Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Silniki i Agregaty prądotwórcze LONCIN Polska

( ilość produktów: 70 )

Firma Ewimax jest Przedstawicielem Loncin Motor Co. Ltd

LONCIN POLSKA - Sklep Internetowy

LONCIN to producent wysokiej jakości silników spalinowych w układzie wału pionowym w zakresie mocy 4-27HP (kosiarki, ridery, traktorki ogrodnicze) i poziomym 2,5-22HP (glebogryzarki, maszyny budowlane, agregaty, pompy) oraz silników zimowych 6-14HP stosowanych w odśnieżarkach.

Loncin jest jest drugim największym producentem silników na świecie których klientów na swoje urządzenia posiada na całym świecie, również w Polsce. Funkcjonuje od wielu lat i słynie m.in. z wysokiej jakości silników. Swoje przedstawicielstwa i marki, wraz ze sprzedażą motocyklów, ma m.in. we Włoszech, Kolumbii, w Rosji, w Argentynie, na Białorusi oraz na Ukrainie.

Loncin swoje jednostki napędowe tworzy chociażby do maszyn rolniczych, czy urządzeń ogrodniczych.

Loncin integruje działalność zespołów prądotwórczych, angażując się też w mechanizmy dla przedsiębiorstw z rdzeniami technologii silników spalinowych, zdobywając wartościowe obszary biznesowe.

Firma Loncin skupia się na działaniu niskoemisyjnym w kategorii systemów energetycznych, zaspokajające potrzeby wielu klientów, cały czas stawiając nacisk na niskie zużycie paliwa.

Firma Ewimax jest przedstawicielem Koncernu Loncin Motor Co. Ltd. Koncern Loncin to jedna z większych chińskich firm działająca na rynku od 1993 roku. Dzięki bardzo dobrej jakości produkowanych silników i urządzeń na ich bazie od lat jest wiodącą firmą nie tylko w Państwie Środka ale i na rynkach poza granicami ojczyzny. Koncern Loncin ma około 100 przedstawicieli na całym świecie.

Loncin produkuje silniki najwyższej jakości nie odbiegające swym wykonaniem od produktów największych światowych producentów czołowych marek, jako jedyna firma produkująca w Chinach zapewnia pełen zakres oferowanych mocy i wszystkie najpopularniejsze rodzaje silników spalinowych jest więc fabryką kompletną, ukierunkowaną na rozwój i jakość.

Polityka firmy to ciągłe procesy innowacji i modernizacji wyrobów a także dostosowywanie procesu produkcji na proekologiczną działalność, która ograniczyć ma do minimum zanieczyszczenia oraz emisję tlenku węgla do atmosfery. Szczególną uwagę firma przykłada również do opakowań, które w większości wytwarzane są z surowców wtórnych. Loncin obok swojej marki ma także rozwiniętą współpracę z kilkoma największymi koncernami międzynarodowymi działającymi w tej branży. Kierownictwo firmy stale podnosi kwalifikacje pracowników oraz dba o dobrą atmosferę w pracy w myśl zasady, że fundamentem w firmie jest załoga, bo to ona stanowi o sukcesie firmy. Nareszcie oferta tego wiodącego producenta silników jest już w Polsce. Poprzez rozbudowaną sieć dilerską oraz serwisową postaramy się aby dostęp do silników marki Loncin był natychmiastowy. 

Rozwój Loncina zweryfikował słynne powiedzenie: „Najbardziej liczy się na świecie nie to, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku zmierzamy”.

Stała współpraca z najlepszymi światowymi producentami i kooperantami, silny nacisk na jakość i korzystna cena produktów sprawiają że Loncin szturmem zdobył rynki światowe, szczególnie te najbardziej wymagające - amerykański i europejski, zyskując wielu zadowolonych użytkowników.

Loncin Holdings, Ltd to duża firma z Chongqing w Chinach , która prowadzi dystrybucję na całym świecie. Działa pod nazwami takimi jak Chongqing Longting Power Equipment, Longting i Loncin (USA) Inc. Jest znany ze swojej marki motocykli i quadów Loncin produkowanych przez jej spółkę zależną Longxin Motorcycle Industry Co., Ltd.  i dla bezzałogowych statków powietrznych produkowanych przez spółkę zależną Loncin UAV . We Włoszech jej motocykle sprzedawane są pod marką Voge, Italika w Meksyku, AKT w Kolumbii, Viper Motorcycles na Ukrainie , Mińsk wRosja i Białoruś oraz Zanella w Argentynie 

Spółka zależna Longxin Motorcycle Industry Co., Ltd produkuje motocykle; silniki motocyklowe; uniwersalny silnik benzynowy; pojazdy terenowe ATV; oraz części i podzespoły pod marką „Loncin”.

Firma posiada zakłady produkcyjne, dystrybucyjne i marketingowe w Chongqing, Zhejiang i Guangdong w Chinach. Posiada roczną zdolność produkcyjną 2 500 000 motocykli, 3 000 000 silników motocyklowych i 150 000 pojazdów terenowych (ATV).

BMW Motorrad 

W 2005 roku Loncin zawarł umowę na produkcję silników motocyklowych G650GS dla niemieckiej firmy BMW Motorrad . Współpraca rozpoczęła się w 2007 roku, a Loncin wyprodukował części motocyklowe, komponenty silników i ponad 35 000 kompletnych silników dla BMW. Znaczące i techniczne korzyści przyniósł Loncin, w którym wykorzystał ten sam silnik do zasilania LX650 (znanego również jako CR9). Ten model jest dostępny tylko na rynkach wskazanych przez BMW w ramach umowy.

W 2017 roku BMW Motorrad wprowadził modele F850GS i F750GS, aby zastąpić odpowiednio modele F800GS i F700GS. Podczas gdy poprzednie modele wykorzystywały wcześniej silniki Rotax 799 cm3, modele F850GS i F750GS są teraz wyposażone w nieco mocniejsze silniki 853 cm3 firmy Loncin. Ponadto hulajnogi C400X i C400GT również zjeżdżają z linii produkcyjnych w Loncin.

Klienci na całym świecie docenili nasze silniki i przede wszystkim to, że świetnej jakości silnik wcale nie musi być bardzo drogi! Szanowny Kliencie- sprawdź i przekonaj się sam!
LONCIN zajmuje się sprzedażą silników spalinowych do sprzętu ogrodniczego, serwisem, zaopatrzeniem w części zamienne - nawiązaliśmy współpracę z wieloma punktami dilersko-serwisowymi w całej Polsce.

Postaw na najlepszą jakość oraz konkurencyjne ceny i kup silnik spalinowy Loncin

Marka Loncin – perełka w naszej ofercie Cedrus!
Co wyróżnia agregaty i silniki Loncin? Przede wszystkim, są to urządzenia wyjątkowo wydajne i niezawodne. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i starannemu dobieraniu materiałów cechują się długą żywotnością oraz doskonałymi parametrami technicznymi.

Jeśli potrzebujesz solidnego i wydajnego agregatu lub silnika, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i pomoże dobrać odpowiednie urządzenie na miarę Twoich potrzeb.

LONCIN MOTOR CO., LTD., jest dużym przedsiębiorstwem produkcyjnym, które integruje producentów agregatów prądotwórczych, maszyn rolniczych, lekkich jednostek napędowych, motocykli, pojazdów czterokołowych, a także aktywnie angażuje się w rozwój  przedsiębiorstw  zajmujących się  rozwojem technologii nowoczesnego silnika spalinowego jako platformy do dalszej produkcji.

LONCIN MOTOR CO., LTD., jest wiodącym pod katem nowoczesności i jakości  producentem ATV w Azji. Produkty obejmują pojazdy terenowe o pojemności 50 cm3, 70 cm3, 110 cm3, 150 cm3, 200 cm3, 250 cm3, 580 cm3, 700 cm3, 1000 cm3. Produkty eksportowane są do ponad 40 krajów w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce i Azji.

LONCIN jest obecny w całej Europie, korzystając ze swojego ogromnego zaplecza badawczo – technicznego, firma wkroczyła na rynek produktów ATV, UTV i SSV.

Psst…oferujemy aż 3 lata gwarancji na agregaty i silniki Loncin!

Oryginalne silniki spalinowe Loncin

Zależy Ci na tym, by korzystać ze sprzętu najwyższej klasy? Sprawdź naszą bogatą ofertę w kategorii silników spalinowych Loncin do kosiarek i glebogryzarek. Stawiając na produkty tak uznanej i cenionej marki, z pewnością się nie zawiedziesz. Posiadamy duży wybór różnych modeli, więc nie będziesz mieć żadnych problemów ze znalezieniem silnika, który będzie pasować do używanego przez Ciebie sprzętu. Na naszych podstronach produktowych znajdziesz szczegółowe informacje na temat kompatybilności danych części z dostępnymi na rynku kosiarkami i innymi urządzeniami ogrodniczymi. W naszej ofercie stawiamy przede wszystkim na niezawodność. Dlatego oferowane przez nas silniki spalinowe Loncin charakteryzują się znakomitą jakością wykończenia, a do ich produkcji użyto wysokiej klasy, dedykowanych materiałów. Dzięki temu są w stanie znieść bardzo długie okresy intensywnej eksploatacji i zachować swoją wydajność. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia szczegółowych danych technicznych znajdujących się w opisach produktów. Na pewno znajdziesz silnik spalinowy Loncin, który w stu procentach spełni Twoje oczekiwania.

Silniki spalinowe Loncin – szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim czterosuwowe silniki benzynowe typu OHV. Posiadamy modele wyposażone w wałki korbowe cylindra zarówno poziome, jak i pionowe. Silniki spalinowe Loncin do kosiarek z naszego asortymentu to zaawansowane modele, wyposażone w zapłon typu elektronicznego Dzięki temu korzystanie z nich jest dużo bardziej komfortowe. W zależności od Twojego zapotrzebowania oraz upodobań, możesz wybrać sprzęt o pojemności skokowej od 139 do 196 centymetrów sześciennych. Mniejsze wartości pozwalają na osiągnięcie mocy na poziomie 2,8 KW, natomiast większe modele dobijają do wartości 3,6-4,8 KW. Korzystając z naszej oferty, możesz zdecydować się też na modele z różną pojemnością zbiornika paliwa. Oferujemy silniki spalinowe Loncin do kosiarek o bakach mogących pomieścić od 1 do 3,6 litrów benzyny. Niewątpliwą zaletą sprzedawanych przez nas produktów jest też ich niewielka waga. Żaden z silników dostępnych na naszej stronie nie jest cięższy niż 20 kilogramów.

Loncin to chińska marka produkująca różnego rodzaju silniki oraz urządzenia mechaniczne. Firma została założona w 1993 roku i szybko stała się jednym z największych producentów silników w Chinach. Produkty marki Loncin wyróżniają się dobrą jakością wykonania oraz relacją ceny do jakości.

 

Silniki spalinowe Loncin – wsparcie w trakcie i po sprzedaży

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Z tego powodu oferujemy doradztwo sprzedażowe, z którego możesz skorzystać. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki model silnika spalinowego Loncin będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni fachowcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą dobrać Ci odpowiedni sprzęt. Możesz odezwać się do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej lub zadzwonić. Nasza pomoc nie kończy się na procesie sprzedaży. Oferowane przez nas silniki spalinowe Loncin objęte są gwarancją. Zapewniamy w jej ramach serwis, a gdy ta się skończy, oferujemy także naprawy pogwarancyjne. Postaw na najlepszą jakość oraz konkurencyjne ceny i kup silnik spalinowy Loncin

Z CZEGO ZNANA JEST MARKA LONCIN? 

Marka Loncin jest znana głównie jako producent silników spalinowych, maszyn ogrodowych, motocykli i innych urządzeń mechanicznych. Loncin jest jednym z wiodących producentów w branży motoryzacyjnej i narzędziowej. Loncin produkuje różne rodzaje silników spalinowych, w tym silniki jedno- i dwucylindrowe o różnych pojemnościach. Są one wykorzystywane w różnych urządzeniach, takich jak maszyny ogrodowe, sprzęt budowlany, generatory prądu, pompki wodne i inne. Ponadto, Loncin oferuje szeroką gamę maszyn ogrodowych, a także ma w swojej ofercie różnego rodzaju maszyny i narzędzia, takie jak przenośne generatory prądu, pompy wodne, kompresory powietrza, sprężarki, myjki ciśnieniowe i wiele innych. 

Marka Loncin

Loncin jest obecny na rynku międzynarodowym i dostarcza swoje produkty do ponad 100 krajów na całym świecie. W ostatnich latach firma zyskała uznanie wśród klientów i zdobyła wiele nagród za innowacyjność oraz jakość swoich produktów.

W ofercie firmy Loncin znajdują się między innymi silniki do motocykli, skuterów, quadów, maszyn budowlanych, ogrodowych i innych urządzeń mechanicznych. Firma produkuje również generatory prądotwórcze, pompy wodne, kosiarki, glebogryzarki, wertykulatory, aeratory, agregaty prądotwórcze oraz wiele innych narzędzi.

Produkty marki Loncin

Produkty marki Loncin charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz dobrą relacją ceny do jakości. Firma stosuje nowoczesne technologie i dba o środowisko naturalne, poprzez stosowanie ekologicznych rozwiązań i redukcję emisji zanieczyszczeń.

ZASTOSOWANIE SILNIKÓW SPALINOWYCH LONCIN

Silniki spalinowe marki Loncin znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach. Są one szczególnie popularne w maszynach ogrodniczych, takich jak kosiarki, traktorki czy dmuchawy. Dzięki silnikom Loncin te urządzenia są w stanie pracować wydajnie i sprawnie, oszczędzając czas i energię użytkownika. Silniki Loncin charakteryzują się wysoką mocą i niezawodnością, doskonale sprawdzając się również w branży budowlanej. Znajdziemy je m.in. w agregatach prądotwórczych, młotowiertarkach czy wyrzynarkach. Silniki spalinowe Loncin są także stosowane w pojazdach terenowych, takich jak quady, motocykle czy skutery, zapewniając im niezbędną siłę do pokonywania ekstremalnych warunków drogowych. Ponadto, silniki Loncin znajdują zastosowanie w różnych maszynach rolniczych. Ich trwałość i wytrzymałość pozwala na efektywną pracę przez długi czas.

ATUTY SILNIKÓW SPALINOWYCH LONCIN 

Loncin zdobył uznanie na rynku ze względu na jakość swoich produktów, innowacje technologiczne i konkurencyjne ceny. Ich produkty są szeroko stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i przez użytkowników domowych w różnych branżach i dziedzinach życia. Silniki spalinowe Loncin są znane ze swojej niezawodności i wydajności. Loncin to chiński producent, który specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju silników, w tym silników spalinowych. Firma została założona w 1993 roku i zyskała renomę na rynku dzięki wysokiej jakości swoich produktów. Loncin stosuje nowoczesne technologie w produkcji swoich silników, co przekłada się na efektywność i oszczędność paliwa. Wielu użytkowników chwali się również ich niskim poziomem hałasu i małymi emisjami spalin. Choć firma nie jest tak znana jak niektórzy inni producenci silników, to zyskuje coraz większą popularność na rynku.

·       Loncin 125 ·       loncin ·       loncin 250 ·       silnik loncin ·       loncin 196cc ·       loncin 300 ·       silnik loncin 250 ·       cross loncin 125 ·       silnik loncin 196cc ·       silnik loncin 125 ·       schemat instalacji loncin 250 ·       cross loncin 250 ·       plastiki loncin 125 ·       loncin 110 ·       loncin silnik opinie ·       loncin g200f ·       cross 125 loncin ·       cross loncin ·       kosiarka loncin 196cc ·       quad loncin 250 ·       agregat loncin ·       loncin 200 ·       silniki loncin ·       loncin 125 olx ·       silnik loncin opinie ·       loncin 196cc części ·       kosiarka loncin ·       silniki loncin opinie ·       rama loncin 125 ·       silnik rato czy loncin ·       okleina loncin 125 ·       loncin co to za firma ·       Loncin 1P92F ·       silnik loncin 196cc opinie ·       loncin 250 dane techniczne ·       loncin 150 ·       agregat prądotwórczy loncin ·       loncin 250 ile koni ·       loncin silnik ·       silnik do kosiarki loncin ·       silnik zongshen czy loncin ·       loncin części zamienne ·       quad loncin ·       plastiki loncin 250 ·       loncin czy briggs ·       loncin lc3500i ·       zagęszczarka loncin ·       loncin opinie ·       kosiarka z silnikiem loncin ·       loncin 125 dane techniczne ·       loncin 250 silnik ·       kosiarka spalinowa loncin ·       loncin 196cc instrukcja ·       silnik loncin 200 ·       kosiarka spalinowa z napędem nac loncin 51 cm ·       iskrownik loncin 125 ·       silnik loncin czy briggs ·       gaźnik loncin 125 ·       silnik loncin do traktorka ·       quad loncin 200 ·       jaki olej do silnika loncin 196cc ·       glebogryzarka loncin ·       silnik loncin 224cc ·       silnik do zagęszczarki loncin ·       zageszczarka loncin ·       loncin 139cc ·       głowica loncin 125 ·       lagi loncin 250 ·       odśnieżarka loncin ·       tłok loncin 125 ·       loncin polska ·       cylinder loncin 125 ·       wydech loncin 250 ·       filtr powietrza loncin ·       loncin agregat ·       silnik spalinowy loncin ·       instalacja loncin 125 ·       loncin 196 ·       gaźnik loncin 196cc ·       agregat loncin opinie ·       gaźnik loncin 250 ·       cross 250 loncin ·       loncin lc1p70fc ·       loncin 196cc odpalanie ·       rama loncin ·       loncin - sklep ·       oznaczenia silników loncin ·       silnik loncin 300 ·       loncin 250 olx ·       loncin 125 nowy ·       glebogryzarka loncin 196cc ·       wahacz loncin 125 ·       skrzynia biegów loncin 125 ·       gaźnik loncin ·       silnik loncin 16 km opinie ·       loncin 196cc wymiana oleju ·       amortyzator loncin 125 ·       loncin 250 quad ·       cylinder loncin 250 ·       kosiarka spalinowa z napędem nac loncin 42 cm ·       silnik loncin 16 km ·       loncin co to za firma ·       loncin 250 ile koni ·       jaki olej do silnika loncin 196cc ·       ile oleju do silnika loncin 196cc ·       loncin 125 ile ma koni ·       jaki olej do silnika loncin ·       loncin 300 ile ma koni ·       ile koni ma loncin 250 ·       jaki olej do zagęszczarki loncin ·       loncin 196cc ile oleju ·       jak ustawić rozrząd loncin 125 ·       loncin 196cc jaki olej ·       loncin 196 ile oleju ·       loncin 150 ile ma koni ·       loncin 250 ile ma koni ·       ile koni ma loncin 125 ·       ile koni ma silnik loncin 250 ·       loncin jaka to firma ·       ile pali loncin 150 ·       loncin 200 ile ma koni ·       jak ustawić zapłon loncin 200 ·       czy emak to to samo co loncin ·       skrzynia biegow loncin 125 jak zlozyc ·       co lepsze kxd czy loncin ·       jak ustawic zawory loncin 200 ·       loncin 250 jaki olej ·       loncin 452cc ile oleju ·       jak odblokować loncin 250 ·       loncin 250 jaki akumulator ·       loncin 125 ile koni ·       loncin 139cc ile oleju ·       ile pojedzie loncin 125 ·       loncin górnozaworowy jaka kosiarka ·       loncin 200 ile oleju ·       skąd pochodzi silnik loncin ·       silnik loncin 196cc ile oleju ·       jaki olej do kosiarki spalinowej loncin ·       ile ma koni loncin 250 ·       co oznacz loncin ·       ile oleju do loncin 125 ·       jak ustawić zawory w loncin 125 ·       ile waży cross 125 loncin ·       co znaczy loncin ·       jaki gaznik do loncin 250 ·       loncin 250 ile oleju ·       loncin motor co ·       jaki olej do silnika loncin 125 ·       ile wchodzi oleju do loncin 250 ·       loncin 250 jak ustawic rozrzad ·       jak ustawić zawory loncin 250

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1226 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
FIRMA EXPRES-WIĘCEJ TAKICH1
2024-05-09
Zamówienie zostało zrealizowane profesjonalnie, jestem zadowolony.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel