Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wymagasz gładkiej posadzki betonowej? Wypróbuj naszą zacieraczkę NORTON CLIPPER

2020-12-29
Wymagasz gładkiej posadzki betonowej? Wypróbuj naszą zacieraczkę NORTON CLIPPER

Unosi się jak motyl, wykańcza jak profesjonalista - oto najnowszy model w ofercie Norton Clipper. Zacieraczka CT901HP to wytrzymałe i trwałe urządzenie, które pomoże Ci uzyskać „gładki” beton

Wykańczanie posadzki betonowej

Przed oddaniem betonowej posadzki do użytkowania, należy ją wygładzić i wykończyć. W zależności od powierzchni, może to być praca na małą lub dużą skalę. W warunkach komercyjnych uzyskanie gładkiego betonu w obszarach o powierzchni większej niż 500 metrów kwadratowych (takich jak duże magazyny, parkingi i lotniska) wymaga ciężkich.

Jednak większość zleceń firm budowlano-wykończeniowych będzie obejmować podłogi mieszkalne, piwnice, biura i mniejsze supermarkety. W takich przypadkach preferowanym narzędziem powinna być zacieraczka do betonu (taka jak CT901HP).

Podczas wykańczania betonowej podłogi, zacieraczka służy do zacierania położonego mokrego betonu. Ma to na celu spłaszczenie wszelkich zalegających grudek i jednoczesne wypełnienie wgłębień w betonie; stopniowo wyrównując powierzchnię, zagęszczając ją i utwardzając.

Po zakończeniu wstępnego przejścia następuje drugi etap wykańczania betonu. Ten proces jeszcze bardziej wyrównuje powierzchnię, pozostawiając twardy, gładki beton.

Bezpieczeństwo zapewnione

CT901HP sprawia, że wysoka wydajność jest standardem, a dzięki zastosowaniu czuwaka, bezpieczeństwo operatora jest również zapewnione. Mechanizm działa tak, że jedna z rąk operatora musi znajdować się na uchwycie, aby maszyna działała; jeśli operator zwalnia rękę, CT901HP natychmiast zatrzymuje się.

pierścienie osłony tarczy zacieraczki

Produkt ten jest idealny dla klientów, którzy kierują się surowymi wymaganiami dotyczącymi ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Aspekty te są istotnym czynnikiem przemawiającym za włączenie tej zacieraczki do oferty wypożyczalni sprzętu budowlanego. Ponadto wytrzymała stalowa rama i pierścienie ochronne na tej maszynie zapobiegają przypadkowemu kontaktowi użytkownika z ostrzami. Jednocześnie pierścienie zostały skonfigurowane tak, aby zagwarantować najlepszą możliwą widoczność powierzchni betonu przez cały czas, a mechaniczne ostrza mają również funkcję kontroli nachylenia, aby zwiekszyć dokładność. Wszystkie te funkcje zapewniają operatorowi większą kontrolę nad ich pracą i zapewniają najlepsze gładkie wykończenie betonu.

Dane produktu

Model CT901 HP
Nr art. 70184602675
EAN  5450248736394
Ostrza w zestawie 310403132
Źródło zasilania/Moc kW (Hp) Spalinowa / 4,8kW (6,5Hp)
Silnik Honda GX200
ø Ostrze (obrót w prawo) 900mm
Średnica pierścienia zabezpieczającego 950mm
Odległość od ściany 25mm
Regulacja nachylenia Hydrauliczne
Wymiary (dł.x szer.x wys.) 1980 x 950 x 1060mm
Waga 81kg
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Ok
2024-05-27
Urządzenie działa super, ale uważam, że olej zawsze powinien być w komplecie Pozdrawiam

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel