OLEO-MAC Polska profesjonalne narzędzia ogrodowe

( ilość produktów: 182 )

Oleo-Mac to renomowany, włoski producent szerokiej gamy sprzętów i akcesoriów ogrodniczych. Choć marka najbardziej znana jest z wytwórstwa wysokiej klasy kosiarek zarówno spalinowych, jak i elektrycznych, to rynek podbija także i innymi propozycjami – od kos, przez pilarki, po glebogryzarki.

Historia firmy jest naprawdę długa i fascynująca – w samym naszym kraju Oleo-Mac jest już ze swoją genialną ofertą od ponad 20 lat. Polacy z wielką radością przyjęli propozycję ofertową tej marki z całą filozofią, jaką przyświeca firmie tj. zawsze najwyższa jakość i niezmienne udoskonalenie. Szczególnie cieszy 3-letnia gwarancja, co dowodzi nie tylko z jak wysokiej rangi produktami mamy do czynienia, ale też stawia Oleo-Mac ponad konkurencję.

VICTUS-EMAK SP. Z O. O. 

Historia tej marki zaczęła się w latach 70-tych ubiegłego wieku, kiedy to jej założyciel Ariello Bartoli miał wizję i za pomocą pierwszych produktów, jakimi ówcześnie były kosy spalinowe odpowiedział na gwałtownie rosnący popyt na ten produkt. Później było już tylko lepiej – połączenie potencjału produkcyjnych i intelektualnych zasobów zaowocowało stworzeniem spółki Emak.

VICTUS-EMAK SP. Z O. O.

Jakość jaką zapewnia Oleo-Mac jest nam dobrze znana, dlatego nie wyobrażamy sobie oferty Ewimax bez udziału tej marki. Szeroki wybór, jaki zapewnia pozwala na idealne dopasowanie urządzeń do aktualnych potrzeb i preferencji.

Jednym z największych atutów marki jest to, iż w trosce o dostarczenie klientom najwyższej jakości sprzętu w żadnym momencie – od projektu po wykonanie – nie zapomina o ochronie naturalnego środowiska. Zawsze dostarcza produkty, które respektują proekologiczne podejście, jak również kładzie wysoki nacisk na to, by każda osoba sięgająca po jej produkty miała tego świadomość.

 

oleo mac

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.46 / 5.00 1044 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-08
Bo firma i post dała agregat na sama górę był problem z sciągnięciem a winę przerzuciła na państwo
2022-12-28
Bardzo fajne uchwyt i bardzo szybka realizacja zamówienia

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel