Jesień

JAKĄ GLEBOGRYZARKĘ SPALINOWĄ KUPIĆ ? Jaki najlepszy model OLEO-MAC , CEDRUS czy HECHT?

JAKĄ GLEBOGRYZARKĘ SPALINOWĄ KUPIĆ ? Jaki najlepszy model  OLEO-MAC , CEDRUS czy HECHT?W pracy na działce o dużej powierzchni nie ma sobie równych glebogryzarka spalinowa. Kompaktowe wymiary, solidna konstrukcja, mocny silnik, a także trwałe noże kultywatora ogrodowego spalinowego sprawiają, że praca w ogrodzie staje się lekka, łatwa i bardzo satysfakcjonująca. OLEO-MAC , CEDRUS czy HECHT ?
Przeczytaj więcej

Rozdrabniacz ogrodowy do gałęzi i liści - co to jest, jakie są jego rodzaje i ile kosztuje? Rozdrabniacz spalinowy czy elektryczny ?

Rozdrabniacz ogrodowy do gałęzi i liści - co to jest, jakie są jego rodzaje i ile kosztuje? Rozdrabniacz spalinowy czy elektryczny ?Na rynku jest wiele różnych rozdrabniaczy ogrodowych, więc wybór tego właściwego może być trudny. Jeśli masz dużo ciężkich odpadów ogrodowych, takich jak gałęzie czy liście, będziesz potrzebował wydajnego rozdrabniacza, który poradzi sobie z tego typu materiałem. Oto kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze rozdrabniacza ogrodowego:
Przeczytaj więcej

Przygotowanie kosy STIHL, HUSQVARNA , OLEO-MAC do sezonu

Przygotowanie kosy STIHL, HUSQVARNA , OLEO-MAC do sezonuPrzygotowanie kosy do sezonu nie wymaga wykonania zbyt wielu czynności obsługowych. Podstawową czynnością jest usunięcie zanieczyszczeń, a w szczególności pozostałości ściętej trawy z przestrzeni pomiędzy narzędziem tnącym a przekładnią kątową.
Przeczytaj więcej

OLEO-MAC co to za firma

OLEO-MAC co to za firmaZieleń Emak  to zieleń  pewna. Jakość, innowacyjność, kompletność. Ponieważ  Emak  jest wiodącą firmą, która zawsze patrzy w przyszłość, wyprzedzając rozwiązania i podnosząc standardy. Zieleń Emak
to   troska i szacunek, pasja i planowanie, wypracowane w zgodzie z naturą i charakteryzujące się najnowocześniejszą technologią. Właśnie dlatego  Emak , poprzez swoje  marki Efco, Oleo-Mac, Bertolini  i  Nibbi , stanowi punkt odniesienia dla profesjonalistów i hobbystów zajmujących się pielęgnacją zieleni. W każdym jej aspekcie.
W rzeczywistości jej asortyment obejmuje ponad 250 modeli przeznaczonych do każdego rodzaju aktywności. Piły łańcuchowe, wykaszarki, kosiarki do trawy, traktory ogrodnicze, nożyce do żywopłotu, koparki silnikowe, kultywatory rotacyjne, kosiarki bijakowe, kosiarki, transportery i wiele innych do użytku na różnych poziomach intensywności, mocy i częstotliwości.
Przeczytaj więcej

Dobór głowic - narzędzi tnących do kos spalinowych STIHL , HUSQVARNA , OLEO-MAC

Dobór głowic - narzędzi tnących do kos spalinowych STIHL , HUSQVARNA , OLEO-MACKosy spalinowe standardowo są dostarczane wraz z głowicami żyłkowymi oraz tarczami stalowymi. Ponadto większość producentów oferuje szeroką gamę akcesoriów do kos w postaci wszelkiego rodzaju tarcz poliamidowych (nylonowych), tarcz stalowych, głowic wielożyłkowych lub wieloostrzowych. Pewnie zadajecie sobie Państwo pytanie – po co to wszystko?
Przeczytaj więcej

Kiedy łańcuch jest stępiony ?

Kiedy łańcuch jest stępiony ?Ogniwa tnące łańcucha pilarki ulegają w trakcie pracy naturalnemu stępieniu. Proces ten przebiega z różnym natężeniem – w zależności od warunków pracy łańcucha. Nie można, zatem jednoznacznie określić, po jakim czasie pracy nasz łańcuch będzie wymagał ostrzenia.
Przeczytaj więcej

Jak ostrzyć łańcuch pilarki ?

Jak ostrzyć łańcuch pilarki ?Ostrzenie łańcucha nie jest w brew pozorom czynnością łatwą i prostą do wykonania przez osoby nieposiadające doświadczenia w wykonywaniu tej czynności. Prawidłowe ostrzenie zębów tnących wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi i przyrządów umożliwiających prawidłowe naostrzenie zębów tnących konkretnego typu łańcucha zainstalowanego w naszej pilarce
Przeczytaj więcej

Pilarka OLEO MAC dla rolnika

Pilarka OLEO MAC dla rolnikaRynek pilarek łańcuchowych oferuje szeroką gamę urządzeń przeznaczonych do pozyskania oraz obróbki drewna. Choć ogólne zasady budowy tego typu urządzeń są identyczne, niezależnie od producenta, to poszczególne modele są konstruowane z uwzględnieniem konkretnych potrzeb operatorów tego typu sprzętu. Potrzeby rynku rolniczego są w tym zakresie dość specyficzne.  Większość prac jest związana z obróbką drewna co wymaga zastosowania pilarki o stosunkowo dużej mocy przy niskiej wadze gotowego do pracy urządzenia, czyli urządzenia o jak najkorzystniejszym jednostkowym obciążeniu mocy.
Przeczytaj więcej

TRAKTORKI KOSIARKI ARIENS ZERO TURN - PRAWDZIWY ZERO SKRĘT - Opinie

TRAKTORKI KOSIARKI ARIENS ZERO TURN - PRAWDZIWY ZERO SKRĘT - Opinie

Wiele pochlebnych opinii o kosiarkach zero-skrętnych Ariens

"Nigdy nie spotkałem się z czymś zupełnie takim jak kosiarka zero-rotacyjna Ariens".

Kiedy ludzie mówią o kosiarkach zero-obrotowych Ariens, to zazwyczaj z uświadomieniem sobie, jak bardzo są one wydajne w porównaniu z innymi maszynami do koszenia trawy. Następnie zwykle mówi się o tym, jak bardzo są solidne i dlaczego są tak opłacalną inwestycją. Mówią o tym użytkownicy, nie tylko firmy Ariens. Dowodem na to jest fakt, że ich kosiarki z zerowym promieniem skrętu są wytrzymałe i mają wysoką jakość, a ponadto umożliwiają szybkie i długotrwałe koszenie przy zachowaniu pełnej zwrotności, większej produktywności i większej rentowności


Przeczytaj więcej

Kosiarki, traktorki, pilarki Oleo Mac – testy i opinie na forum, co to za firma?

Kosiarki, traktorki, pilarki Oleo Mac – testy i opinie na forum, co to za firma?Nasze tereny przy domu, czy na działce ostatnimi latami nabiera na wartości. Coraz popularniejsze staje się spędzanie czasu poza miastem, w ogrodzie naszego domu. Zainteresowanie działkami rekreacyjnymi rośnie, ponieważ w wolne wiosenne lub letnie dni, popołudnie spędzone w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego szumu stają się na wagę złota. Oczywiście, aby to wszystko dobrze wyglądało, należy być w wyposażeniu odpowiednich urządzeń i kosiarek, dzięki którym można zadbać o właściwy porządek. Ze względu na to, że na rynku pojawia się niezliczona ilość różnych producentów oferujących urządzenia ogrodnicze, postanowiliśmy przyjrzeć się jednej z takich firm – Oleo Mac. Co to za firma i jakie zyskuje opinie klientów na forum? 
Przeczytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.46 / 5.00 1047 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-24
ok
2023-01-18
Jestem bardzo zadowolony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel