Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Agregat prądotwórczy - jaki kupić ?
Miłośnicy biwaków, imprez plenerowych lub działkowicze, do których posesji nie doprowadzono prądu wiedzą jak niezbędnym urządzeniem w takich miejscach jest agregat prądotwórczy. Agregat bywa także pomocny w czasie awarii prądu w domkach jednorodzinnych. Czym właściwie jest agregat prądotwórczy i jak dobrać generator prądu do własnych potrzeb?
Czytaj więcej
Jak Przechować sprzęt ogrodniczy na zime
Gdy Nasz sprzęt ogrodniczy wykonał wiele pracy przez cały sezon to teraz nadszedł czas, aby się nim zająć. Jeśli teraz zaniedbamy konserwację, może to kosztować nas wiele wysiłków lub wizytę w warsztacie na wiosnę, aby odzyskać sprawnąść sprzętu ponownie.
Czytaj więcej
Sposób na Piękny Trawnik - Pielęgnacja trawnika

Podstawowym warunkiem zdrowego trawnika  jest jego prawidłowe podłoże. Jeśli naprawdę chcemy mieć gęstą trawe w ogrodzie, nigdy nie uprawiamy go tylko poprzez regularne koszenie i nawożenie.Nawet właściwie założony trawnik od czasu do czasu należy uzupełniać o odpowiednie nasiona, nawozić i pozbyć się chwastów.

Czytaj więcej
Jaką Wybrać Odśnieżarkę na Zime - Pomagamy i podpowiadamy

Zbliża się zima, a Ty już z niepokojem myślisz o wcześniejszym wstawaniu - bo trzeba odśnieżyć ścieżkę, chodnik, czy drogę do garażu? Opuszczanie ciepłego łóżka na rzecz nawet kilkunastu minut pracy z szuflą do śniegu po prostu nie może brzmieć zachęcająco, zwłaszcza gdy spieszysz się do pracy. Właśnie dlatego od kilku lat odśnieżarki cieszą się rosnącą popularnością, a szeroki wybór i duża rozpiętość cenowa ułatwiają dopasowanie maszyny do własnych potrzeb.

Czytaj więcej
Ochrona Systemów nawadniających zimą

Nie odłączenie systemu nawadniającego na zimę stanowi poważne ryzyko, które wraz z nadejściem pierwszych przymrozków może być katastrofą. Gdy tylko rtęć termometru zacznie się przesuwać do 4 ° C, jest to znak, że przymrozki nie będą długo czekać.

Jeśli woda w systemie nawadniającym zamarza, zwykle uszkadza najbardziej wrażliwe i kosztowne części. Wszyscy wiedzą, że woda rozszerza się, gdy zamarza. Ciśnienie wywierane przez lód na otoczenie jest naprawdę wysokie, a nawet masywna stalowa rura nie stanowi problemu przy zamarzaniu wody.Jeszcze większe szkody spowoduje zamarznięta woda w zaworze elektromagnetycznym, pompie, dyszach irygacyjnych i innych elementach systemu.

Czytaj więcej
Jak Obsługiwać Łuparkę do Drewna

Hydrauliczna łuparka do drewna to bardzo prosta maszyna, tak prosta, że nie przestrzegając paru zasad eksploatacji można sobie zrobić krzywdę.

Hydrauliczna łuparka do drewna działa na zasadzie tłoka napierającego kawał drewna na zaostrzony stalowy klin z siłą kilku ton - w tym przypadku 7t. Ciśnienie płynu hydraulicznego jest wytwarzane przez pompę napędzaną silnikiem elektrycznym.

Czytaj więcej
Jak Zaoszczędzić Tysiące Złotych Na Drewnie Opałowym?

Teraz jest czas na przygotowanie drewna na zimę. Wiele firm dostarczy je pokrojone i posiekane, ale nie jest to bezpłatne. Jeśli zrobisz własne drewno, możesz zaoszczędzić tysiące złotych

Mówi się, że drewno powinno się dwukrotnie nagrzać. Pierwsze cięcie i drugi raz w piecu. Dawno minęły czasy, kiedy nasi dziadkowie spędzili kilka dni przygotowując drewno. Dzisiaj na szczęście możemy uzyskać potężnych pomocników do pracy, którzy szybko zapłacą za oszczędności w koszcie zakupu tarcicy i rąbanego drewna.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-02
jestem zadowolony z zakupionej glebogryzarki. Sprzedawca solidny dobry kontakt.Polecam .
2024-06-26
Szybka obsługa

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel