Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OLEO-MAC co to za firma

2023-01-23
OLEO-MAC co to za firma

Kto produkuje piły Oleo-Mac?

 

OLEO-MAC co to za firma

Oleo-Mac to znak handlowy Emak SpA  www.emak.it

Emek w skrócie

Zieleń Emak  to zieleń  pewna. Jakość, innowacyjność, kompletność. Ponieważ  Emak  jest wiodącą firmą, która zawsze patrzy w przyszłość, wyprzedzając rozwiązania i podnosząc standardy. Zieleń Emak
to   troska i szacunek, pasja i planowanie, wypracowane w zgodzie z naturą i charakteryzujące się najnowocześniejszą technologią. Właśnie dlatego  Emak , poprzez swoje  marki Efco, Oleo-Mac, Bertolini  i  Nibbi , stanowi punkt odniesienia dla profesjonalistów i hobbystów zajmujących się pielęgnacją zieleni. W każdym jej aspekcie.
W rzeczywistości jej asortyment obejmuje ponad 250 modeli przeznaczonych do każdego rodzaju aktywności. Piły łańcuchowe, wykaszarki, kosiarki do trawy, traktory ogrodnicze, nożyce do żywopłotu, koparki silnikowe, kultywatory rotacyjne, kosiarki bijakowe, kosiarki, transportery i wiele innych do użytku na różnych poziomach intensywności, mocy i częstotliwości.
Każdemu własny Emak.

Grupa, która ma liczby

4 marki handlowe, 4 jednostki produkcyjne, 8 oddziałów, 135 dystrybutorów, 85 obsługiwanych krajów, 22 000 obsługiwanych punktów sprzedaży, 22 rodziny produktów, ponad 250 modeli. 
Każda z tych liczb ma swoją własną historię i własną ewolucję, ale wszystkie są osadzone w ogólnym kontekście stale rosnącej i stale rozwijającej się firmy. W ofercie i na rynku referencyjnym.
Każdego roku Emak dodaje nowe modele do swojej oferty i intensyfikuje swoją obecność na terytorium pięciu kontynentów. Marka Emak to ugruntowana i ceniona międzynarodowa rzeczywistość, punkt odniesienia w technologii silników spalinowych i jej zastosowaniach w branży.
Liczne wyróżnienia przyznawane przez najważniejsze międzynarodowe instytuty świadczą i potwierdzają jakość i doskonałość wzorniczą firmy.

Certyfikowana czułość

Jakość w produkcji, szacunek dla ludzi, ochrona środowiska.  Filozofia Emak rozwija się zgodnie z tymi trzema wytycznymi, a firma zbudowała swoją tożsamość wokół tych trzech wartości. Różne certyfikaty w różnych sektorach są naturalnym wynikiem sposobu myślenia i zakładania działalności gospodarczej.
Spontaniczna skłonność do doskonałości sprawiła, że ​​Emak  może pochwalić się jednocześnie ISO 9001 w zakresie jakości i ISO 14001 w zakresie środowiska . Certyfikaty te z pewnością nie będą punktem docelowym, ale raczej fundamentem, od którego można zacząć od nowa, aby dalej budować coraz solidniejszą i coraz bardziej uważną na otaczający świat firmę.
Jeszcze jeden bodziec potwierdzający i potwierdzający nasze zaangażowanie na rzecz bardziej zrównoważonego świata opartego na wzajemnym szacunku.

Geografia Emaka

Emak działa na rynku globalnym. Z jej  4 jednostek produkcyjnych  pochodzą modele przeznaczone dla oddziałów centrów handlowych na całym świecie. Strategia firmy na przestrzeni lat polegała na bezpośrednim potwierdzaniu i umacnianiu swojej obecności w regionie. Stąd narodziny solidnej i zorganizowanej sieci handlowej z oddziałami w  Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Polsce, Ukrainie, Chinach i Brazylii .
Te strategiczne rynki stanowią ponad połowę całkowitych obrotów Grupy i są bezpośrednio obsługiwane przez ponad 5000 dystrybutorów. Model ten rozwija się w coraz bardziej globalną sieć, która znajduje punkty handlowe w każdym zakątku świata dzięki jakości i innowacyjności produktu rozpoznawanej przez firmę na wszystkich kontynentach.
Dążenie do ciągłej ewolucji, które znajduje również odzwierciedlenie w zarządzaniu grupą, poprzez coraz bardziej wyartykułowane i funkcjonalne platformy ICT, które łączą wszystkie punkty globu Emak, łącząc wiele różnych rzeczywistości w jeden wielki projekt.

„Innowacyjne rozwiązania z najlepszą wartością dla klienta”

Zamierzamy być, w zakresie rozwoju, produkcji i dystrybucji maszyn, podzespołów i akcesoriów dla ogrodnictwa, rolnictwa, leśnictwa i przemysłu, jednym z czołowych światowych graczy w ofercie innowacyjnych produktów i usług, które sprawiają, że działalność dla naszych konsumentów i klientom profesjonalnym wydajnie i przyjemnie, gwarantując im najlepszą wartość.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Szybka sprawna obsługa i dostawa na czas, sama glebogryzarka taka jaka była w zamówieniu, bez zarzutu.
2024-05-11
Sprzęt super polecam

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel