Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Silniki spalinowe Loncin

( ilość produktów: 32 )

Firma LONCIN jest jednym z największych producentów motocykli na świecie i cieszących się doskonałymi opiniami silników spalinowych do wielu typów maszyn ogrodniczych, budowlanych i innych. Silniki spalinowe Loncin w układzie wału pionowym o mocy 4-27 HP stosowane są m.in. w kosiarkach i traktorkach ogrodniczych. Silników Loncin w układzie wału poziomym o mocy 2,5-22 HP używa się z kolei do produkcji glebogryzarek, agregatów, pomp i specjalistycznych maszyn budowlanych.

LONCIN w Polsce i na świecie

Dzięki stałemu rozwojowi, systematycznemu zwiększaniu produkcji i rozszerzaniu asortymentu o nowe typy silników spalinowych, istniejąca od 1993 roku chińska firma LONCIN stopniowo podbija kolejne rynki, ze swoją ofertą trafiając również do Polski. Przedstawicielstwa chińskiego producenta motocykli i silników spalinowych do maszyn ogrodniczych, rolniczych, budowlanych i innych znaleźć można w około 100 państwach świata, m.in. w Argentynie, Kolumbii, Rosji, Białorusi i Ukrainie, a od pewnego czasu również we Włoszech i Polsce. 

Za sukcesem marki na rynku chińskim i wielu rynkach zagranicznych, w tym rynku polskim, stoi zdolność do kooperacji, nawiązywania obustronnie korzystnych relacji biznesowych, otwartość na nowe technologie i pomysły, zwłaszcza w obszarze nowoczesnych technologii silników spalinowych. LONCIN swoje aktualne działania skupia na udoskonalaniu istniejących konstrukcji w celu obniżenia emisyjności i zwiększenia wydajności działania silników spalinowych. Zadaniem jest obniżenie zużycia paliwa bez spadku mocy. 

Firma Ewimax jest jednym z przedstawicieli marki LONCIN na rynku polskim.

Bogata oferta produktowa

Zakres działalności produkcyjnej firmy LONCIN jest niezwykle szeroki, ale jej oferta pozostaje w pełni komplementarna. Głównym obszarem działalności firmy są motocykle i silniki spalinowe dedykowane wielu kategoriom maszyn i urządzeń. Silniki spalinowe Loncin wykorzystywane są do produkcji różnorodnych maszyn ogrodniczych, w tym urządzeń samojezdnych, maszyn budowlanych, pomp i agregatów, a nawet odśnieżarek. Oferta silników jest niezwykle zróżnicowana zarówno w zakresie konstrukcyjnym, jak i oferowanych przez nie mocy. Co warte podkreślenia, LONCIN stale wzbogaca swoją ofertę o nowe konstrukcje charakteryzujące się niższym zużyciem paliwa. Jest to zgodne z wymogami współczesnych klientów i polityką firmy, która dąży do ograniczenia negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne, przede wszystkim poprzez obniżenie emisji tlenku węgla do atmosfery.

Silniki spalinowe Loncin w Polsce

Oferta chińskiego producenta silników spalinowych do motocykli, maszyn ogrodniczych, rolniczych i budowlanych dostępna jest również dla klientów z Polski, m.in. za sprawą firmy Ewimax. Dzięki stale rozbudowywanej sieci dealerskiej i serwisowej polscy klienci zainteresowani produktami LONCIN mają do nich łatwiejszy dostęp, mogą liczyć na fachową obsługę i możliwość szybszego zakupu potrzebnych części zamiennych. W ofercie wielu polskich przedstawicieli już dzisiaj dostępne są najnowsze silniki spalinowe Loncin, w tym modele niskoemisyjne, które zużywają mniej paliwa i są bezpieczniejsze dla środowiska. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1223 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Bardzo dobry kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia. Szybka wysyłka. pozdrawiam.
2024-05-14
FIRMA EXPRES-WIĘCEJ TAKICH1

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel