Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TRIUNFO

( ilość produktów: 11 )

W roku 1982 FATOMIPE (TRIUNFO) awansowało do produkcji i montażu małej i średniej wielkości sprzętu rolniczego - działalności, która trwa do dziś. Doświadczenie i postęp ewoluowały i firma zdecydowała się pójść krok naprzód - umiędzynarodowiła swoją działalność. Z nowoczesnymi instalacjami, wyposażonymi w najnowsze technologie, FATOMIPE produkuje i sprzedaje szeroką gamę maszyn rolniczych, które dostosowują się do najbardziej zmiennych warunków pracy. Połączeni w grupie spółek, która rozpoczęła działalność w 1910 roku, dziś są obecni w produkcji i komercjalizacji maszyn i urządzeń dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa. Doświadczenie i kompetencje zdobyte w ciągu tylu lat działalności pozwala dać mocne wsparcie sieci dystrybutorów, wybranych do pracy i rozwoju szerokiej i mocnej gamie produktów TRIUNFO.

TRIUNFO jest marką należącą do portugalskiej firmy Fatomipe specjalizującej się w produkcji nowoczesnych i solidnych maszyn rolniczych.

FATOMIPE produkuje i sprzedaje szeroką gamę maszyn, które dostosowują się do najbardziej zróżnicowanych potrzeb i warunków pracy. Jako część grupy firm, której początki sięgają 1910 roku, jesteśmy dziś obecni w sektorze produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa i leśnictwa. Dzięki doświadczeniu i kompetencjom zdobytym w ciągu 26 lat, zapewniamy pełne wsparcie sieci dystrybutorów, których starannie wybraliśmy, wspólnie pracując i rozwijając szeroką i prestiżową gamę produktów TRIUNFO. W 1982 roku podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu produkcji i montażu małych i średnich maszyn rolniczych, którą to działalność kontynuujemy do dziś i które sprzedajemy pod własnym zarejestrowanym znakiem towarowym: TRIUNFO. Doświadczenie i sukces, które osiągnęliśmy, pozwoliły nam w połowie lat 90-tych przystąpić do internacjonalizacji firmy, ponieważ nasze możliwości produkcyjne przekraczały potrzeby rynku krajowego.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
bardzo dobra
2024-06-25
wszystko sprawnie, zgodnie z opisem.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel