Płyny i oleje do kosiarek i traktorków

( ilość produktów: 14 )

Przedsiębiorstwom i osobom prywatnym użytkującym spalinowe narzędzia ogrodnicze polecamy różnorodne płyny i oleje do kosiarek, kos, glebogryzarek, zamiatarek, pilarek, traktorków i agregatów. To produkty niezbędne dla zagwarantowania płynności działania wielu kategorii narzędzi spalinowych wyposażonych w silniki dwusuwowe lub czterosuwowe.

Płyny techniczne do spalinowych narzędzi ogrodniczych

Z myślą o użytkownikach różnych kategorii narzędzi napędzanych silnikami spalinowymi, dwusuwowymi lub czterosuwowymi, przygotowaliśmy dedykowane im zestawy różnorodnych płynów technicznych. W zdecydowanej większości przypadków są to oleje silnikowe, a także oleje do smarowania łańcuchów, różnego rodzaju przekładni i prowadnic oraz oleje hydrauliczne do maszyn wyposażonych w układy hydrauliczne. W ofercie sklepu Ewimax.pl znajdziesz również zestaw naprawczy umożliwiający przeprowadzenie prac serwisowych związanych z koniecznością odessania paliwa lub oleju z silnika. Jeśli interesują Cię markowe płyny i oleje do kosiarek oraz innych urządzeń ogrodniczych, w sklepie znajdziesz produkty takich firm jak Hecht, Cedrus czy Briggs&Stratton.

Stosowanie odpowiedniej klasy olejów silnikowych oraz ich regularna wymiana to sposób na przedłużenie żywotności dowolnego rodzaju narzędzia ogrodniczego wyposażonego w silnik spalinowy. Sprawdź, jakie płyny i oleje do kosiarek oraz innych maszyn aktualnie oferujemy i zamów te z nich, które odpowiadają parametrom technicznym eksploatowanego przez Ciebie sprzętu. Zapraszamy do składania zamówień!

Zaufane Opinie IdoSell
4.46 / 5.00 1040 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-24
ok
2023-01-04
wszystko ok, polecam

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel