Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rębaki do gałęzi i rozdrabniacze

( ilość produktów: 28 )

Prawie każda osoba, która choć raz miała do czynienia z zadaniem uporządkowania drzew i krzewów ma świadomość problematycznych gałęzi i gałązek, z którymi trzeba się uporać. Naprzeciw tym kłopotom wychodzą rębaki i rozdrabniacze do gałęzi jakie mamy przyjemność zaprezentować w niniejszej kategorii.

Dzięki nim każdy działkowicz i każdy gospodarz zyska urządzenie, dzięki któremu poradzenie sobie z połamanymi czy ściętymi gałęziami będzie dziecinnie łatwe, a tym samym zyska się materię idealną do ściółkowania czy kompostu.

Rodzaje rozdrabniaczy do gałęzi

W naszej szerokiej oferty można dostać wysokiej klasy narzędzia, w tym zarówno rozdrabniacze spalinowe, jak i elektryczne – tak aby każdy mógł wybrać która wersja jest bardziej zgodna z jego możliwościami i preferencjami.

Najważniejsze jest jednak to, iż oferowane przez nas produkty są bezpieczne i sprawdzone, dostępne zarówno w wersji elektrycznej jak i spalinowej, dzięki czemu mamy pewność, iż przekazujemy w ręce naszych Klientów tylko to, co najlepsze. Zachęcamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty!

rozdrabiacze do gałęzi, rębaki

Rozdrabniacz do gałęzi niezbędny do pracy w ogrodzie

Rozdrabniacz do gałęzi umożliwia skuteczne porządkowanie zielonej przestrzeni, dzięki czemu możemy utrzymać nasz ogród w dobrej formie. Urządzenie to pomoże Ci pozbyć się gałęzi przyciętych podczas pielęgnacji drzew i krzewów czy to w sadzie, czy na przydomowej działce. Sprawdź, dlaczego warto mieć rozdrabniacz w swoim ogrodzie.

Czy warto kupić rozdrabniacz do gałęzi?

Przycinanie drzew i krzewów czy sprzątanie połamanych gałązek to obowiązki, które czekają nas w sezonie wiosenno-jesiennym. Z przyciętymi lub pozbieranymi gałęziami często jednak nie wiemy co zrobić, a bez odpowiedniego miejsca do składowania ich rosnący stos będzie stanowił coraz większy problem estetyczny dla naszego ogrodu.

W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy specjalnego sprzętu. Rozdrabniacz – jak sama nazwa wskazuje – w mgnieniu oka rozdrobni za nas gałązki, patyki, liście i gałęzie, dzięki czemu szybko pozbędziemy się ich z ogrodu i zaprowadzimy w nim porządek. Na tym jednak zalety się nie kończą. Powstałe w wyniku rozdrobnienia zrębki możemy wykorzystać do ściółkowania rabat, zabezpieczania roślin przed niskimi temperaturami lub jako cenny materiał na kompost. Uniwersalny charakter rozdrabniacza do gałęzi sprawia, że jest to sprzęt idealny zarówno dla profesjonalnego sadownika, jak i zwykłego działkowicza.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie niszczarki do gałęzi?

Rozważając zakup rozdrabniacza do gałęzi, na pewno zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę. Wybór odpowiedniej niszczarki będzie zależał od indywidualnych potrzeb. Przyjrzyj się poszczególnym parametrom takim jak rodzaj napędu, moc silnika czy maksymalna średnica gałęzi. Warto również zwrócić uwagę, czy wybierany przez nas model posiada pojemnik na zrębki oraz system zabezpieczający, który pozwoli nam na bezpieczną pracę.

Jaki rozdrabniacz do gałęzi – spalinowy czy elektryczny?

Większość producentów oferuje modele spalinowe i elektryczne, dlatego w pierwszej kolejności należy sprawdzić, jakie korzyści każdy z nich może nam zaoferować.

Jeżeli prowadzisz sad lub ogród, w którym rośnie dużo drzew i krzewów, będziesz potrzebować niszczarki o wyższej mocy silnika w granicach od 1,2 KM do 6 KM, a taką zagwarantuje Ci rozdrabniacz z napędem spalinowym. Urządzenie to znacznie lepiej poradzi sobie z długotrwałą pracą i dużą ilość przerabianego materiału. Spalinowe modele pozwolą Ci również na rozdrabnianie gałęzi o większej średnicy. Kolejnym atutem jest brak kabla zasilającego, dzięki czemu możesz pracować na dużej powierzchni i w miejscach, w których nie ma dostępu do stałego źródła prądu. Minusem spalinowych niszczarek jest mniejsza mobilność z uwagi na jej większy rozmiar oraz głośny tryb pracy.

Elektryczny rozdrabniacz do gałęzi to rozwiązanie idealne do prywatnego ogrodu. Silnik o mocy w przedziale od 1,2 kW do 2,8 kW bez problemu poradzi sobie z pocięciem niewielkich gałęzi z przydomowych drzew i krzewów. Zaletą elektrycznego rozdrabniacza jest kompaktowy rozmiar oraz cichsza praca, natomiast jednym z ograniczeń konieczność zapewnienia zasilania w porządkowanej lokalizacji.

Rozdrabniacz do gałęzi stanowi nieodzowną pomoc w pracach porządkowych w sadzie lub ogrodzie. W ofercie EWIMAX znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych niszczarek, z którymi skutecznie zadbasz o zieloną przestrzeń.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1252 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-25
wszystko sprawnie, zgodnie z opisem.
2024-06-22
Wszystko ok. Jestem zadowolony.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel