Zima

Przygotowanie kosy STIHL, HUSQVARNA , OLEO-MAC do sezonu

Przygotowanie kosy STIHL, HUSQVARNA , OLEO-MAC do sezonuPrzygotowanie kosy do sezonu nie wymaga wykonania zbyt wielu czynności obsługowych. Podstawową czynnością jest usunięcie zanieczyszczeń, a w szczególności pozostałości ściętej trawy z przestrzeni pomiędzy narzędziem tnącym a przekładnią kątową.
Przeczytaj więcej

OLEO-MAC co to za firma

OLEO-MAC co to za firmaZieleń Emak  to zieleń  pewna. Jakość, innowacyjność, kompletność. Ponieważ  Emak  jest wiodącą firmą, która zawsze patrzy w przyszłość, wyprzedzając rozwiązania i podnosząc standardy. Zieleń Emak
to   troska i szacunek, pasja i planowanie, wypracowane w zgodzie z naturą i charakteryzujące się najnowocześniejszą technologią. Właśnie dlatego  Emak , poprzez swoje  marki Efco, Oleo-Mac, Bertolini  i  Nibbi , stanowi punkt odniesienia dla profesjonalistów i hobbystów zajmujących się pielęgnacją zieleni. W każdym jej aspekcie.
W rzeczywistości jej asortyment obejmuje ponad 250 modeli przeznaczonych do każdego rodzaju aktywności. Piły łańcuchowe, wykaszarki, kosiarki do trawy, traktory ogrodnicze, nożyce do żywopłotu, koparki silnikowe, kultywatory rotacyjne, kosiarki bijakowe, kosiarki, transportery i wiele innych do użytku na różnych poziomach intensywności, mocy i częstotliwości.
Przeczytaj więcej

Kiedy łańcuch jest stępiony ?

Kiedy łańcuch jest stępiony ?Ogniwa tnące łańcucha pilarki ulegają w trakcie pracy naturalnemu stępieniu. Proces ten przebiega z różnym natężeniem – w zależności od warunków pracy łańcucha. Nie można, zatem jednoznacznie określić, po jakim czasie pracy nasz łańcuch będzie wymagał ostrzenia.
Przeczytaj więcej

Jak ostrzyć łańcuch pilarki ?

Jak ostrzyć łańcuch pilarki ?Ostrzenie łańcucha nie jest w brew pozorom czynnością łatwą i prostą do wykonania przez osoby nieposiadające doświadczenia w wykonywaniu tej czynności. Prawidłowe ostrzenie zębów tnących wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi i przyrządów umożliwiających prawidłowe naostrzenie zębów tnących konkretnego typu łańcucha zainstalowanego w naszej pilarce
Przeczytaj więcej

Pilarka OLEO MAC dla rolnika

Pilarka OLEO MAC dla rolnikaRynek pilarek łańcuchowych oferuje szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do pozyskania oraz obróbki drewna. Choć ogólne zasady budowy tego typu urządzeń są identyczne, niezależnie od producenta, to poszczególne modele są konstruowane z uwzględnieniem konkretnych potrzeb operatorów tego typu sprzętu. Potrzeby rynku rolniczego są w tym zakresie dość specyficzne.  Większość prac jest związana z obróbką drewna co wymaga zastosowania pilarki o stosunkowo dużej mocy przy niskiej wadze gotowego do pracy urządzenia, czyli urządzenia o jak najkorzystniejszym jednostkowym obciążeniu mocy.
Przeczytaj więcej

JAKA KOSA SPALINOWA? OLEO-MAC , HUSQVARNA , STIHL ? NAJNOWSZY RANKING

JAKA KOSA SPALINOWA? OLEO-MAC , HUSQVARNA , STIHL ? NAJNOWSZY RANKINGZadbany trawnik to wizytówka każdego domu. Latem, gdy trawa wymaga częstego koszenia, niezbędna może okazać się pomoc kosy spalinowej. Jest to niezwykle przydatny gadżet dla osób, które posiadają kawałek zielonej przestrzeni. Wybór kosiarki spalinowej to strzał w dziesiątkę, a już w szczególności, kiedy posiadamy wiele krzewów, zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Pytanie zatem jaka kosa spalinowa polecana jest na przydomowe trawniki oraz jak rozeznać się w modelach, które dostępne są na rynku? Kosy spalinowe w rankingach zdecydowanie ułatwiają wybór sprzętu, a opinie o kosach spalinowych pozwolą dokładniej przyjrzeć się poszczególnym modelom. 
Przeczytaj więcej

CEDRUS – OPINIE NA TEMAT NARZĘDZI

CEDRUS – OPINIE NA TEMAT NARZĘDZIFirma Cedrus rozpoczęła swoją działalność pod koniec 1993 roku, początkowo dystrybuowano piły spalinowe oraz dedykowane im części zamienne. Obecnie asortyment jest szeroki, niezmienne pozostało jedno – dbanie o zadowolenie klientów i sprostanie ich oczekiwaniom. Zastanawiając się nad zakupem narzędzi ogrodniczych warto wybrać Cedrus – opinie na temat narzędzi są bardzo zachęcające. W ofercie znajdują się między innymi kosiarki spalinowe, świdry glebowe, traktorki do koszenia trawy, wiertarko-wkrętarki i wiele innych. W parze z rozsądną ceną idzie bardzo wysoka jakość, czego potwierdzeniem są wszystkie opinie na temat narzędzi Cedrus.
Przeczytaj więcej

JAKA GLEBOGRYZARKA SPALINOWA JEST NAJLEPSZA ?

JAKA GLEBOGRYZARKA SPALINOWA JEST NAJLEPSZA ?Profesjonalnie uprawiany ogród, niezależnie od swojej wielkości, uprawiany jest łatwiej dzięki odpowiednim urządzeniom. Dlatego nawet amatorzy szukają dla swoich ogrodów najlepszych glebogryzarek, wg opinii miłośników ogrodnictwa uważanych za urządzenie niezbędne do ułatwienia podstawowych prac. W takim razie jaką glebogryzarkę kupić, aby spełniła nasze oczekiwania?
Przeczytaj więcej

Traktorki, Kosiarki, Pilarki OLEO MAC – OPINIE: CZY WARTO SKUSIĆ SIĘ NA NIEDROGI SPRZĘT DO OGRODU

Traktorki, Kosiarki, Pilarki OLEO MAC – OPINIE: CZY WARTO SKUSIĆ SIĘ NA NIEDROGI SPRZĘT DO OGRODU

Dumą każdej posesji oraz nawet ogrodnika-amatora jest soczysta, równiutko przystrzyżona trawa – oczywiście z pomocą odpowiedniego sprzętu – najlepiej marki Oleo Mac, wg opinii stworzonej właśnie z myślą o ogrodach i „zielonych” pracach. Jeśli brać pod uwagę dostępny u tego producenta asortyment, faktycznie jest się nad czym zastanawiać. Tylko jakie parametry maszyn kryją się pod atrakcyjnymi cenami?

Najczęściej wybieranym urządzeniem do porządkowania wybujałej, ogrodowej zieleni jest kosiarka spalinowa Oleo Mac. Opinie o niej wszędzie wyglądają podobnie – marka i jej produkty cieszą się zaufaniem klientów.


Przeczytaj więcej

JAKI ROZDRABNIACZ DO GAŁĘZI ?

JAKI ROZDRABNIACZ DO GAŁĘZI ?Rozdrabniacze do gałęzi .Posiadanie własnego ogrodu lub działki wymaga ciągłych prac, jednakowo takich, które będą chroniły zasadzone rośliny oraz prac porządkowych. Okres wiosenny i jesień, to najlepsze momenty na wykonania gruntownych porządków w ogrodach, sadach lub terenach zielonych. Przycinanie drzew, pielęgnacja krzewów, regularne skracanie gałęzi przy drzewach owocowych – to prace, które generują duże ilości gałęzi i drewna. 
Przeczytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.46 / 5.00 1044 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-28
Zamówienie błyskawicznie zrealizowane. Obsługa wzorowa
2023-01-18
Jestem bardzo zadowolony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel