Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pompy , Hydrofory i Motopompy do Wody

( ilość produktów: 62 )

Ogród i dom zaopatrzymy w wodę za pomocą pomp powierzchniowych, zatapialnych lub hydroforów. Na działkach uprawnych i rekreacyjnych przyda się pompa, która nawodni nasze rośliny ze zbiornika na deszczówkę. W sporadycznych sytuacjach przydadzą się pompy odwadniające do wody czystej, brudnej oraz zatapialne pompy do szamba. Jeśli natomiast w ogrodzie mamy wykopaną studnię wybierzmy pompę głębinową.Oferta pomp i hydroforów sklepu EWIMAX.pl to urządzenia cenionych producentów: OLEO-MAC, HECHT i CEDRUS . Asortyment pomp i hydroforów to między innymi bogaty wybór pomp głębinowych, które stosuje się w studniach, do obniżania poziomu wód gruntowych i do zasilania ogrodowych systemów nawadniających.

Pompy ogrodowe są jednym z tych urządzeń, o których przydatności możemy przekonać się w momencie, gdy jej zabraknie (jak na przykład w sytuacjach awaryjnych: zalanie piwnicy lub sutereny po ulewnych deszczach, powodzi lub pękniętej rurze). Pompy ogrodowe docenimy również tam, gdzie nie ma dostępu do wodociągów, np. nadziałce pozwoli nam ona na podlanie roślin wodą ze zbiornika na deszczówkę lub studni. Dzięki temu możemy też zaoszczędzić wodociągową wodę w okolicach domu, np. myjąc samochód zebraną wodą. Przed zakupem upewnijmy się o jaką pompę nam chodzi - czy ma ona podawać wodę zanieczyszczoną, brudną czy czystą, do dalszego użytku? W przypadku pomp do wody brudnej i czystej istotnymi parametrami są moc i wydajność tych urządzeń. Istotną wartością może być też maksymalna wysokość podnoszenia.Oferta produktów rozciąga się też na pełne zestawy hydroforowe, a także oddzielnie dostępne zbiorniki hydroforowe i oddzielnie dostępne pompy hydroforowe. Nasi Klienci mogą też wybierać wśród wielu modeli pomp zatapialnych. W tej kategorii oferujemy pompy do szamba i ścieków oraz pompy do odwodnień. Oferta obejmuje też pompy do deszczówki, pozwalające wykorzystać zebraną wodę do podlewania roślin w ogrodzie.W kategorii pomp i hydroforów proponujemy naszym Klientom także inne, bardziej specjalistyczne urządzenia, na przykład praktyczne pompy spalinowe, które przydadzą się w miejscach bez dostępu do prądu, a także pompy obiegowe do wywoływania przepływu wody w instalacjach grzewczych lub chłodzących.Najbardziej popularne w amatorskim użytku są pompy elektryczne, na rynku jednak dostępne są również wysokowydajne pompy spalinowe. Pompy zanurzeniowe wyposażone są w dodatkowy pływak.

Dzięki naszym pompom łatwo wypompujesz wodę z beczek i zbiorników! Pompy są dobrymi pomocnikami w nawadnianiu lub pompowaniu wody. Posiadamy, pompy do wody czystej oraz do wody brudnej. W przypadku braku energii elektrycznej w miejscu użytkowania, mogą Państwo skorzystać z naszych pomp z silnikiem spalinowym.

W naszej ofercie mamy również elektryczne fontanny, które mogą służyć jako skuteczny element dekoracyjny do oczka wodnego.

Motopompy i pompy do wody

To urządzenia, służące do pompowania czystej i brudnej wody z różnego rodzaju zbiorników wodnych. Ze względu na swoją funkcjonalność, wykorzystywane są w ogrodnictwie czy budownictwie. Maja duże znaczenie w przemyśle, gospodarstwach rolnych czy jednostkach ratowniczych. Doskonale sprawdzają się w również w przypadku straży pożarnej. Motopompa jest agregatem przenośnym, który składa się z silnika spalinowego, pompy wirowej oraz pływaka. Wyposażona jest w praktyczny uchwyt, który umożliwia jej przenoszenie. Ze względu na gabaryt oraz rodzaj wyróżniamy motopompy przenośne oraz motopompy przewoźne. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.50 / 5.00 1316 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-04
Wszystko ok, brak uwag.
2024-03-12
Wszystko szybko i sprawnie

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel