Koparki łańcuchowe do układania rur

( ilość produktów: 4 )

KOPARKA ŁAŃCUCHOWA

Aranżacja i utrzymanie ogrodu wymagają wykonania wielu prac, począwszy od przygotowania gleby i sadzenia roślin po układanie różnych instalacji. Trudno wyobrazić sobie dbanie o zieleń bez stałego dostępu do wody. Im większa przestrzeń, jaką zajmują rabaty i drzewa, tym więcej czasu trzeba poświęcić na podlewanie. Dlatego warto pomyśleć o stałym systemie nawadniania. W realizacji prac ziemnych z pewnością niezastąpiona będzie koparka łańcuchowa.

To niewielkie, ale bardzo praktyczne urządzenie ma wbudowany specjalny ślimak, który budowa i sposobem działania przypomina piłę łańcuchową. Różnice sprowadzają się do wielkości zębów ślimaka oraz szybkości ich przesuwu. Podczas przemieszczana urządzenia zęby przesuwają się i zgarniają ziemię pozostawiając rów o szerokości około 100 mm i głębokości około 300 mm. Koparka ręczna jest wygodna w prowadzeniu, a wykonanie wykopu pod rurę wodociągową nie wymaga prawie żadnego wysiłku.

Koparka do układania przewodów i rur

Koparki łańcuchowe są prostymi w obsłudze urządzeniami, które doskonale zastąpią człowieka, eliminując potrzebę żmudnego i czasochłonnego kopania za pomocą łopaty. Przygotowanie wykopu pod kable elektryczne czy rurki jest też znacznie szybsze. Parametry wykopu są taki, że wystarczy tylko jeden przejazd, aby utworzyć wgłębienie do ułożenia instalacji elektrycznej oświetlenia ogrodowego. Koparka ręczna sprawdza się też przy budowie instalacji nawadniającej czy podczas doprowadzania wody do basenu, fontanny czy domku letniskowego.

Koparka łańcuchowa wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz estetycznym i trwałym wykończeniem metodą malowania proszkowego. Urządzenia tego typu są odporne na korozję i doskonale sobie radzą w warunkach terenowych. Silnik spalinowy marki Honda o pojemności 163 cm3 cm³ zagwarantuje moc niezbędną do pokonania nawet zwartej i mocno utwardzonej warstwy gruntu. Koparki wyposażone w sześciolitrowy zbiornik paliwa mogą pracować bez przerwy przez kilka godzin. Prowadzenie po nierównym podłożu ułatwiają też duże, bieżnikowane koła.

Wysokiej jakości koparki łańcuchowe

Potrzebujesz wykonać przekop pod położenie instalacji elektrycznej albo systemu nawadniania? Jeżeli chcesz znaleźć skuteczne narzędzia, które Ci w tym pomogą, to sprawdź naszą ofertę. Nasze koparki łańcuchowe z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Doskonale sprawdzą się na placach budowy, w branży ogrodniczej, a także do amatorskich prac wykonywanych wokół prywatnej posesji. Na pierwszy miejscu zawsze stawiamy satysfakcję naszych klientów, dlatego dbamy o to, by oferowane przez nas koparki łańcuchowe były jak najlepszej jakości. Współpracujemy z renomowanymi  producentami np Którzy produkują Koparki Łańcuchowe CEDRUS i WEIBANG  którego maszyny słyną z wysokiej klasy wykonania i niezawodności. Korzystając z nich, będziesz z pewnością zadowolony z efektów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się na ich temat więcej, zapraszamy do odwiedzenia naszych podstron produktowych. Znajdziesz tam wszystkie dane techniczne sprzedawanych przez nas koparek łańcuchowych, a także ich zdjęcia oraz instrukcje obsługi wraz z pozostałą dokumentacją.

Precyzyjne przekopy z koparkami łańcuchowymi ręcznymi

Konstrukcja oferowanych przez nas maszyn pozwala na bardzo precyzyjne dokonanie przekopu, bez nadmiernych uszkodzeń gruntu znajdującego się wokół. Szczególnie polecamy do tego rodzaju zadań model koparki łańcuchowej CEDRUS KP01. Szerokość wykopu dokonanego za pomocą tego urządzenia wynosi jedynie 10 centymetrów. Posiada ona solidny element kopiący w postaci łańcucha, który wyposażony jest w aż 27 zębów. Ostrza są wykonane z wytrzymałego stopu węglika, który pozwala na uzyskanie znakomitych efektów pracy i bardzo wolno się tępi. Regulowany, ergonomiczny uchwyt CEDRUS KP01 pozwala na swobodną zmianę ustawień, co wpływa na głębokość kopania. Te modele koparek łańcuchowych mogą przekopać rowy sięgające od 20 do nawet 60 centymetrów głębokości. Dzięki temu będziesz mógł wykonać dokładnie taki wykop, jakiego potrzebujesz.

Koparki łańcuchowe z napędem – praktyczne i wydajne

Dostępne w naszej ofercie urządzenia wyróżniają się znakomitym silnikiem spalinowym renomowanej marki Loncin. Charakteryzuje się on dużą wydajnością oraz niezawodnością. Pojemność zbiornika oleju silnika wynosi 1,1 litra. Wyróżniające się w naszym asortymencie koparki łańcuchowe z napędem z serii CEDRUS KP01, posiadają 6,5 litrowy zbiornik na paliwo, który pozwala na długi czas pracy bez potrzeby uzupełniania benzyny. Pomimo solidnej i stabilnej konstrukcji z ciężkiej stalowej ramy, nasze koparki są bardzo proste w użytkowaniu. Są wyposażone w pompowane koła oraz ergonomiczne uchwyty, które pozwalają na swobodne manewrowanie nimi w terenie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie dostępnych w naszym sklepie koparek łańcuchowych z napędem, a także ich dodatkowych funkcji, odezwij się do naszego działu obsługi klienta. Kontakt znajdziesz w zakładce na naszej stronie głównej. Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy zakup urządzenia w pełni odpowiadającego Twoim potrzebom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.46 / 5.00 1078 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-16
Bardzo dobra
2023-02-15
Bardzo dobra i szybka

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel