Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nagrzewnice Olejowe Bez Odprowadzenia Spalin

( ilość produktów: 4 )

Nadające się do stosowania w pomieszczeniach otwartych i dobrze wentylowanych, na przykład w dużych halach, warsztatach i magazynach, wydajne nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin są urządzeniami mobilnymi zapewniającymi możliwość szybkiego ogrzania powietrza w częściowo otwartym obiekcie. To nagrzewnice z dmuchawą, oferujące największy zakres mocy grzewczych, emitujące ciepło od razu po uruchomieniu.

Właściwości nagrzewnic olejowych bez odprowadzania spalin

W odróżnieniu od olejowych nagrzewnic z zamkniętą komorą spalania, w przypadku prezentowanych modeli urządzeń komora spalania jest otwarta, a tym samym ogrzane powietrze zawiera spaliny. Powietrze zaciągnięte do otwartej komory spalania jest w niej ogrzewane, ale emitowane na zewnątrz razem ze spalinami. W związku z tym nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin mogą być stosowane jedynie na zewnątrz lub w pomieszczeniach dobrze wentylowanych, ewentualnie tam, gdzie nie przebywają ludzie i zwierzęta. Warto jednak podkreślić, że nowoczesne nagrzewnice olejowe są sprzętem niezwykle wydajnym, zdolnym do szybkiego ogrzania dużego pomieszczenia i co równie ważne, zapewniającym natychmiastowe ciepło.

W sklepie ewimax.pl znajdziesz różne modele nagrzewnic olejowych, w tym urządzenia z otwartą komorą spalania, przeznaczone do stosowania w terenie otwartym lub dobrze wentylowanych pomieszczeniach technicznych. Sprawdź, jakie nagrzewnice olejowe bez odprowadzania spalin sprzedajemy i zamów urządzenie o potrzebnej mocy, z przydatnym wyposażeniem dodatkowym, takim jak dmuchawa i termostat.  

Zaufane Opinie IdoSell
4.47 / 5.00 1125 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-19
Ok
2023-05-17
Szybka sprawna obsługa i dostawa .

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel