Zbieracze do Liści , Trawy do Traktorka

( ilość produktów: 2 )

Zbieracz liści to wyjątkowe urządzenie do zbierania ścinków trawy, liści i pozostałości po wertykulacji trawnika. Zbieracz liści może także służyć do zbierania ścinków trawy i pozostałości po wertykulacji trawnika. Czysta przyjemność: Obsługa zbieracza liści jest taka prosta i wygodna, że praca w ogrodzie daje dużo radości.

Pasuje do wszystkich kosiarek samojezdnych z zaczepem do ciągnięcia!

Zbieracz jest zaczepiany do traktorka i ciągnięty z tyłu . Ma szerokość roboczą 97 cm . 
Nadaje się do zbierania liści, świeżo skoszonej trawy lub uschniętej. Szczotki zbierające są połączone z kołami, przez co napędzany jest w trakcie jazdy. Ponieważ szczotki zbierające są napędzane przez koła  , zbieracz nie potrzebuje dodatkowego napędu , przez co jest urządzeniem uniwersalnym, mogącym współpracować z każdym mechanizmem ciągnącym . 

Urządzenie może być podłączone do traktorka ogrodniczego lub quada i używane do czyszczenia ogrodu. Nadaje się do zbierania liści, świeżo skoszonej trawy lub uschniętej. Dodatkowo zbiera papierki, drobne patyki i igliwie. Szczotki zbierające są połączone z kołami, przez co napędzany jest w trakcie jazdy. Tani i bardzo skuteczny sposób na poradzenie sobie z zalegającym brudem na podwórku. Dobra opcja dla maszyn z bocznym wyrzutem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.46 / 5.00 1047 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-04
wszystko ok, polecam
2022-12-28
Bardzo fajne uchwyt i bardzo szybka realizacja zamówienia

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel