Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zima

Części Zamienne do Maszyn CEDRUS WEIBANG LONCIN
CZĘŚCI ZAMIENNE

Części zamienne do maszyn ogrodniczych takie jak adaptery kosiarek, noże do kosiarek czy wertykulatorów obniżają koszty eksploatacji sprzętu. Natomiast części takie jak: łańcuchy do pił, ostrza i tarcze tnące, filtry, paski i wirniki zwiększają wydajność maszyn i przedłużają ich żywotność. Szeroka oferta części do kosiarek i innych urządzeń ogrodowych firm: Cedrus, Weibang, Simplicity, Masport, Craftsman, Worx, Ferris oraz innych producentów jest skierowana zarówno do klientów posiadających sprzęt z naszego sklepu, jak i innych sklepów ze sprzętem ogrodniczym. Cedrus oferuje szeroki asortyment części zamiennych i oryginalnych do różnych urządzeń ogrodniczych. Sprawdź dostępne noże do kosiarek.

Czytaj więcej
OLEO-MAC co to za firma
Zieleń Emak  to zieleń  pewna. Jakość, innowacyjność, kompletność. Ponieważ  Emak  jest wiodącą firmą, która zawsze patrzy w przyszłość, wyprzedzając rozwiązania i podnosząc standardy. Zieleń Emak
to   troska i szacunek, pasja i planowanie, wypracowane w zgodzie z naturą i charakteryzujące się najnowocześniejszą technologią. Właśnie dlatego  Emak , poprzez swoje  marki Efco, Oleo-Mac, Bertolini  i  Nibbi , stanowi punkt odniesienia dla profesjonalistów i hobbystów zajmujących się pielęgnacją zieleni. W każdym jej aspekcie.
W rzeczywistości jej asortyment obejmuje ponad 250 modeli przeznaczonych do każdego rodzaju aktywności. Piły łańcuchowe, wykaszarki, kosiarki do trawy, traktory ogrodnicze, nożyce do żywopłotu, koparki silnikowe, kultywatory rotacyjne, kosiarki bijakowe, kosiarki, transportery i wiele innych do użytku na różnych poziomach intensywności, mocy i częstotliwości.
Czytaj więcej
Kiedy łańcuch jest stępiony ?
Ogniwa tnące łańcucha pilarki ulegają w trakcie pracy naturalnemu stępieniu. Proces ten przebiega z różnym natężeniem – w zależności od warunków pracy łańcucha. Nie można, zatem jednoznacznie określić, po jakim czasie pracy nasz łańcuch będzie wymagał ostrzenia.
Czytaj więcej
Jak ostrzyć łańcuch pilarki ?
Ostrzenie łańcucha nie jest w brew pozorom czynnością łatwą i prostą do wykonania przez osoby nieposiadające doświadczenia w wykonywaniu tej czynności. Prawidłowe ostrzenie zębów tnących wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi i przyrządów umożliwiających prawidłowe naostrzenie zębów tnących konkretnego typu łańcucha zainstalowanego w naszej pilarce
Czytaj więcej
Pilarka OLEO MAC dla rolnika
Rynek pilarek łańcuchowych oferuje szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do pozyskania oraz obróbki drewna. Choć ogólne zasady budowy tego typu urządzeń są identyczne, niezależnie od producenta, to poszczególne modele są konstruowane z uwzględnieniem konkretnych potrzeb operatorów tego typu sprzętu. Potrzeby rynku rolniczego są w tym zakresie dość specyficzne.  Większość prac jest związana z obróbką drewna co wymaga zastosowania pilarki o stosunkowo dużej mocy przy niskiej wadze gotowego do pracy urządzenia, czyli urządzenia o jak najkorzystniejszym jednostkowym obciążeniu mocy.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.47 / 5.00 1137 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-23
Wszystko ok szybko sprawnie
2023-05-19
TOWAR WYSOKIEJ JAKOŚCI, ZGODNY Z OPISEM. JESTEM ZADOWOLONA.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel