- Moc: 150 WNapięcie: 230 VCzęstotliwość: 50 HzCzas rozgrzewania: 2-3 minRodzaj grzałki: ceramiczna (PTC)Rodzaj dyszy: miedziana
Pistolet do kleju na gorąco DEDRA DED7556 150W 11,2MM – profesjonalny wybór do każdego warsztatu
Co to jest Pistolet do kleju na gorąco DEDRA DED7556 150W 11,2MM?
Pistolet do kleju na gorąco DEDRA DED7556 150W 11,2MM to wysokiej klasy narzędzie przeznaczone do szybkiego, trwałego i estetycznego łączenia różnych materiałów. Dzięki zastosowaniu ceramicznej grzałki (PTC) pistolet nagrzewa się w zaledwie 2-3 minuty, zapewniając natychmiastową gotowość do pracy. Urządzenie dedykowane jest zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom, którzy oczekują niezawodności i precyzji. Pistolet jest zasilany sieciowo, co gwarantuje stałą moc 150 W oraz równomierny przepływ kleju na poziomie 17-18 g/min. To idealne rozwiązanie do domowego warsztatu, prac naprawczych, modelarskich, dekoratorskich oraz rękodzielniczych.
Najważniejsze cechy pistoletu do kleju DEDRA DED7556 – jakość, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania
- Wysoka moc i szybkie nagrzewanie: Moc 150 W oraz ceramiczna grzałka pozwalają na ekspresowe nagrzanie pistoletu w 2-3 minuty, co skraca czas oczekiwania i umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Idealny do szybkich napraw w domu, warsztacie lub podczas prac dekoratorskich.
- Precyzyjna i trwała konstrukcja: Lekka, ergonomiczna obudowa gwarantuje wygodę użytkowania nawet przez dłuższy czas, a stabilny statyw umożliwia bezpieczne odstawienie urządzenia podczas przerw w pracy. Miedziana dysza z silikonową osłoną minimalizuje ryzyko poparzeń i zapewnia dokładne dozowanie kleju.
- Bezpieczeństwo i niezawodność: Pistolet wyposażono w wyłącznik oraz mechanizm zapobiegający wyciekom kleju, co chroni miejsce pracy przed zabrudzeniem i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdza się zarówno w profesjonalnych pracowniach, jak i podczas domowych projektów DIY.
Przykłady zastosowań: naprawa zabawek, klejenie elementów dekoracyjnych, mocowanie przewodów, prace modelarskie, montaż ozdób świątecznych.
Pistolet do kleju na gorąco DEDRA DED7556 – uniwersalne zastosowanie w domu i warsztacie
Urządzenie DEDRA DED7556 zostało zaprojektowane z myślą o wszechstronności. Pozwala na trwałe łączenie drewna, plastiku, metalu, skóry czy gumy, co czyni go nieocenionym narzędziem w każdym domu, warsztacie czy pracowni artystycznej.
Za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco połączysz ze sobą takie materiały jak drewno, plastik, metal, skóra czy guma.
Łączenie elementów odbywa się za pomocą wkładów klejowych o średnicy 11,2mm. Pistolet charakteryzuje się lekką trwała konstrukcją jest bardzo poręczny i wygodny w pracy. Pistolet wykorzystywany zarówno przez profesjonalistów jak i majsterkowiczów czy w pracach dekoratorskich. Wbudowana ceramiczna grzałka (PTC) odpowiada za szybki czas nagrzewania pistoletu - już po 2-3 minutach pistolet jest gotowy do pracy.
Pistolet do kleju DEDRA DED7556 posiada stabilny druciany stojak pozwalający na bezpieczne odłożenie pistoletu podczas pracy, a konstrukcja dyszy zapobiega wyciekom kleju po puszczeniu spustu.
- Wbudowana ceramiczna grzałka - szybkie nagrzewanie 2-3min
- Stabilny statyw do odkładania
- Wbudowany włącznik pistoletu
- Miedziana dysza z silikonowym kapturkiem/osłoną
- Konstrukcja zapobiegającą wyciekom kleju
Dane techniczne:
- Moc: 150 W
- Napięcie: 230 V
- Częstotliwość: 50 Hz
- Czas rozgrzewania: 2-3 min
- Rodzaj grzałki: ceramiczna (PTC)
- Rodzaj dyszy: miedziana
- Średnica wkładu klejowego: 11,2 mm
- Wydajność: 17-18 g/min
- Statyw do odstawiania: Tak
Kompletacja:
- Pistolet do kleju
Specyfikacja techniczna i gwarancja produktu marki DEDRA – model DED7556
Marka: DEDRA
Symbol: DED7556
Kod producenta: 5902628755605
Gwarancja: Gwarancja 3 lata
Bezprzewodowy: Nie
Maksymalna temperatura [°C]: 190
Moc [W]: 150
Napięcie [V]: 230
Przepływ kleju [g/min]: 17-18
Rodzaj: Pistolet do kleju na gorąco
Seria: DEDRA
Średnica laski kleju [mm]: 11,2
Zasilanie: Sieciowe
Gdzie montuje się pistolet do kleju na gorąco DEDRA DED7556?
Pistolet do kleju na gorąco DEDRA DED7556 nie wymaga montażu – jest gotowy do użycia zaraz po podłączeniu do gniazdka sieciowego. Dzięki kompaktowym rozmiarom i lekkiej konstrukcji możesz go wygodnie używać w dowolnym miejscu: w domowym warsztacie, garażu, pracowni artystycznej czy na budowie. Stabilny statyw umożliwia bezpieczne odstawienie urządzenia w trakcie pracy, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania.
Wybierając pistolet do kleju DEDRA DED7556, inwestujesz w niezawodne narzędzie, które sprawdzi się zarówno w codziennych naprawach, jak i przy ambitnych projektach kreatywnych.






