Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TRAKTORKI KOSIARKI ARIENS ZERO TURN - PRAWDZIWY ZERO SKRĘT - Opinie

2023-01-22
TRAKTORKI KOSIARKI ARIENS ZERO TURN - PRAWDZIWY ZERO SKRĘT - Opinie

Wiele pochlebnych opinii o kosiarkach zero-skrętnych Ariens

"Nigdy nie spotkałem się z czymś zupełnie takim jak kosiarka zero-rotacyjna Ariens".

Kiedy ludzie mówią o kosiarkach zero-obrotowych Ariens, to zazwyczaj z uświadomieniem sobie, jak bardzo są one wydajne w porównaniu z innymi maszynami do koszenia trawy. Następnie zwykle mówi się o tym, jak bardzo są solidne i dlaczego są tak opłacalną inwestycją. Mówią o tym użytkownicy, nie tylko firmy Ariens. Dowodem na to jest fakt, że ich kosiarki z zerowym promieniem skrętu są wytrzymałe i mają wysoką jakość, a ponadto umożliwiają szybkie i długotrwałe koszenie przy zachowaniu pełnej zwrotności, większej produktywności i większej rentowności. Oto co mówią użytkownicy komercyjni:

"Ariens zawsze zdobywa spojrzenia, gdy jest na zewnątrz, a wydajność i jakość, jaką daje maszyna, nie ma sobie równych. Codziennie koszę dużo trawy, a korzystając z Apex 52 mam wrażenie, że siedzę w fotelu i koszę trawę. Maszyna została zaprojektowana z myślą o takich osobach jak ja, które używają jej codziennie. Podoba mi się konstrukcja maszyny i czuję, że chroni mnie jako użytkownika. Teren, którym się opiekujemy, jest zróżnicowany pod względem ukształtowania, a dzięki konstrukcji Apexa, maszyna ma tak dużo sprężystości, że prawie nie odczuwam nierówności. To była opłacalna inwestycja dla mojej firmy". James Ruddick, Ruddick Landscape Service, Carlisle

"Proste i łatwe w użyciu funkcje, takie jak nożne podnoszenie pokładu, zapewniają wydajność i płynność pracy. Maszyna jest bardzo zwrotna i ma bardzo przystępną cenę jak na tak solidne, dobrze zaprojektowane urządzenie. Nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak Ariens i gorąco polecam to rozwiązanie innym firmom, które chcą kupić kosiarkę najwyższej jakości". Andrew Longley, AJL Garden Services, Kent.

To bardzo pochlebne słowa, ale Ariens szczyci się tym, że tworzy doskonałe konstrukcje, a ta rodzinna firma robi to od 80 lat, dystrybuując produkty w USA i Europie. Nic więc dziwnego, że Ariens stał się jedną z najszybciej rozwijających się marek maszyn do pracy w systemie zeroobrotowym w Wielkiej Brytanii, zarówno w przypadku maszyn komercyjnych, jak i domowych. Obecnie powszechnie uznaje się, że koszenie bez użycia narzędzi jest szybsze, bardziej wydajne i opłacalne niż jakakolwiek inna metoda. Możliwość obracania się wokół własnej osi i łatwego omijania przeszkód skraca czas koszenia nawet o 50%, a wygoda maszyny oznacza, że operator może pracować przez dłuższy czas. Kosiarki Ariens z zerowym promieniem skrętu charakteryzują się mocnymi silnikami i doskonałą jakością cięcia, a ich konserwacja jest prosta. Wszystko to składa się na większą wydajność i związaną z nią większą rentowność dla operatora komercyjnego.

"Dotychczas Zenith zapewniał nam bardzo profesjonalne cięcie, a gęsta trawa nie stanowiła żadnego obciążenia dla silnika Kawasaki. Jedną z rzeczy, którą zauważyłem jest oszczędność czasu, jaką uzyskałem używając Zenith w porównaniu z moją poprzednią maszyną, mulczerem typu traktorowego z przednim agregatem." Adam Matthews, Estates Manager, St Michael's School, Walia.

"Mam kosiarkę Ariens Ikon X 52 zero-turn od prawie tygodnia i jest to kompletny game-changer dla naszej działalności związanej z utrzymaniem terenów. Naprawdę nie wiem, jak robiliśmy to wcześniej. Uzupełniła ona nasze możliwości w zakresie koszenia trawników". Paul Roseman, PJR Services, Essex.

Firma Ariens stale rozwija się w Wielkiej Brytanii dzięki sieci dealerów, a ostatnio rozpoczęła produkcję maszyn zero-rotacyjnych w swojej fabryce w Oxfordshire. Świadczy to o silnym zaangażowaniu firmy w rynek brytyjski i europejski.

 PEŁNA OFERTA TRAKTORKÓW ARIENS ZERO-SKRĘT - kliknij TUTAJ

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1227 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
Brak kontaktu z kurierem
2024-05-11
Sprzęt super polecam

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel