Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klimator czy Klimatyzator Przenośny - Jak przetrwać letnie upały?

2020-02-23
Klimator czy Klimatyzator Przenośny - Jak przetrwać letnie upały?

Letnie upały znów tu są i wielu z nas zaczyna szukać sposobu na przynajmniej uwolnienie się od gorąca naszego domu. W niektórych przypadkach zwykły wentylator jest wystarczający, ale nie powinien być zbyt głośny, powinien być bezpieczny, aby jego ostrza nie mogły nikogo skrzywdzić. Ponadto, jeśli we wnętrzu nie wygląda jak bez smaku mechaniczny potwór, jest to również duży plus. Współcześni fani kolumn spełniają to wszystko.

Ponadto, jeśli chcesz schłodzić powietrze, możesz wybrać chłodnicę powietrza lub mobilną klimatyzację, ale należy wziąć pod uwagę, że ciepło trzeba będzie gdzieś usunąć.

Tego lata przygotowaliśmy kilka innowacji, które pomogą Ci przetrwać upalne dni. Możesz na przykład wybrać wentylatory kolumnowe , w których typ podstawowy ma trzy prędkości przepływu powietrza i możliwość automatycznego obracania się na boki w celu przemieszczania powietrza w całym pomieszczeniu. Wyższe modele są następnie uzupełniane za pomocą pilota, funkcji timera, trybu nocnego lub jonizatora powietrza . A dzięki jonizatorowi nawet gorące powietrze staje się bardziej tolerowane, lepiej oddycha, czuje się zmęczony, a nawet poprawia zdrowie .

Chłodnice powietrza działają wtedy jak wentylator, ale dzięki ładunkowi wody mogą częściowo ochłodzić i zwilżyć powietrze. Model podstawowy ponownie umożliwia trzy prędkości wentylacji, wyższe modele są ponownie rozszerzane za pomocą pilota, timera lub jonizatora.

Klimatyzatory mobilne wykorzystują tę samą zasadę jak lodówka do chłodzenia. Pobierają ciepło z powietrza, które jest odprowadzane przez wąż. Najczęściej wąż jest po prostu instalowany z akcesorium w częściowo otwartym oknie, w którym wydmuchiwane jest ciepło. Klimatyzatory są dostarczane z pilotem zdalnego sterowania i wężem odpowietrzającym. Ponadto HECHT 3909 jest wyposażony w filtr węglowy, antybakteryjny zbiornik na wodę, timer i tryb nocny.Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.50 / 5.00 1320 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Der Holzspalter ist gut verarbeitet, Preis Leistung perfekt. Versand reibungslos und schnell.
2024-02-09
Super

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel