Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak i gdzie skorzystać z usług Hecht serwis Polska

2022-04-14
Jak i gdzie skorzystać z usług Hecht serwis Polska

Być może przy poszukiwaniu elektronarzędzi do swojego ogrodu, mebli lub basenów i akcesoriów do nich, spotkałeś się już z nazwą Hecht – specjalista ogrodnictwa? Marka ta ma w swojej ofercie sprzęt ogrodniczy różnego rodzaju, w tym przede wszystkim kosiarki. Firma ta prowadzi w Polsce swój serwis Hecht. Warszawa jest jednym z miast, w którym można z niego skorzystać. Jak to zrobić, by na gwarancji naprawić swój zepsuty sprzęt Hecht?

O firmie Hecht Czechy

Właścicielem znaku towarowego „Hecht – specjalista ogrodnictwa” jest czeska firma Hecht Motors, która została założona w 1994 roku. Dopiero w cztery lata później czescy właściciele zaczęli oferować klientom pierwsze, wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji ogrodu. Były to wówczas elektronarzędzia, jak nożyce do żywopłotu i pilarki. Oferta szybko się rozwijała o znakomity sprzęt ogrodniczy, meble ogrodowe oraz baseny zewnętrzne wraz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami.

Obecnie Hecht jest największym dystrybutorem sprzętu ogrodniczego w Czechach i na Słowacji oraz jednym z największych tego typu firm w Europie Środkowej. Prowadzi oddziały w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Marka prowadzi serwisy Hecht w Polsce i w innych krajach, w których marka ta prowadzi swoją działalność.

Szeroka sieć sprzedaży i serwisu Hecht

Hecht Motors nie tylko cały czas zwiększa liczbę miejsc na mapie Polski, gdzie można kupić jej elektronarzędzia, w tym kosiarki spalinowe i elektryczne, w tym akumulatorowe, ale inwestuje w zwiększenie bazy serwisowej. Dostarcza akcesoriów i części zamiennych dla użytkowników produktów Hecht, którzy mogą oddać w ramach gwarancji swój sprzęt do serwisu producenckiego.

Hecht oferuje wsparcie serwisowe w przypadku powstania uszkodzeń w okresie gwarancyjnym, ale też realizuje usługi pogwarancyjne dla klientów. Jeśli więc dysponujesz np. kosiarką Hecht, serwis tej marki zapewni ci naprawę urządzenia w ciągu 2-letniego okresu gwarancyjnego (jeśli kupujesz kosiarkę prywatnie). Istnieje przy tym możliwość wydłużenia tego czasu do 5 lat. Wówczas przez dłuższy okres możesz w każdej chwili zadzwonić do serwisu kosiarek Hecht, by uzyskać tam informacje techniczne lub realną pomoc przy eksploatacji urządzeń.

Gdzie znajduje się Hecht serwis Polska?

W naszym kraju jest tylko jedno autoryzowane centrum serwisowe Hecht Motors – marki Hecht – Specjalista ogrodnictwa. Serwis Hecht w takiej postaci mieści się w zachodniej części kraju, w Bogdańcu, niedaleko granicy, przy ulicy Mickiewicza 54. Prócz tego na terenie kraju znajdują się liczne serwisy Hecht Polska, gdzie dokonywana jest naprawa maszyn dostarczanych przez Hecht Motors. Mieszczą się one w 15 województwach. Serwisu Hecht nie ma w województwie lubelskim.

Co zrobić w razie awarii kosiarki Hecht?

Jeśli w toku użytkowania kosiarki Hecht, czy innego urządzenia ogrodniczego tej marki, dojdzie do uszkodzenia, warto zgłosić się natychmiast do serwisu. W momencie, gdy twoje urządzenie nadal znajduje się na gwarancji, masz prawo do złożenia reklamacji na wadę produktu. Wystarczy, że wypełnisz formularz pobrany ze strony Hecht oraz prześlesz zabezpieczony towar na własny koszt bezpośrednio na adres serwisu centralnego. Masz także możliwość dostarczenia go osobiście do jednego z serwisów Hecht w Polsce lub do sprzedawcy.

Do rozpatrzenia reklamacji przez serwis konieczne jest podanie takich danych jak:

  • - dane osobowe – imię i nazwisko,
  • - dane kontaktowe – twój adres, telefon, adres poczty elektronicznej,
  • - numer dokumentu sprzedaży,
  • - typ dokumentu sprzedaży,
  • - szczegółowy opis wady i sposób jej powstania.

Przy reklamacji produktu bezpośrednio w serwisie Hecht Polska możesz wypełnić formularz reklamacyjny na miejscu, ale wiedz, że musisz przedstawić też dokument zakupu, którym może być faktura lub paragon. Pozwolą one na potwierdzenie daty i miejsca zakupu twojej kosiarki, która ma być naprawiana.

Może się zdarzyć, że sprzęt sprawdzony przez serwis Hecht w Polsce będzie miał wadę ocenianą jako nienaprawialna. Nie musisz martwić się, że zostaniesz tym samym pozbawiony swojego narzędzia ogrodniczego. Serwis kosiarek Hecht w Polsce wymieni twoje urządzenie na nowe i odeśle na wskazany adres albo będzie ono dostępne stacjonarnie w serwisie marki, do którego je dostarczyłeś.

Na stronie internetowej marki Hecht specjalista ogrodnictwa znajdziesz wszystkie adresy autoryzowanych centrów serwisowych i serwisów marki Hecht. Wyświetlisz w ten sposób dane kontaktowe wraz z godzinami otwarcia danego punktu. Jeśli nie zostały one podane, możesz skontaktować się z serwisem i ustalić telefonicznie możliwość dostarczenia sprzętu na miejsce celem naprawy gwarancyjnej.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.50 / 5.00 1320 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-06
Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Polecam firmę sprzedającą. Kosiarka jeszcze nie wyjechała w pole, więc trudno wydać opinię.
2024-03-07
Polecam

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel