy jest naprawdę długa i fascynująca – w samym naszym kraju Oleo-Mac jest już ze swoją genialną ofertą od ponad 20 lat. Polacy z wielką radością przyjęli propozycję ofertową tej marki z całą filozofią, jaką przyświeca firmie tj. zawsze najwyższa jakość i niezmienne udoskonalenie. Szczególnie cieszy 3-letnia gwarancja, co dowodzi nie tylko z jak wysokiej rangi produktami mamy do czynienia, ale też stawia Oleo-Mac ponad konkurencję.

VICTUS-EMAK SP. Z O. O. 

Historia tej marki zaczęła się w latach 70-tych ubiegłego wieku, kiedy to jej założyciel Ariello Bartoli miał wizję i za pomocą pierwszych produktów, jakimi ówcześnie były kosy spalinowe odpowiedział na gwałtownie rosnący popyt na ten produkt. Później było już tylko lepiej – połączenie potencjału produkcyjnych i intelektualnych zasobów zaowocowało stworzeniem spółki Emak.

VICTUS-EMAK SP. Z O. O.

Jakość jaką zapewnia Oleo-Mac jest nam dobrze znana, dlatego nie wyobrażamy sobie oferty Ewimax bez udziału tej marki. Szeroki wybór, jaki zapewnia pozwala na idealne dopasowanie urządzeń do aktualnych potrzeb i preferencji.

Jednym z największych atutów marki jest to, iż w trosce o dostarczenie klientom najwyższej jakości sprzętu w żadnym momencie – od projektu po wykonanie – nie zapomina o ochronie naturalnego środowiska. Zawsze dostarcza produkty, które respektują proekologiczne podejście, jak również kładzie wysoki nacisk na to, by każda osoba sięgająca po jej produkty miała tego świadomość.

 

oleo mac

 

Oleo-Mac jest synonimem nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla urządzeń pracujących w lasach, parkach i ogrodach. Produkty tej marki to szeroki wybór, pozwalający na idealny dobór urządzeń w zależności od potrzeb użytkownika oraz zapewniający optymalną kombinację wydajności, wytrzymałości oraz łatwości obsługi i prostoty konserwacji. Troszcząc się o jakość naszych produktów zwracamy szczególną uwagę na konstrukcję silników dwusuwowych, które zostały zaprojektowane i wielokrotnie przetestowane w laboratoriach Oleo-Mac, charakteryzują się małym ciężarem i łatwym rozruchem, co przekłada się na wysoką wydajność pracy. Ważnym element misji Oleo-Mac jest również dostarczenie produktów respektujących potrzeby ochrony środowiska naturalnego, aby klienci, którzy wybrali markę Oleo-Mac byli świadomi, że użytkują urządzenia ekologicznie przyjazne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Szybka realizacja, produkt zgodny z opisem.
2024-05-27
Urządzenie działa super, ale uważam, że olej zawsze powinien być w komplecie Pozdrawiam

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel