Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Części Zamienne do Maszyn CEDRUS WEIBANG LONCIN

2023-03-22
Części Zamienne do Maszyn CEDRUS WEIBANG LONCIN
CZĘŚCI ZAMIENNE

Części zamienne do maszyn ogrodniczych takie jak adaptery kosiarek, noże do kosiarek czy wertykulatorów obniżają koszty eksploatacji sprzętu. Natomiast części takie jak: łańcuchy do pił, ostrza i tarcze tnące, filtry, paski i wirniki zwiększają wydajność maszyn i przedłużają ich żywotność. Szeroka oferta części do kosiarek i innych urządzeń ogrodowych firm: Cedrus, Weibang, Simplicity, Masport, Craftsman, Worx, Ferris oraz innych producentów jest skierowana zarówno do klientów posiadających sprzęt z naszego sklepu, jak i innych sklepów ze sprzętem ogrodniczym. Cedrus oferuje szeroki asortyment części zamiennych i oryginalnych do różnych urządzeń ogrodniczych. Sprawdź dostępne noże do kosiarek.

Oryginalne i zamienne części do urządzeń ogrodniczych

W sklepie Cedrus znajdziesz szeroką ofertę części zamiennych i oryginalnych do wszystkich urządzeń ogrodowych zarówno spalinowych jak i elektrycznych lub zasilanych akumulatorem wymiennym. Szeroki asortyment części zamiennych umożliwia naprawę kosiarki lub piły spalinowej we własnym zakresie. W przypadku konieczności wymiany filtra powietrza lub oleju w kosiarce części do kosiarek są dostępne praktycznie do kosiarki każdego producenta.

Części zamienne do kosiarek i maszyn ogrodniczych

  • Części do kosiarek spalinowych: noże, adaptery, świece
  • Części do aeratorów i wertykulatorów: noże, rurki, wirniki
  • Części do pił spalinowych: łańcuchy, prowadnice, bębny sprzęgła
  • Części do kos spalinowych: tarcze tnące, głowice żyłkowe, przelotki głowicy

Noże, ostrza, tarcze, adaptery do kosiarek spalinowych

Części do kosiarek spalinowych takie jak noże, ostrza i tarcze tnące są najszybciej zużywającym się elementem kosiarki, traktorka ogrodowego lub kosy spalinowej. Ze względu na duże ryzyko uderzenia w kamień lub inny twardy przedmiot leżący w trawie nóż może pęknąć, stępić się lub zużywać szybciej niż deklaruje producent. Znajdziesz tutaj noże mulczujące, noże specjalnie profilowane, noże do uchylne czy też noże bijakowe. 

Filtry, paski, linki gazu do silników spalinowych

Części do maszyn ogrodowych będą przydatne do urządzeń wyposażonych w silniki Briggs&Stratton, Loncin, Honda, Rato, Kohler, Mitsubishi, Kawasaki i innych. Wymienione silniki są używane są najczęściej w kosiarkach spalinowych, traktorkach ogrodowych, zamiatarkach i dmuchawach do liści, aeratorach, wertykulatorach, odśnieżarkach spalinowych, myjkach spalinowych, motopompach i innych urządzeniach. Silniki są wystawione na działanie warunków atmosferycznych i mimo podobnej konstrukcji awarie są różne. Odśnieżarki spalinowe pracują w niskich temperaturach, kosiarki spalinowe natomiast w wysokich. Myjki ciśnieniowe i pompy do wody są narażone na działanie wody, a glebogryzarki czy aeratory pracują w twardej glebie na dużym obciążeniu silnika. Dlatego właśnie każda maszyna charakteryzuje się różnymi typami awarii i wymaga wymiany konkretnych części zamiennych.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1225 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
wszystko w jak najlepszym porządku, szybko sprawnie bezproblemowo
2024-05-09
Zamówienie zostało zrealizowane profesjonalnie, jestem zadowolony.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel