LONCIN Polska

( ilość produktów: 37 )

Firma Ewimax jest Przedstawicielem Loncin Motor Co. Ltd

LONCIN to producent wysokiej jakości silników spalinowych w układzie wału pionowym w zakresie mocy 4-27HP (kosiarki, ridery, traktorki ogrodnicze) i poziomym 2,5-22HP (glebogryzarki, maszyny budowlane, agregaty, pompy) oraz silników zimowych 6-14HP stosowanych w odśnieżarkach.

Loncin jest jest drugim największym producentem silników na świecie których klientów na swoje urządzenia posiada na całym świecie, również w Polsce. Funkcjonuje od wielu lat i słynie m.in. z wysokiej jakości silników. Swoje przedstawicielstwa i marki, wraz ze sprzedażą motocyklów, ma m.in. we Włoszech, Kolumbii, w Rosji, w Argentynie, na Białorusi oraz na Ukrainie.

Loncin swoje jednostki napędowe tworzy chociażby do maszyn rolniczych, czy urządzeń ogrodniczych.

Loncin integruje działalność zespołów prądotwórczych, angażując się też w mechanizmy dla przedsiębiorstw z rdzeniami technologii silników spalinowych, zdobywając wartościowe obszary biznesowe.

Firma Loncin skupia się na działaniu niskoemisyjnym w kategorii systemów energetycznych, zaspokajające potrzeby wielu klientów, cały czas stawiając nacisk na niskie zużycie paliwa.

Firma Ewimax jest przedstawicielem Koncernu Loncin Motor Co. Ltd. Koncern Loncin to jedna z większych chińskich firm działająca na rynku od 1993 roku. Dzięki bardzo dobrej jakości produkowanych silników i urządzeń na ich bazie od lat jest wiodącą firmą nie tylko w Państwie Środka ale i na rynkach poza granicami ojczyzny. Koncern Loncin ma około 100 przedstawicieli na całym świecie.

Loncin produkuje silniki najwyższej jakości nie odbiegające swym wykonaniem od produktów największych światowych producentów czołowych marek, jako jedyna firma produkująca w Chinach zapewnia pełen zakres oferowanych mocy i wszystkie najpopularniejsze rodzaje silników spalinowych jest więc fabryką kompletną, ukierunkowaną na rozwój i jakość.

Polityka firmy to ciągłe procesy innowacji i modernizacji wyrobów a także dostosowywanie procesu produkcji na proekologiczną działalność, która ograniczyć ma do minimum zanieczyszczenia oraz emisję tlenku węgla do atmosfery. Szczególną uwagę firma przykłada również do opakowań, które w większości wytwarzane są z surowców wtórnych. Loncin obok swojej marki ma także rozwiniętą współpracę z kilkoma największymi koncernami międzynarodowymi działającymi w tej branży. Kierownictwo firmy stale podnosi kwalifikacje pracowników oraz dba o dobrą atmosferę w pracy w myśl zasady, że fundamentem w firmie jest załoga, bo to ona stanowi o sukcesie firmy. Nareszcie oferta tego wiodącego producenta silników jest już w Polsce. Poprzez rozbudowaną sieć dilerską oraz serwisową postaramy się aby dostęp do silników marki Loncin był natychmiastowy. 

Rozwój Loncina zweryfikował słynne powiedzenie: „Najbardziej liczy się na świecie nie to, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku zmierzamy”.

Stała współpraca z najlepszymi światowymi producentami i kooperantami, silny nacisk na jakość i korzystna cena produktów sprawiają że Loncin szturmem zdobył rynki światowe, szczególnie te najbardziej wymagające - amerykański i europejski, zyskując wielu zadowolonych użytkowników.

Loncin Holdings, Ltd to duża firma z Chongqing w Chinach , która prowadzi dystrybucję na całym świecie. Działa pod nazwami takimi jak Chongqing Longting Power Equipment, Longting i Loncin (USA) Inc. Jest znany ze swojej marki motocykli i quadów Loncin produkowanych przez jej spółkę zależną Longxin Motorcycle Industry Co., Ltd.  i dla bezzałogowych statków powietrznych produkowanych przez spółkę zależną Loncin UAV . We Włoszech jej motocykle sprzedawane są pod marką Voge, Italika w Meksyku, AKT w Kolumbii, Viper Motorcycles na Ukrainie , Mińsk wRosja i Białoruś oraz Zanella w Argentynie 

Spółka zależna Longxin Motorcycle Industry Co., Ltd produkuje motocykle; silniki motocyklowe; uniwersalny silnik benzynowy; pojazdy terenowe ATV; oraz części i podzespoły pod marką „Loncin”.

Firma posiada zakłady produkcyjne, dystrybucyjne i marketingowe w Chongqing, Zhejiang i Guangdong w Chinach. Posiada roczną zdolność produkcyjną 2 500 000 motocykli, 3 000 000 silników motocyklowych i 150 000 pojazdów terenowych (ATV).

BMW Motorrad 

W 2005 roku Loncin zawarł umowę na produkcję silników motocyklowych G650GS dla niemieckiej firmy BMW Motorrad . Współpraca rozpoczęła się w 2007 roku, a Loncin wyprodukował części motocyklowe, komponenty silników i ponad 35 000 kompletnych silników dla BMW. Znaczące i techniczne korzyści przyniósł Loncin, w którym wykorzystał ten sam silnik do zasilania LX650 (znanego również jako CR9). Ten model jest dostępny tylko na rynkach wskazanych przez BMW w ramach umowy.

W 2017 roku BMW Motorrad wprowadził modele F850GS i F750GS, aby zastąpić odpowiednio modele F800GS i F700GS. Podczas gdy poprzednie modele wykorzystywały wcześniej silniki Rotax 799 cm3, modele F850GS i F750GS są teraz wyposażone w nieco mocniejsze silniki 853 cm3 firmy Loncin. Ponadto hulajnogi C400X i C400GT również zjeżdżają z linii produkcyjnych w Loncin.

Klienci na całym świecie docenili nasze silniki i przede wszystkim to, że świetnej jakości silnik wcale nie musi być bardzo drogi! Szanowny Kliencie- sprawdź i przekonaj się sam!
LONCIN zajmuje się sprzedażą silników spalinowych do sprzętu ogrodniczego, serwisem, zaopatrzeniem w części zamienne - nawiązaliśmy współpracę z wieloma punktami dilersko-serwisowymi w całej Polsce.

Postaw na najlepszą jakość oraz konkurencyjne ceny i kup silnik spalinowy Loncin

Zaufane Opinie IdoSell
4.46 / 5.00 1044 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-28
Zamówienie błyskawicznie zrealizowane. Obsługa wzorowa
2023-01-18
Jestem bardzo zadowolony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel