Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OLEO-MAC Polska profesjonalne narzędzia ogrodowe

( ilość produktów: 195 )

Oleo-Mac to renomowany, włoski producent szerokiej gamy sprzętów i akcesoriów ogrodniczych. Choć marka najbardziej znana jest z wytwórstwa wysokiej klasy kosiarek zarówno spalinowych, jak i elektrycznych, to rynek podbija także i innymi propozycjami – od kos, przez pilarki, po glebogryzarki.

Historia firmy jest naprawdę długa i fascynująca – w samym naszym kraju Oleo-Mac jest już ze swoją genialną ofertą od ponad 20 lat. Polacy z wielką radością przyjęli propozycję ofertową tej marki z całą filozofią, jaką przyświeca firmie tj. zawsze najwyższa jakość i niezmienne udoskonalenie. Szczególnie cieszy 3-letnia gwarancja, co dowodzi nie tylko z jak wysokiej rangi produktami mamy do czynienia, ale też stawia Oleo-Mac ponad konkurencję.

VICTUS-EMAK SP. Z O. O. 

Historia tej marki zaczęła się w latach 70-tych ubiegłego wieku, kiedy to jej założyciel Ariello Bartoli miał wizję i za pomocą pierwszych produktów, jakimi ówcześnie były kosy spalinowe odpowiedział na gwałtownie rosnący popyt na ten produkt. Później było już tylko lepiej – połączenie potencjału produkcyjnych i intelektualnych zasobów zaowocowało stworzeniem spółki Emak.

VICTUS-EMAK SP. Z O. O.

Jakość jaką zapewnia Oleo-Mac jest nam dobrze znana, dlatego nie wyobrażamy sobie oferty Ewimax bez udziału tej marki. Szeroki wybór, jaki zapewnia pozwala na idealne dopasowanie urządzeń do aktualnych potrzeb i preferencji.

Jednym z największych atutów marki jest to, iż w trosce o dostarczenie klientom najwyższej jakości sprzętu w żadnym momencie – od projektu po wykonanie – nie zapomina o ochronie naturalnego środowiska. Zawsze dostarcza produkty, które respektują proekologiczne podejście, jak również kładzie wysoki nacisk na to, by każda osoba sięgająca po jej produkty miała tego świadomość.

 

oleo mac

 

Oleo-Mac jest synonimem nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla urządzeń pracujących w lasach, parkach i ogrodach. Produkty tej marki to szeroki wybór, pozwalający na idealny dobór urządzeń w zależności od potrzeb użytkownika oraz zapewniający optymalną kombinację wydajności, wytrzymałości oraz łatwości obsługi i prostoty konserwacji. Troszcząc się o jakość naszych produktów zwracamy szczególną uwagę na konstrukcję silników dwusuwowych, które zostały zaprojektowane i wielokrotnie przetestowane w laboratoriach Oleo-Mac, charakteryzują się małym ciężarem i łatwym rozruchem, co przekłada się na wysoką wydajność pracy. Ważnym element misji Oleo-Mac jest również dostarczenie produktów respektujących potrzeby ochrony środowiska naturalnego, aby klienci, którzy wybrali markę Oleo-Mac byli świadomi, że użytkują urządzenia ekologicznie przyjazne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.47 / 5.00 1136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-28
Szybka i sprawna obsługa.
2023-05-20
Realizacja zamówienia zgodnie z oczekiwaniami.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel