Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łuparki do drewna, profesjonale rozłupywarki

( ilość produktów: 24 )

Użytkownikom indywidualnym oraz firmom zajmującym się produkcją i sprzedażą drewna opałowego polecamy nowoczesne łuparki do drewna. Oferujemy urządzenia o różnej mocy działania, wyposażone w wiele różnych funkcji. Znajdziesz w tym miejscu proste i stosunkowo tanie modele poziome z silnikiem elektrycznym, które sprawdzą się w mniejszych gospodarstwach rolnych oraz profesjonalne łuparki hydrauliczne spalinowe.

Łuparki do drewna ułatwiają pracę 

Zamiast ręcznego, żmudnego rąbania drewna na opał, możesz skorzystać z prostego w obsłudze, wydajnego sprzętu, który znacząco przyspieszy pracę, jednocześnie minimalizując ryzyko urazu. W ofercie sklepu ewimax.pl znajdziesz różnorodne urządzenia do łupania drewna, w tym wyposażone w koła, mobilne łuparki do drewna, do zastosowań profesjonalnych, z silnikiem spalinowym i naciskiem wynoszącym aż 22 tony. Oczywiście możesz sięgnąć również po znacznie tańsze urządzenie elektryczne. Rozłupywarka do drewna w wersji hydrauliczno-elektrycznej to sprzęt do zastosowań prywatnych, przydatny w gospodarstwach bazujących na ogrzewaniu drewnem. To sprzęt o nieco mniejszej wydajności i sile działania. Elektryczna łuparka do drewna w wersji poziomej działa z naciekiem około 4-5 ton, co pozwala rozłupywać mniejsze polana i kłody. Dobrym przykładem takiego sprzętu jest łuparka do drewna Hecht 6500. Urządzenie oferuje siłę nacisku 5 ton, co umożliwia łupanie konarów o maksymalnej długości 52cm. W sklepie znajdziesz nie tylko profesjonalne łuparki, ale i dedykowane im różnorodne akcesoria, w tym specjalne stojaki i podpory, kanistry na paliwo, olej hydrauliczny i silnikowy.

Zwiększ bezpieczeństwo i przyspiesz pracę związaną z przygotowaniem opału na zimę, sięgając po wysokiej klasy sprzęt do łupania drewna. Wydajna rozłupywarka do drewna w wersji hydrauliczno-elektrycznej lub mocniejszy model spalinowy to sprzęt, który może zainteresować osoby indywidualne, firmy zajmujące się porządkowaniem terenów zielonych czy przedsiębiorstwa specjalizujące się w produkcji i sprzedaży drewna opałowego. Sprawdź naszą ofertę i wybierz jedno z dostępnych urządzeń.

łuparki do drewna

Zaufane Opinie IdoSell
4.47 / 5.00 1125 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-23
Szybka realizacja
2023-05-20
Realizacja zamówienia zgodnie z oczekiwaniami.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel