Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

HECHT : Wszystko do domu ,ogrodu i warsztatu

2019-12-20
HECHT : Wszystko do domu ,ogrodu i warsztatu

Możesz tego nie wiedzieć - czasami musisz kupić coś do domu lub do ogrodu. Na przykład w weekend, kiedy wszystko jest pozamykane. Mamy dla Ciebie małą wskazówkę - sklepy czeskiej firmy HECHT, znane również z ponadstandardowej obsługi klienta i interesujących zalet.

Otwarte - prawie nieprzerwanie

Markowe sklepy HECHT - specjaliści w ogrodzie są do Państwa dyspozycji codziennie, w tym w weekendy od rana do wieczora, oczywiście od 8 do 20  , oczywiście, z wyjątkiem ustawowych świąt państwowych. Możesz więc kupować i spokojnie wybierać to, czego potrzebujesz, od rana do wieczora - zarówno w dni powszednie, kiedy jesteś poza pracą i w weekendy.

Nigdy nie jesteś daleko

Niemal wszędzie HECHT oferuje już ponad 30 markowych sklepów w Czechach i cztery na Słowacji.Ostatni otwarty sklep znajduje się w Teplicach i już wiemy, że firma planuje kolejny sklep w Znojmo.Oprócz sklepów własnej marki, HECHT może również zaoferować szeroką bazę autoryzowanych dystrybutorów i partnerów.

Kompletne rozwiązania (nie tylko) do ogrodu i warsztatu

Co oferuje HECHT? Pełna gama narzędzi ogrodniczych , kosiarki do trawy, piły łańcuchowe, kosiarki, rozdrabniacze do gałęzi, dmuchawy, odkurzacze, opryskiwacze, wózki, koła, kultywatory, rozrzutniki, przycinarki, szklarnie, pompy, wodociągi, systemy nawadniające, myjki wysokociśnieniowe - wszystko od narzędzi ręcznych do traktorów ogrodowych . A gdy jesteśmy w ogrodzie, możesz docenić meble ogrodowe, grille na zewnątrz lub baseny naziemne.

Sklepy HECHT oferują również szeroką gamę materiałów warsztatowych i budowlanych : narzędzia, spawarki, sprężarki, wiertła, mierniki, miksery, agregaty prądotwórcze, stoły warsztatowe, grzejniki i wiele innych.

Oprócz potrzeb budynku i warsztatu, HECHT - specjalista od ogrodów może także znaleźć przedmioty związane z  aktywnym wypoczynkiem , takie jak rowery elektryczne czy bezprzewodowe ATV . Skutery akumulatorowe dopuszczone do użytku drogowego przygotowywane są na sprzedaż - w atrakcyjnych cenach.

Produkty czeskiej firmy HECHT MOTORS są niezależnie testowane i tradycyjnie są dobrze oceniane w niezależnych testach, na przykład na wymagającym rynku niemieckim. Doświadczenie firmy istnieje od prawie ćwierć wieku. HECHT MOTORS eksportuje swoje produkty do ponad trzydziestu krajów i ma biura na Słowacji, w Polsce i na Węgrzech.

Możesz to wiedzieć - czasami musisz kupić coś w domu lub w ogrodzie, w domku lub w domku.  Na przykład w weekend, kiedy wszędzie jest zamknięty.  Mamy dla Ciebie małą wskazówkę - sklepy czeskiej firmy HECHT, znane również z ponadstandardowej obsługi klienta i interesujących zalet.

Filozofia sklepu HECHT = maksymalna usługa

W firmie HECHT - specjalistycznym ogrodzie, oferowane maszyny zostaną przedstawione, rozpakowane i całkowicie zmontowane przez profesjonalnie przeszkolonych inżynierów sprzedaży. Z przyjemnością pomogą Ci załadować cały zakup samochodu. Wybrane towary można odebrać natychmiast , dzięki dużej pojemności magazynowej. Sklepy oferują równieżduże parkingi .

Ponadto możesz również użyć karty klienta VIP , na której możesz uzyskać ciekawe rabaty. Masz również opcję przedłużonej gwarancji (do 3 lat oprócz standardowej gwarancji dotyczy produktów o cenie minimalnej 50 USD).

Dzięki produktom HECHT możesz korzystać z solidnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego lub zwykle poza sezonem bezpłatnej kontroli maszyny (zwykle w przypadku kosiarek do trawy, podkaszarek, aeratorów, opryskiwaczy, pomp silnikowych, myjek ciśnieniowych, wierteł, mikserów, transporterów i traktorów ogrodowych).

Oprócz sklepów z kamieniami, HECHT oferuje również markowy sklep internetowy . Jeśli zamawiasz towary w cenie od 1500 CZK, transport na terenie całej Republiki Czeskiej jest całkowicie bezpłatny.

Firmowy sklep internetowy, pełne informacje na temat produktów HECHT, a także wiele porad i porad dotyczących ogrodnictwa i majsterkowania można znaleźć na stronie www.hecht.cz.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-05
szybko ,zgodnie z zamówieniem:)
2024-06-26
Szybka obsługa

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel