Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Opryskiwacz spalinowy do sadu

( ilość produktów: 24 )

Opryskiwacze sadownicze i Opryskiwacze ogrodowe służą do rozpylania środków ochrony roślin oraz nawozów. Do zraszania roślin doniczkowych wybierzmy opryskiwacz ręczny lub mały opryskiwacz ciśnieniowy.Opryskiwacze pomogą ci w skutecznej ochronie roślin. W naszej szerokiej ofercie opryskiwaczy wybierzesz coś dla siebie w zależności od potrzeb.Opryskiwacze to podstawowe narzędzie ogrodnika na pierwszej linii frontu walki z różnego rodzaju szkodnikami upraw i ich chorobami. Przy małych powierzchniach w zupełności wystarczy nam opryskiwacz ręczny, jednak gdy chodzi o większe areały lub amatorskie sady, to opryskiwacze spalinowe mogą być dobrą alternatywą. Przy większych przestrzeniach na działce i w sadzie przyda się duży opryskiwacz ciśnieniowy lub spalinowy, które możemy nosić na plecach. Podczas pracy pamiętajmy o ochronie układu oddechowego i niezbędnych akcesoriach ułatwiających oprysk.Wygodne umiejscowienie urządzenia na plecach operatora w połączeniu z pojemnym zbiornikiem czynią z tego typu opryskiwaczy spalinowych warty rozważenia zakup. Opryskiwacze spalinowe plecakowe znacząco ułatwiają więc rozpylanie środków chwastobójczych, owadobójczych czy grzybobójczych. W niektórych modelach możliwe jest również stosowanie nawozów granulowanych, co czyni opryskiwacz spalinowy wielofunkcyjnym ogrodniczym akcesorium. Jeśli mamy zamiar wykorzystać opryskiwacz do ochrony wyższych drzewek koniecznie wybierzmy model z dodatkową pompą, która umożliwia podawanie płynu ku górze. Pamiętaj o ochronie dróg oddechowych, wzroku i rąk podczas pracy z chemią ogrodniczą!proponujemy zarówno opryskiwacze spalinowe plecakowe (idealne do zastosowania w dużych ogrodach, plantacjach i sadach), a także ciśnieniowe opryskiwacze plecakowe i opryskiwacze ręczne. Ponadto oferujemy bogaty asortyment podstawowych, niewielkich opryskiwaczy ręcznych idealnych w niewielkich, przydomowych ogródkach.Możesz wybrać od prostych ręcznych opryskiwaczy mechanicznych do tych z silnikiem spalinowym, objętość wynosi od 0,9 l do 24 l.

Jaki opryskiwacze sadownicze oferujemy?

Korzystając z naszej bogatej oferty, możesz sięgnąć po opryskiwacze sadownicze ręczne, elektryczne i spalinowe. Jeśli do opryskania masz niewielką liczbę drzewek lub krzewów, a przy okazji nie boisz się ciężkiej pracy, możesz sięgnąć po prosty w użyciu, trwały opryskiwacz plecakowy ręczny. Sprzęt tego typu nie ma dużego zasięgu, więc przy opryskach dużych drzew koniecznością staje się stosowanie specjalnych przedłużek do lancy. Jeśli nie masz siły do obsługi ręcznej pompki, dobrym wyborem będzie inwestycja w opryskiwacz sadowniczy akumulatorowy. To sprzęt wyposażony w elektryczną pompkę, który znacząco ułatwia pracę, gdy do opryskania masz wiele drzew lub krzewów, ewentualnie duży ogród lub działkę. Największą wydajnością działania charakteryzują się spalinowe opryskiwacze sadownicze. To narzędzia dla profesjonalistów, polecane właścicielom dużych sadów i ogrodów, przeznaczone nie tylko do opryskiwania roślin, ale także do zwalczania owadów na terenach zielonych, nadające się do rozpylania środków owadobójczych na dużą skalę, zwłaszcza w miejscach trudnodostępnych.

Sadownicze opryskiwacze akumulatorowe i spalinowe

W szklarniach, sadach i ogrodach o dużej powierzchni do rozpylania środków ochrony roślin, nawozów lub preparatów owadobójczych zwykle wykorzystuje się wydajne opryskiwacze spalinowe, a coraz częściej ich nowoczesne, cichsze i lżejsze odpowiedniki elektryczne. Akumulatorowe opryskiwacze do sadu lub szklarni podczas pracy nie emitują spalin, są niemal bezgłośne i bardziej ekonomiczne w użytkowaniu niż urządzenia spalinowe. To sprzęt, który nie wymaga stosowania paliwa, a jedynie okresowego ładowania baterii, najlepiej po każdym użyciu, co jest dużo tańsze. Co warte podkreślenia, akumulatorowe opryskiwacze do sadu pod względem mocy i wydajności działania są sprzętem zupełnie wystarczającym do zastosowań amatorskich i półprofesjonalnych. Gdy zachodzi konieczność opryskania większego areału, na przykład rozpylenia środków owadobójczych na rozległych terenach zielonych, lepszą opcją pozostają wydajne opryskiwacze spalinowe o dużej mocy, wyposażone w większe zbiorniki, zdolne do rozpylania cieczy na większą odległość i wysokość. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.47 / 5.00 1136 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-28
Szybka i sprawna obsługa.
2023-05-25
zamówienie zrealizowano szybko, bezproblemowo i dokładnie.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel