Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ogrodowe opryskiwacze spalinowe

( ilość produktów: 16 )

Troszcząc się o to, by nasza oferta była maksymalnie kompleksowa przygotowaliśmy różnorodne narzędzia ogrodnicze, dzięki którym codzienne i rutynowe prace staną się nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością. Jednymi z najważniejszych są opryskiwacze – nie mogło ich zabraknąć w ofercie Ewimax, co więcej chcemy Państwu zaprezentować opryskiwacze spalinowe i sadownicze najlepszych producentów. Wybrane marki, jakie można znaleźć w naszej ofercie to B&S BRIGGS & STRATTON USA, CEDRUS PolskaHECHT CZECHY ,OLEO-MAC ITALIACIFARELLI

Opryskiwacze – rozwiązanie na miarę każdych potrzeb

Aby odpowiedzieć na oczekiwania różnych ogrodników przygotowaliśmy bogaty asortyment narzędzi, które różnią się między sobą poszczególnymi parametrami czy funkcjami dodatkowymi, ale niezmiennie pozostają na tak samo wysokim poziomie wykonania. Wszystkie też dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Bez względu na to czy szukają Państwo opryskiwacza o naprawdę dużym zasięgu czy też bardziej kompaktowego rozwiązania – jesteśmy przekonani, iż u nas znajdzie się coś w punkt.

Do czego można użyć opryskiwaczy spalinowych?

Podstawowym zastosowaniem każdego typu opryskiwacza jest rozpylanie w powietrzu różnorodnych substancji chemicznych, najczęściej uprzednio rozpuszczonych w wodzie. Opryski stosuje się w ogrodnictwie, uprawie owoców i warzyw, przy pielęgnacji i konserwacji terenów zielonych, a także przy dezynfekcji pomieszczeń i przedmiotów. Opryskiwacze spalinowe to przede wszystkim narzędzia ogrodnicze, których używa się do rozpylania środków ochrony roślin, ewentualnie nawozów dolistnych, które wspierają rozwój roślin i zapewniają obfitsze plonowanie. Opryskiwacz spalinowy może być wykorzystywany również do zwalczania owadów, na przykład komarów. Wydajne narzędzie pozwala dotrzeć miejsca niedostępne dla ciągników i opryskać rozległy obszar środkiem owadobójczym. Opryskiwacze spalinowe mogą być wykorzystywane również przez służby ratownicze w celu dezynfekcji skażonych stref, obiektów, przedmiotów, zwierząt lub osób. To poręczne narzędzia w formie plecaków, wyposażone w wydajne pompy, charakteryzujące się dużym zasięgiem i wysoką wydajnością pracy.  

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
bardzo dobra
2024-07-07
Szybka i profesjonalna obsługa zamówienia. Doskonała komunikacja z klientem

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel