Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

HECHT POLSKA - Sklep Internetowy

2020-09-22
HECHT POLSKA - Sklep Internetowy

HECHT POLSKA - Sklep Internetowy

Hecht Czechy to Europejski lider w branży maszyn ogrodniczych. Marka HECHT każdego roku coraz bardziej udowadnia na co ją stać, oferując niezawodne rozwiązania klientom z całego świata, czego efektem są bardzo dobre opinie oraz to, iż w 2017 udało się jej zwiększyć sprzedaż o ponad 70%. Tym samym, marka HECHT ta stała się nie tylko największym specjalistycznym dostawcą maszyn ogrodniczych w Czechach i na Słowacji, ale również poważnym graczem na rynku maszyn ogrodniczych w Unii Europejskiej – w tym Polsce poprzez oddział HECHT POLSKA . Firma Ewimax jest OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM - AUTORYZOWANYM DEALER HECHT

HECHT MOTORS, właściciel znaku towarowego „Hecht - Specjalista Ogrodnictwa”, został założony w 1994 roku przez czeskich właścicieli, którzy podzielali wspólną wizję. Pierwsze produkty wysokiej jakości do ogrodu o nazwie HECHT zaczęły być sprzedawane w 1998 roku, były to niezawodne i mocne elektryczne nożyce do żywopłotu i piły. Asortyment oferowanych towarów bardzo szybko się powiększył, a HECHT MOTORS, s.r.o. zaczął szybko reagować na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości sprzęt ogrodniczy.

Ale ogród to nie tylko praca, ale także relaks i odpoczynek. Dlatego kolejnym logicznym krokiem było rozszerzenie asortymentu mebli ogrodowych lub basenów i akcesoriów basenowych. Nasza kompleksowa oferta narzędzi i wyposażenia warsztatowego znalazła również swoje miejsce na rynku.

Te fakty nie tylko potwierdzają jakość i zaawansowany poziom maszyn HECHT oferowanych przez  producenta HECHT Czechy, ale też tłumaczą dlaczego nie mogło zabraknąć ich również w Firma Ewimax. W sklepie Ewimax.pl oferujemy bardzo bogaty asortyment HECHTHecht.cz to czeska marka sprzętu ogrodniczego, która na polskim rynku istniej w dużej mierze dzięki sklepowi internetowemu www.ewimax.pl - oficjalnemu dystrybutorowi Hechta na terenie Polski. Kupując u nas sprzęt do ogrodu (kosiarki do trawy, glebogryzarki, opryskiwacze, aeratory) marki Hecht, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości obsługi i 100% pewności, że uzyskają fachowe doradztwo w dziedzinie sprzętu do pielęgnacji ogrodu. Niewiele jest firm, które w przystępnej cenie oferują również wysoką jakość, ale niewątpliwie Hecht jest jedną z nich! 

Zapoznaj się z pełną ofertą sprzętu ogrodniczego HECHT w sklepie internetowym www.ewimax.pl i wybierz kosiarkę do trawy lub inne urządzenie, dzięki któremu Twój ogród odmieni swoje oblicze.Artykuły tej marki Hecht zachwycają bardzo wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością, a przy tym – ceną na polską kieszeń.Po co Przepłacać - Kup HECHTa !

Sklep z produktami producenta Hecht

Wszystko zaczęło się od pasji do ogrodnictwa i nowoczesnych technologii. Takie połączenie nie mogło się nie udać! Tym bardziej, że od początku swej działalności spółka obrała sobie za cel wprowadzenia na rynek produktów tak wysokiej jakości, ale przy możliwie jak najniższych cenach.

Produkty HECHT przodują w niezależnych testach w Niemczech

Nic dziwnego, że czeska firma HECHT eksportuje swoje produkty do ponad 30 krajów np. - Węgier, Włoch, Francji, Hiszpanii, Szwajcarii, Anglii, Irlandii, Ukrainy, Holandii, Belgii lub Algierii lub Egiptu i wielu innych.Działa poprzez spółki zależne na Słowacji, Węgrzech i w Polsce.

O jakości produktów HECHT świadczy również nagroda na najbardziej wymagającym rynku w UE, w Niemczech , gdzie nasze produkty są regularnie zaliczane do czołowego rankingu niezależnej niemieckiej firmy Heimwerker-test . Nie boimy się testów.

Warto uświadomić sobie, iż sięgając po produkty Hecht tak naprawdę sięga się po niesamowicie dobrej jakości asortyment, czego dowodzą liczne nagrody i wyróżnienia kierowane pod adresem zarówno całej marki, jak i poszczególnych, udanych narzędzi. Nagrody te potwierdzają doskonałą jakość produktów Hecht – docenianą nawet na najbardziej wymagających europejskich rynkach. Wystarczy przytoczyć wielki sukces marki z 2013 roku, kiedy to dzięki kosiarce spalinowej HECHT 548 SW 5 IN 1 została wyróżniona przez niezależnych ekspertów w branży.

hecht producent

Producent HECHT na każdym kroku podkreśla, iż jego niezmiennym celem jest podnoszenie sobie poprzeczki i tworzenie coraz to lepszych produktów. Produkty Hecht bez względu na to, czy chodzi o te stricte z branży ogrodniczej czy bardziej nawiązujące do budownictwa, są testowane na każdym etapie produkcji, tak by do klienta trafiło narzędzie idealne. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z propozycjami tego znakomitego, czeskiego producenta.

 Hecht to czeski lider w branży maszyn ogrodniczych.

Klienci mogą wybierać wśród urządzeń HECHT takich jak aertaory i wertykulatory spalinowe, aeratory i wertykulatory elektryczne, kosy i podkaszarki elektryczne, kosy spalinowe, dmuchawy i odkurzacze elektryczne do liści, dmuchawy spalinowe, kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe, kosiarki ręczne, siekiery, zamiatarka spalinowa 3w1, opryskiwacze, myjki ciśnieniowe, piły tarczowe, elektryczne rozdrabniacze do gałęzi, nożyce do żywopłotu elektryczne, traktory ogrodowe, elektryczne glebogryzarki, spalinowe glebogryzarki, łuparki do drewna elektryczne, odśnieżarki spalinowe, pilarki spalinowe, pilarki elektryczne i wiele innych. Bądź Profesjonalistą - Pracuj z HECHT 

Kosiarki HECHT już dawno umocniły swoją pozycję na rynku, a w parze z ich jakością i ceną aktualnie nie mają konkurencji. Z urządzeń do pielęgnacji trawnika możecie wybierać spośród aeratorów, glebogryzarek, kosiarek, kos, wykaszarek, traktorów ogrodowych, rozsiewaczy, opryskiwaczy i innych produktów. Wśród pasjonatów ogrodnictwa bardzo popularne stały się nasze glebogryzarki z możliwością rozbudowy o różnego rodzaju narzędzia. W ofercie posiadamy również sekatory do żywopłotu, rozdrabniacze do gałęzi, piły łańcuchowe, piły tarczowe, łuparki do drewna, dmuchawy i odkurzacze do liści, odśnieżarki, oraz szeroka gama innego asortymentu do pracy w ogrodzie i wokół domu. Bądź Profesjonalistą - Pracuj z HECHT 

 

Dostarczamy na rynek wysokiej jakości produkty do ogrodu i domu, podobnie jak inni duzi producenci, poświęcamy duża uwagę rozwojowi i projektowaniu.

Przyszłość marki HECHT widzimy przede wszystkim w rozwoju maszyn akumulatorowych i kompleksowych programów produktowych nie tylko dla ogrodu i warsztatu, ale także dla elektromobilności. Dlatego poświęcamy duży wysiłek na rozwój pojazdów elektrycznych i skuterów z zasilaniem akumulatorowym. Rezultatem naszego rozwoju są na przykład quady bezprzewodowe homologowane do jazdy po drogach, klasyczne skutery elektryczne lub skutery - motocykle trzykołowe, które doceniają zwłaszcza klienci o ograniczonej sprawności ruchowej.

Dziś HECHT jest największym dystrybutorem sprzętu ogrodniczego w Czechach i na Słowacji (sprzedajemy ponad 130 000 kosiarek rocznie), a także jednym z największych dystrybutorów sprzętu ogrodniczego w Europie Środkowej. Obecnie posiadamy oddziały w Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech.

Co jest dla nas ważne?

Aby produkt był idealnie zaprojektowany, funkcjonalnie doskonały, bezpieczny, ergonomicznie wyważony i zgodny z wymaganiami europejskich klientów i norm. Aby mieć pewność, że klient jest w pełni zadowolony z zakupionej maszyny.

Dzięki ogromnej sprzedaży wymagania te uzupełnia świetna bezkonkurencyjna cena, która często obejmuje komponenty nieznane konkurentom lub używane tylko w modelach najwyższej klasy. Cały dział dwunastu wyszkolonych specjalistów w dziedzinie grafiki, standardów i homologacji pracuje tylko nad przygotowaniem instrukcji.

Kładziemy duży nacisk na uczciwe podejście do Klienta. Właśnie dla was, Klientów, nasze sklepy otwarte są od 8-20 we wszystkie dni handlowe, dzięki czemu możesz przyjść od naszego sklepu, jeśli potrzebujesz czegoś na przykład podczas pracy w ogrodzie. Dzięki temu możesz szybko i skutecznie rozwiązać problem.

Dostarczamy produkty HECHT do większości krajów UE, ale także poza nią. Naszym najodleglejszym klientem jest Korea Południowa. Dowodem na to, że produkty HECHT są dobrej jakości, jest wielki sukces sprzedaży na najbardziej wymagającym rynku UE w Niemczech, gdzie regularnie otrzymujemy doskonałe oceny w testach konkurencyjnych.

Duża sieć sprzedaży i ponadstandardowa obsługa

Wciąż pracujemy nad naszą siecią sprzedaży i serwisu, która stopniowo wypełnia mapę Czech i Słowacji oraz zaczyna wypełniać mapy Polski i Węgier. Wszystko to nie wystarczyłoby, gdybyśmy nie traktowali naszych produktów odpowiednio i nie dostarczaliśmy akcesoriów i części zamiennych. Dysponujemy dużym magazynem części zamiennych w Czechach - o powierzchni 1000 m2 i wysokości 12 metrów - z 18 specjalnie przeszkolonymi pracownikami, którzy zajmą się Twoimi akcesoriami i wymaganiami części zamiennych 6-7 dni w tygodniu, oraz magazynem części zamiennych w Polsce.

Kosiarki HECHT już dawno zasłużyły na swoją pozycję, a ich jakość i cena nie mają obecnie konkurencji. Do pielęgnacji trawnika możesz wybrać aeratory, wykaszarki, kosy, traktory ogrodowe, wózki rozrzucające, opryskiwacze i inne produkty. Nasze kultywatory ogrodowe z bogatym wyposażeniem lub narzędziami ręcznymi stały się popularne wśród ogrodników. Oferujemy również nożyce do żywopłotu, rozdrabniacze do gałęzi, piły łańcuchowe, piły tarczowe, łuparki do drewna, dmuchawy, odkurzacze do liści, odśnieżarki i wiele innych wszechstronnych asortymentów do pracy w domu i wokół niego.

Podobnie jak technologia ogrodowa w ogrodach, narzędzia HECHT znalazły swoje miejsce w warsztatach. Wiertarki elektryczne i akumulatorowe, piły, szlifierki, spawarki, kompresory, odkurzacze, generatory prądu, opalarki, grzejniki i inny sprzęt stały się nieodłącznym elementem tysięcy domowych warsztatów i garaży.

Aby cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem po pracy, możesz również wybrać produkty z szerokiej gamy mebli ogrodowych, w których znajdziesz całe zestawy ogrodowe, leżaki, huśtawki, krzesła. Całość uzupełnia szeroka oferta grilli Hecht.

Nie tylko dla zabawy możesz użyć jednego z akumulatorowych Quadów. Wydajne modele z mocnymi silnikami elektrycznymi wykonują wiele prac w domu. Akumulatorowe pojazdy terenowe z homologacją do użytku na drogach publicznych mogą być również używane do dojazdów do pracy czy robienia zakupów. Skutery elektryczne również będą ci służyć. W obu przypadkach docenisz bardzo niedrogą, cichą i bezemisyjną pracę.

Przygotowaliśmy zabawki dla twoich dzieci, dzięki którym mogą pomóc ci pracować w ogrodzie i w warsztacie. Mogą także dobrze się bawić z dowolnym pojazdem akumulatorowym.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Ok
2024-05-13
Brak kontaktu z kurierem

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel