Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowa przecinarka NORTON CLIPPER CS451 znacznie obniża wibracje ręki i dłoni

2021-01-06
Nowa przecinarka NORTON CLIPPER CS451 znacznie obniża wibracje ręki i dłoni

Nowa przecinarka NORTON CLIPPER CS451 Dostępna jako model elektryczny lub spalinowy, CS451 została stworzona, aby być najbardziej komfortową przecinarką jezdną na rynku. Czy pracujesz przy naprawie małej drogi, czy lotniska, technologia antywibracyjna zastosowana w tym modelu sprawia, że cięcie staje się najbardziej komfortowym doświadczeniem.

Nisko wibracyjna przecinarka jezdna

Ograniczenie występowania zespołu wibracyjnego jest krytycznym czynnikiem w każdej operacji, która wymaga użycia dużych maszyn przemysłowych w miejscu pracy. W ramach kampanii Norton Clippera mającej na celu poprawę komfortu operatora we wszystkich produktach, CS451 zawiera pochłaniającą wibracje kierownicę, którą można łatwo dostosować do pełnego spektrum głębokości cięcia. W naszych testach odkryliśmy, że technologia antywibracyjna redukuje drgania przenoszone przez ramię nawet o 40% w porównaniu z produktami konkurencji. To znacząca różnica, którą użytkownik na pewno zauważy.

Dodatkowo, przecinarka została zaprojektowana w sposób, który optymalizuje rozkład ciężaru dzięki ergonomicznemu ustawieniu silnika i zbiornika na wodę. Ogólnie rzecz biorąc, daje to maszynie lepszą równowagę i zapewnia użytkownikowi większą kontrolę podczas pracy. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, pracownicy wyposażeni w przecinarki jezdne CS451 będą prawdopodobnie bardziej produktywni niż wtedy, gdy stosują mniej zaawansowaną alternatywę.

Cechy zwiększające komfort CS451 są szczególnie przydatne dla pracowników, którzy używają przecinarki jezdnej w zastosowaniach zewnętrznych (takich jak cięcie dróg), gdzie zimna pogoda znacznie zwiększa ryzyko wywoływania chorób związanych z drganiami. Im mniej wibracji przenoszonych jest na operatora, tym mniej przerw potrzeba tej osobie od pracy, i tym szybciej Twój zespół może wykonać zadanie na zewnątrz!

Spalinowa, elektryczna, na morko lub na sucho

Przecinarka CS451 dostępna jest w 4 modelach: benzyna (CS451 P13), diesel (CS451 D7) i dwa modele elektryczne (CS451 E i CS451 ET).

Ze względu na charakter cięcia podłoża, praca może mieć miejsce w, gdzie źródło wody może być niedostępne lub znacznie oddalone. Dlatego każdy model (z wyjątkiem CS451 ET) jest wyposażony w 25-litrowy zbiornik na wodę o dużej pojemności, który ułatwia cięcie na mokro, gdy nie można podłączyć się do sieci wodociągowej.

Jeśli szczególnie potrzebujesz opcji elektrycznej, model CS451 E powinien być Twoim wyborem do cięcia na mokro; z opcjonalnym akcesorium do zbiornika na wodę i złączem węża wodnego. Natomiast do cięcia na sucho proponujemy CS451 ET. Jedną z cech, która sprawia, że ET jest tak dobrym wyborem do cięcia na sucho, jest wbudowany port odpylacza. Aby zapewnić możliwie najczystszy proces, zalecamy, aby przecinarka ta była używana z naszym odkurzaczem Norton Clipper CV360.

Dlaczego przecinarka ta jest idealna do wypożyczalni…

Szczególnie w przypadku elektrycznych modeli CS451, jeśli klienci chcą wypożyczyć profesjonalną przecinarkę jezdną, ta maszyna to strzał w dziesiątkę. Oczywiście powiedzielibyśmy to jako firma je sprzedająca! Jednak spróbujemy Cię przekonać:

  • Wytrzymała rama stalowa

    Maszyna jest skonstruowana, aby była trwała. Ma bardzo wytrzymałą ramę, która zniesie wiele zaniedbań, co jest wspaniałe, ponieważ (spójrzmy prawdzie w oczy) klienci zazwyczaj nie okazują sprzętowi tak dużej opieki i czułości jak jego właściciel.
  • Zasilanie elektryczne

    Bez kosztów uzupełniania paliwa i serwisowania silnika. W rzeczywistości, przekłada się to na mniejsza ilość awarii, dłuższe życie produktu, i mniejsze koszty operacyjne zarówno dla użytkownika, jak i właściciela. Wszystkie te czynniki zmniejszają koszty ogólne i zwiększają zyski.
  • Zyskowność

    Dołącz dodatkowe kółka, a przecinarka ta staje się przenośną maszyną. Nasi klienci dziękują, że nie spędzają zbyt dużo czasu na przetransportowaniu jej na miejsce docelowe, a składowanie po powrocie urządzenia jest znacznie łatwiejsze.

Zalecane tarcze diamentowe

CS451 to wspaniała przecinarka jezdna w połączeniu z jedną z naszych zalecanych tarcz - wydajność jest wyjątkowa.

Tarcza diamentowa Extreme Beton Silencio -

Jeśli redukujesz wibracje, to dlaczego nie zmniejszyć hałasu? Zdobywcy 10 nagród za innowacyjność i bezpieczeństwo na całym świecie, nasze diamentowe tarcze Silencio są wyposażone w technologię tłumienia hałasu, która redukuje wibracje dźwiękowe wydzielane przez produkt podczas użytkowania. Przecinarka będzie wymagać ostrza o średnicy 450 mm.

Tacza diamentowa Extreme Asphalt -

Do zastosowania na asfalcie, asfalcie na betonie i zielonym betonie. Tarcza zapewni doskonałą wydajność z każdą przecinarką jezdną Norton Clipper; dzięki czemu jest idealnym partnerem dla modeli CS451. Ta unikalna tarcza spawana laserowo jest łatwa w użyciu i gwarantuje dokładne cięcie. Dostępny jest również podręczny wskaźnik głębokości, który pomaga kontrolować żywotność tarczy. CS451 będzie wymagała tarczy diamentowej 450 mm.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1227 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Szybka sprawna obsługa i dostawa na czas, sama glebogryzarka taka jaka była w zamówieniu, bez zarzutu.
2024-05-14
FIRMA EXPRES-WIĘCEJ TAKICH1

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel