Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MAAD - profesjonalne zaginarki do blach

( ilość produktów: 41 )

MAAD POLSKA - Sklep Internetowy

MAAD TUCHOLA - Profesjonalne Zaginarki

Firma MAAD od prawie 20 lat specjalizuje się w produkcji maszyn blacharskich takich jak zaginarki, zwijarki, nożyce krążkowe, giętarki, żłobiarki i zagniatarki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na wytwarzanie maszyn o dopracowanych konstrukcjach przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen.
Oferujemy szybki i pewny serwis gwarancyjny, a także tani serwis pogwarancyjny.

Nasi partnerzy biznesowi!

Fakro

 

 

W 2013 roku firma FAKRO czołowy producent okien dachowych podjął z nami współpracę wprowadzając Zaginarkę ZG-2000/0.7 wraz z Nożycami Krążkowymi NK-0.8 do swojego programu partnerskiego. 

BlachoTrapez

Od niedawna nasz firma nawiązała ścisłą współpracę z jednym z największych producentów blachodachówki oraz blach trapezowych w Polsce, mowa tutaj o firmie BLACHOTARPEZ. Firma BlachoTrapez zaufała nam i wprowadziła nasz flagowy produkt dekarski jakim jest Zaginarka ZG-2000/0.7 wraz z Nożycami Krążkowymi NK-0.8 do swojego Programu Partnerskiego. Więcej informacji na temat programu można zasięgnąć w w firmie BlachoTrapez.

 

Technologia CNC

Wszystkie podzespoły oraz elementy robocze naszych zaginarek obrabiamy na maszynach numerycznych - CNC.

Elementy obrotowe typu sworzeń, tuleja wykonywane są w odpowiednich tolerancjach na nowoczesnej tokarce CNC, co zapewnia długą żywotność tychże elementów oraz bezawaryjną pracę.

Belki robocze naszych zaginarek, a więc elementy odpowiedzialne za odpowiednią, prostoliniową jakość gięcia, obrabiane są również na maszynach CNC.

Specjalistyczne frezarki CNC o odpowiednich długościach 3,0m oraz 4,0m umożliwiają obróbkę belek roboczych z dużą precyzją  z jednego zamocowania, bez widocznych przejść technologicznych tak jak ma to miejsce przy obróbce na konwencjonalnych maszynach !!!
Elementy konstrukcyjne boków zaginarki również wytwarzane są na precyzyjnej wypalarce CNC.

Ostatni jakże ważny etap przy produkcji maszyny - malowanie - wykonywany jest w profesjonalnej, ogrzewanej i wentylowanej lakierni. Maszyny malowane są podwójną warstwą wysokiej jakości farby.

Jednocześnie wychodząc naprzeciw odbiorcom wprowadzamy coraz to więcej unowocześnień w istniejących już maszynach, jak również opracowujemy zupełnie nowe konstrukcje.

Nasze maszyny znalazły uznanie w wielu krajach europejskich takich jak: Niemcy, Ukraina, Białoruś, Rosja, Litwa, Szwecja i inne.

Hala produkcyjna o powierzchni 1500m2 zapewnia odpowiednią ergonomię pracy, co w połączeniu z doświadczeniem i zastosowaniem nowoczesnych technologii obróbczych CNC umożliwia wytwarzanie maszyn na odpowiednim poziomie jakościowym.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-08
SPRAWNIE
2024-05-26
Ok

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel