Kosiarki Automatyczne - Roboty do Trawy

( ilość produktów: 21 )

Kosiarki Automatyczne - Roboty Koszące do trawy -  Robot CEDRUS i WIPER

Aby od dziś ogród kojarzył się tylko z przyjemnością. Inteligentne rozwiązanie, które działa w całkowicie autonomiczny sposób.
Kosiarki do trawy typu Robot to nowe, inteligentne i praktyczne rozwiązanie w zakresie pielęgnacji ogrodu. Korzyści płynące z
zakupu takiej kosiarki są ewidentne: koniec z koszeniem trawnika, który od teraz będzie zawsze idealnie przycięty oraz z utylizacją
skoszonej trawy (dzięki technologii cięcia, opartej na podwójnym ostrzu, trawa zostaje idealnie rozdrobniona i rozprowadzona po
terenie w postaci naturalnego nawozu). Roboty do trawy pracują w całkowicie automatyczny sposób: po dokonaniu instalacji nie wymagają żadnej dodatkowej interwencji. Gdy konieczne jest ich naładowanie, powracają samoczynnie do bazy. Zużycie energii jest bardzo niskie, a emisje CO2 są bliskie zera. Ponadto nie powodują hałasu i nie zakłócają spokoju sąsiadom.
Kosiarki automatyczne CEDRUS i WIPER – roboty koszące najnowszej generacji

Kosiarki zautomatyzowane oszczędzają wiele godzin żmudnej pracy. W ustalonych odstępach czasu kosiarka regularnie wyrusza do koszenia trawnika, wracając do ładowarki, gdzie się uzupełnia. Jest cichy, porusza się tylko w ograniczonej przestrzeni. Nie ma problemu z koszeniem kilka razy w tygodniu, może sama odłożyć koszenie, jeśli na przykład pada deszcz.

Dzięki temu trawnik nigdy nie zarasta i nie doznaje wstrząsów podczas koszenia. Małe pocięte kawałki działają jak ściółka i nawóz z trawnika. Trawnik lepiej się rozwija, gęstnieje i nie wysycha tak bardzo, jak podczas koszenia konwencjonalną kosiarką rotacyjną.

Kosiarki automatyczne CEDRUS i WIPER to najciszej pracujące urządzenia ogrodowe do koszenia trawy. Bezobsługowy robot do koszenia trawy to komfortowe i precyzyjny sprzęt, radzący sobie z koszeniem trawnika w każdym terenie bez wysiłku i konieczności poprawiania niedokładnie skoszonych miejsc. Inteligentna kosiarka automatyczna nie wymaga wcześniejszego programowania, automatycznie wraca po koszeniu do stacji ładującej, posiada regulację wysokości koszenia trawy na różnym poziomie, automatyczne ładowanie akumulatora oraz czujniki deszczu, nachylenia, zderzenie i podnoszenia. Bez szczotkowy silnik zapewnia dłuższą żywotność urządzenia, dzięki czemu może nam służyć latami, a bezobsługowy układ zasilania zapewnia bezawaryjność. 

Masz duży ogród, ale niekoniecznie odpowiednią ilość czasu, aby się nim zająć? Z pomocą przyjdą Ci kosiarki automatyczne. Dzięki tym urządzeniom zyskasz cenny czas, który możesz spędzić z rodziną. Robot koszący doskonale zadba o Twój ogród i utrzyma trawnik w idealnym stanie. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest to, że są ciche i bezproblemowe. Są odporne na działanie różnych warunków atmosferycznych, więc mogą pracować w deszczu oraz oczywiście gdy jest pogodnie i słonecznie. 

Automatyczne kosiarki samodzielnie dbające o trawnik wciąż stanowią nowość na polskim rynku urządzeń ogrodniczych, jednak szybko zyskują popularność ze względu na swą wszechstronność, prostotę obsługi i coraz bardziej przystępną cenę. Maszyna, która potrafi przystrzyc trawnik bez udziału człowieka, omijająca przeszkody, respektująca wyznaczone granice działania, reagująca na deszcz i wykrywająca moment, w którym musi udać się do automatycznej stacji ładowania jeszcze niedawno gościła jedynie na kartach powieści science-fiction. Dziś natomiast dostępna jest na wyciągnięcie ręki… dzierżącej smartfona, który poprzez aplikację może nią sterować i zmieniać ustawienia.

Robot koszący działa na wyznaczonym obszarze pracy, ograniczonym przewodem sygnałowym wpiętym do bazy dokującej, który stanowi dla niego granice nie do przekroczenia. Kosiarka zwykle wyposażona jest w czujnik zderzeniowy (który chroni ją przed uderzeniem np. w drzewo), jaka również kontroler przechylenia, wykrywacz deszczu czy sensor ruchu.

Roboty koszące są bardzo wytrwałymi pracownikami – potrafią dzień w dzień pracować po kilkanaście godzin, a odpoczywają podczas szybkiego ładowania. Niektóre modele wyposażone są w system mulczowania (pełnego rozdrabniania ściętej trawy, która staje się nawozem).

Kosiarki, które sprawdzą się w każdym ogrodzie

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które przystosowane są do pracy na dużych i małych powierzchniach. Nasze kosiarki automatyczne wyposażone są w podwozia, które dzięki odpowiedniemu wzmocnieniu są odporne na nierówności terenu i różne warunki pogodowe. W naszym sklepie znajdziesz sprzęt, dzięki któremu skosisz teren do 5000 m2. Intuicyjne menu pozwoli Ci zaprogramować robota w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom. Dostępne u nas produkty są objęte gwarancją, a także certyfikatem antykradzieżowym. Przekonaj się sam, co znajdziesz w naszej ofercie i wybierz idealną kosiarkę dla siebie.

KOSIARKA AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA ROBOT KOSZĄCY DO TRAWY
Zaufane Opinie IdoSell
4.46 / 5.00 1047 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-24
ok
2023-01-18
Jestem bardzo zadowolony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel