Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ochrona Danych Osobowych

Ochrona danych


1.     Informacje wstępne 

Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz dba o prawo użytkowników serwisu do prywatności, przywiązując szczególną wagę do ochrony ich danych osobowych. Jest to możliwe dzięki odpowiednim rozwiązaniom systemowym zapobiegającym wszelkiej ingerencji osób trzecich w prywatność użytkowników serwisu. Przeglądając ofertę sklepu Ewimax.pl, szukając informacji bądź zamawiając towar na stronie Ewimax.pl , jednocześnie akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX jako właściciel Ewimax.pl, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w Polityce Prywatności. Wprowadzenie zmian nie wpływa jednak na zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz 

2.     Dane osobowe 

Rejestracja w sklepie Ewimax.pl nie jest konieczna do dokonania zakupów, ale umożliwia użytkownikowi użycie dodatkowych opcji oraz korzystanie z rabatów. Dane osobowe, które należy podać w formularzu rejestracyjnych, to między innymi: imię i nazwisko, login i hasło, niezbędne do składania zamówień na Ewimax.pl. Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych, w formularzu rejestracyjnym należy wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz. Przez przetwarzanie danych osobowych, rozumiemy wykorzystywanie ich wyłącznie w celu dokonania realizacji zamówienia tj. wystawienie listu przewozowego, wysłanie faktury za towar, kontakt w celu informacji o przesyłce. Dane osobowe użytkowników mogą być zbierane również w celu świadczenia dodatkowych usług  bądź organizacji konkursów przez Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz. Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru, Sklep w ramach realizacji umowy z Kupującym jest zobowiązany przesłać Kupującemu na adres poczty elektronicznej zaproszenie do wypełnienia ankiety w celu zbadania jego opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący jest uprawniony, jednak nie zobowiązany do jej wypełnienia.

Użytkownik składający zamówienie w sklepie Ewimax.pl, który wcześniej nie dokonał rejestracji, musi wypełnić formularz z danymi dotyczącymi wysyłki towaru. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz jest całkowicie dobrowolne. Każdy użytkownik ma prawo do wglądu oraz poprawiania podanych danych. Jest to możliwe poprzez kontakt z operatorem sklepu lub bezpośrednio na stronie Ewimax.pl przez formularz edycji danych użytkownika (w przypadku użytkowników posiadających swoje konto – tzn. login i hasło).

3.     Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane w trakcie wystawiania opinii dla produktu są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Osoba oceniająca dany produkt w sklepie ma możliwość podania swoich danych osobowych lub może podpisać się wybranym przez siebie „nickiem”.

4.     Usunięcie konta użytkownika

Każdy użytkownik, który założył konto w sklepie Ewimax.pl, może skorzystać z możliwości usunięcia konta w dowolnie wybranym czasie. Zostanie ono skasowane niezwłocznie bądź po zrealizowaniu przypisanych mu zamówień. Usunięte zostaną wszystkie dane wraz z adresem e-mail znajdującym się w bazie danych. Nie ma możliwości odtworzenia usuniętego konta. Klient będzie musiał ponownie je założyć oraz podać wszystkie dane.

5.     Komentarze Klientów

Wszystkie komentarze zamieszczane przez Klientów pod produktami lub/i będące oceną sklepu stają się własnością firmy Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz, co oznacza, że mogą zostać wykorzystane w oryginalnej bądź skróconej formie do promocji sklepu lub znajdujących się w nim produktów. Komentarze, o których mowa powyżej, nigdy nie będą podpisane pełnym imieniem i nazwiskiem, chyba że Klient wyraził na nie zgodę. Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz zobowiązują się również do używania komentarzy w pierwotnym kontekście oraz do promocji produktu, który był intencją autora. Opinie zawarte w komentarzach pozostają opiniami Klientów, a nie pracowników firmy Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz

6.     Bezpieczeństwo danych

Sklep internetowy Ewimax.pl jest zbudowany w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie oraz sprzęt wzorem najlepszych światowych rozwiązań. Zabezpiecza to przez przeniknięciem zawartych na naszych stronach danych do osób trzecich.

7.     Jakie dane o Tobie zbieramy?

W celu skorzystania z niektórych funkcji naszego systemu niezbędna jest rejestracja. W jej trakcie zapytamy Cię o Twój adres e-mail przeznaczony do korzystania z naszej witryny, hasło, pseudonim oraz dane osobowe.

Przed dokonaniem transakcji zakupu towaru w sklepie Ewimax.pl, zostaniesz zapytany o imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz dane dotyczące wyboru formy płatności np. typ i numer karty kredytowej, datę jej ważności czy numer CVV (w przypadku wyboru płatności kartą płatniczą).

8.     Dane zbierane automatycznie

Podczas wizyty Klienta na stronie Ewimax.pl, automatycznie zapisywany jest numer IP komputera, z którego korzysta.

9.     W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

Dane zebrane o Kliencie w żadnym wypadku nie są sprzedawane podmiotom trzecim. Dane uzyskane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane jedynie w celu realizacji transakcji, w tym pobrania należnej kwoty oraz wysyłki towaru. W celu obciążenia karty kredytowej, dane Klienta mogą być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze, a firmie przewozowej w celu dostarczenia przesyłki. Jeżeli Klient wyraził zgodę na otrzymywanie naszego Newsletter’a, dane zostaną wykorzystane do wysłania go danej osobie.
Automatyczne zbieranie danych (IP komputera) może posłużyć do analizy zachowań użytkowników na stronie Ewimax.pl , zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron www. Powyższe dane zbierane są automatycznie o każdym z użytkowników strony. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane Klienta mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W sytuacji naruszenia Regulaminu sklepu, naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

10.   W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Jeśli dokonałeś zakupu towaru, możesz otrzymać od nas wiadomości e-mail lub SMS dotyczące stanu realizacji zamówienia. Możliwy jest również kontakt telefoniczny.

11.   Wykorzystanie ciasteczek (ang. cookies)

Podczas korzystania z naszej strony www możemy wykorzystywać tzw. ciasteczka służące identyfikacji.

12.   Zmiany naszej polityki prywatności

Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz zastrzega sobie prawo zmiany powyższej Polityki Prywatności poprzez publikację nowej Polityki Prywatności na tej stronie.

13.   Zasady bezpieczeństwa

W sytuacji wspólnego korzystania z jednego komputera wraz z innymi osobami, po zakończeniu korzystania z usług Ewimax.pl , należy pamiętać o wylogowaniu się, by nikt nie mógł korzystać lub modyfikować zasobów Klienta lub informacji jego dotyczących.
Dane podane przez Klienta podczas składania zamówienia znane są tylko jemu oraz Przedsiębiorstwo Handlowe EWIMAX Stasiński Mariusz. Gwarantujemy nieujawnianie ich nikomu. Ty też zachowaj ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Ok
2024-05-14
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Ekspresowa wysyłka. Towar dobrze zapakowany i zabezpieczony. Wszystko w paczce było zgodnie ze specyfikacją. Polecam

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel