Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BLUE BIRD Switzerland

( ilość produktów: 16 )

Firma BLUE BIRD INDUSTRIES została założona w grudniu 1978 roku. Działalność fabryki polegała na produkcji kos spalinowych i podkaszarek z 2-suwowymi silnikami spalinowymi własnej konstrukcji. Pierwsze dwa silniki firmy miały pojemność 31 i 38 cm3 i były montowane w wykaszarkach marki Blue Bird. Nowe maszyny odniosły natychmiastowy sukces na rynku, co skłoniło firmę do zainwestowania w nowe formy i sprzęt w celu rozszerzenia asortymentu własnych maszyn.

Doskonała jakość proponowanych produktów, sprawna obsługa posprzedażowa oraz solidna i elastyczna sieć handlowa pozwoliły na szeroką dystrybucję marki Blue Bird w całej Europie oraz w krajach Azji i Ameryki Południowej. Aby utrzymać doskonałą jakość swoich produktów na stałym poziomie przez lata i pozostać punktem odniesienia na rynku europejskim, Blue Bird nadal inwestuje w swoje zasoby ludzkie i technologiczne.

Szkolenie, rozwój i kompetencje personelu doprowadziły firmę do uzyskania certyfikatu ISO 900/2000 w styczniu 2003 roku, co świadczy o jej zaangażowaniu w jakość i sile organizacji.

Osiągnięcie tego celu jest uważane za początek, a nie koniec kolejnego etapu w ciągłym doskonaleniu jakości produktu i samej firmy. Wraz z pojawieniem się nowych europejskich przepisów dotyczących emisji spalin, Blue Bird zaprojektował i wprowadził do produkcji całkowicie nową gamę silników przyjaznych dla środowiska, obejmującą 5 różnych pojemności skokowych.

"Ciągły rozwój technologiczny, coraz większy szacunek dla środowiska dzięki silnikom o obniżonej emisji spalin i know-how rozwijanemu od 40 lat. To są wartości Blue Bird".

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1252 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-26
Szybka obsługa
2024-06-26
Sprzęt ok, tylko troszkę trzeba było dłużej poczekać na przesyłkę.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel