Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Briggs & Stratton serce bije w naszych maszynach

2021-03-30
Briggs & Stratton serce bije w naszych maszynach

Kiedy Stephen Briggs i Harold Stratton zdecydowali się wspólnie założyć firmę w 1908 roku, nie spodziewali się, że przez ponad sto lat ich nazwiska będą nosiły jedne z najwyższej jakości silników do maszyn i urządzeń. Dziś silniki BRIGGS & STRATTON to gwarancja najwyższej jakości.

BRIGGS & STRATTON ma siedzibę w Milwaukee w USA, gdzie od ponad 100 lat projektuje i produkuje silniki napędzające maszyny i urządzenia na całym świecie. Wszystkie części spełniają najsurowsze normy amerykańskie i europejskie, dlatego silniki BRIGGS & STRATTON wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością i wydajnością.

Łatwy start bez wysiłku!

Silniki serii instart iS  - wyposażone są w akumulator oraz rozrusznik elektryczny.Wystarczy nacisnąć przycisk, aby rozpocząć pracę.

Łatwe ładowanie!

Silniki serii instart iS - mają akumulator zintegrowany bezpośrednio z silnikiem. Akumulator ładowany jest w zewnętrznej ładowarce. Pełne naładowanie trwa 60 minut, ale już po 10 minutach ładowania pozwala na ponad 20 uruchomień. Umieszczasz go naładowany na silniku i uruchamiasz go przyciskiem lub kluczykiem. Koniec z trudnym odpalaniem przez szarpak!

HECHT i silniki BRIGGS & STRATTON

Słynna jakość silników BRIGGS & STRATTON jest powodem, dla którego są one wykorzystywane do napędzania wybranych maszyn HECHT.
Kosiarki HECHT zapewniają dzięki silnikom B&S dużą moc i moment obrotowy. To sprawia, że ​​kosiarki z tymi silnikami łatwiej koszą wysoką i gęstą trawę. Używanie wysokiej jakości benzyny bezołowiowej i regularna konserwacja ułatwiają uruchamianie silnika. Jest rzeczą oczywistą, że istnieje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także zapewnienie dostaw części zamiennych.

Szeroka gama wysokiej jakości silników BRIGGS & STRATTON przeznaczonych do napędu maszyn i urządzeń zewnętrznych nadaje się zatem szczególnie do napędu różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego. Dlatego w maszynach HECHT można je znaleźć na przykład w urządzeniach z następujących kategorii:

- kosiarki silnikowe
- traktory ogrodowe
- silnikowe aeratory trawnikowe
- kultywatory silnikowe
- zamiatarki spalinowe

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-26
Szybka obsługa
2024-06-25
wszystko sprawnie, zgodnie z opisem.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel