Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rewolucja w koszeniu trawy – Kosiarki automatyczne CEDRUS C-MOW

2023-01-26
Rewolucja w koszeniu trawy – Kosiarki automatyczne CEDRUS C-MOW

Rewolucja w koszeniu trawy – Kosiarki automatyczne CEDRUS C-MOW

Kosiarki automatyczne to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Stworzone dla wszystkich, którzy nie mają czasu na pielęgnację trawnika lub zwyczajnie nie cieszy ich praca w ogrodzie.

Jak działa kosiarka automatyczna?

Kosiarka automatyczna kosi trawę na obszarze wcześniej wyznaczonym specjalnym przewodem ograniczającym. Maszyna posiada czujnik zderzenia, dzięki czemu z łatwością omija przeszkody lub cofa się w zderzeniu z napotkaną przeszkodą. Wyposażona jest również w czujnik deszczu, czujnik nachylenia terenu oraz czujnik podnoszenia, który wyłącza noże kosiarki. Dzięki opatentowanej technologii koszenia AIA, kosiarka automatyczna z łatwością pokonuje wąskie przejścia. Układ zasilania jest oparty na bezobsługowym akumulatorze bez efektu pamięci , a napęd zapewniają 2 bez szczotkowe silniki kół.

Koszenie kosiarką automatyczną

Bezpieczeństwo automatycznego robota koszącego

Kosiarki automatyczne firmy CEDRUS zapewniają 100% bezpieczeństwa dzięki czujnikom, koszenie jest bezpieczne nawet kiedy w pobliżu są dzieci lub zwierzęta. Czujnik bezpieczeństwa natychmiast zatrzyma ostrze, gdyby kiedykolwiek kosiarka Robot CEDRUS została podniesiona z ziemi w czasie pracy. Nóż koszący umieszczony jest pośrodku maszyny, z dala od jej zewnętrznych brzegów. Urządzenie posiada blokadę zabezpieczającą na kod PIN, a czujnik deszczu zapewnia powrót kosiarki do stacji ładującej. Po zakończeniu koszenia nie ma potrzeby ręcznego zawracania kosiarki do stacji ładującej. Automatyczny powrót kieruje kosiarkę do stacji po koszeniu oraz po spadku mocy akumulatorów.

Kosiarka automatyczna sterowana przez Wi-Fi

Automatyczną kosiarką można sterować ze smartfona łącząc się z siecią Wi-Fi. Sprzęt nie wymaga programowania – wystarczy nacisnąć przycisk, aby rozpocząć koszenie. Zdalnie sterowane kosiarki do koszenia zboczy mogą być sterowane nawet z odległości 300m, co daje duże możliwość koszenia w różnych nietypowych i trudno dostępnych miejscach. Duże możliwość koszenia na zboczach o dużym pochyleniu sprawdzają się w koszeniu np. rowów i bardzo nierównych terenów, a stabilne i szerokie podwozie zapewnia stabilność i precyzję koszenia.

Kosiarki automatyczne CEDRUS C-MOW

W przeciwieństwie do innych sprzętów elektronicznych kosiarki automatyczne CEDRUS nie starzeją się tak szybko. Kosiarki zostały już wcześniej zaprogramowane przez producenta, dzięki czemu po zakupie może zostać od razu uruchomiona na trawniku. Jeżeli chcesz indywidualnie ustawić harmonogram koszenia lub zmienić jakiekolwiek parametry jest to bardzo proste i intuicyjne, z pewnością poradzisz sobie bez instrukcji obsługi. Kosiarka robot jest niezwykle cicha, co daje możliwość koszenia trawnika nawet w nocy bez zakłócania ciszy nocnej.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.50 / 5.00 1320 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-07
Polecam
2024-02-09
Super

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel