Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Norton Clipper rozszerzył gamę przecinarek taśmowych o CB311 , CB511 i CB651

2021-01-24
Norton Clipper rozszerzył gamę przecinarek taśmowych o CB311 , CB511 i CB651

Norton Clipper rozszerzył ofertę przecinarek taśmowych o dwa modele: CB311 i CB651, które są dopełnieniem wdrożonego z sukcesem w roku 2016 modelu CB511. Przecinarki te ułatwiają klientom przecinanie bloczków z betony komórkowego, pustaków i innych miękkich materiałów budowlanych. Wszystkie 3 modele zostały zaprojektowane z różnymi maksymalnymi głębokościami cięcia, oferując elastyczność wyboru do specyficznych wymagań. 

Norton Clipper CB311 - najmniejsza i najbezpieczniejsza przecinarka w gamie

Zaprojektowane specjalnie do cięcia na sucho lekkich bloków budowlanych, takich jak wykonane z napowietrzonej glinki ogniotrwałej i betonu komórkowego, cechą charakterystyczną tej przecinarki taśmowej jest połączenie ulepszonej wydajności, wyjątkowej niezawodności i solidnej wytrzymałości. Stabilność CB311 pochodzi od stabilizowanych nóżek, które zostały specjalnie stworzone, aby zwiększyć komfort operatora stojącego na nierównym terenie.

Dobra rzecz w małym pudełku

CB311 to najmniejsza przecinarka taśmowa w asortymencie Norton Clipper. Ergonomiczna konstrukcja zawiera galwanizowany składany stół, dzięki czemu można ją schować w stosunkowo małej przestrzeni, gdy nie jest używana. W przeciwieństwie do innych przecinarek taśmowych, CB311 jest wystarczająco kompaktowa, może zmieścić się wygodnie w większości dźwigów podczas pracy na wysokości, może zmieścić się w standardowych otworach drzwiowych i być transportowana w furgonetce, gdy jest to konieczne.

Przecinarka taśmowa jest wyposażona w brzeszczot Norton Extreme Band 2950 mm, dzięki czemu można rozpocząć precyzyjne cięcie bezpośrednio po jej wyjęciu z pudełka.

Czuwak

Cechą, która sprawia, że przecinarka ta jest najbezpieczniejsza w gamie Norton Clipper i odróżnia ją od modeli niższej jakości na rynku, jest czuwak. Ta funkcja oznacza, że obie ręce operatora muszą znajdować się na rączce, aby maszyna działała. Jeśli operator zwolni jedną (lub obie) ręce, brzeszczot zatrzyma się. Ten aspekt modelu CB311 sprawia, że jest on wyjątkowo bezpieczny w użyciu i dlatego jest idealny dla klientów, którzy są zobowiązani do przestrzegania surowych przepisów dotyczących środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa (EHS) w miejscu pracy.

Nowa Norton Clipper CB651 – do cięcia na głębokość do 645mm

Podobnie jak CB311, przecinarka taśmowa CB651 Norton Clipper jest przeznaczona do cięcia na sucho lekkich bloków budowalnych. Posiada ocynkowany składany stół, który zapewnia długą żywotność, łatwość przechowywania i wytrzymałość. Podobnie jak w przypadku wszystkich przecinarek taśmowych Norton Clipper, poza zwykłym czyszczeniem, wymagana jest niewielka konserwacja. Niezawodność produktu jest kluczową korzyścią.

Duża wydajność, łatwe manewrowanie

Wyposażone w pierścień podnoszący, podwójne szyny do podnoszenia i kółka w podstawie; zarówno CB651, jak i CB511 są łatwe do przenoszenia w razie potrzeby. Podnoszenie za pomocą dźwigu, wózkiem widłowym lub nawet ręcznie jest możliwe.

Bezpiecznie i czysto

Ponieważ bezpieczeństwo leży u podstaw tej gamy produktów, modele CB511 i CB651 mają wbudowany wyłącznik bezpieczeństwa, który zatrzymuje ostrze na końcu każdego cięcia, zmniejszając w ten sposób możliwość wypadku i ostatecznie zabezpieczając operatora.

Aby zapewnić czystość miejsca pracy i możliwie jak najmniejsze zapylenie, oba modele mają wbudowany wylot pyłu, który można łatwo podłączyć do odkurzacza, takiego jak odkurzacz Norton Clipper CV360 - idealny partner dla przecinarek taśmowych.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
wszystko w jak najlepszym porządku, szybko sprawnie bezproblemowo
2024-05-14
FIRMA EXPRES-WIĘCEJ TAKICH1

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel