Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MARUYAMA Japan

( ilość produktów: 31 )

MARUYAMA POLSKA - Sklep Internetowy

MARUYAMA - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER

Z dumą świętujemy 125. rocznicę powstania firmy Maruyama, która zmienia branżę produkcyjną. Maruyama rozpoczęła działalność jako rodzinna firma produkująca gaśnice w 1895 roku w Japonii. Następnie rodzina Uchiyama rozpoczęła produkcję ręcznych opryskiwaczy w 1918 roku. Wraz z opracowaniem opryskiwacza elektrycznego w 1933 roku, Maruyama odegrała ważną rolę w kontroli i zapobieganiu katastrofom. Przyczyniła się również do produkcji żywności w przemyśle rolniczym w latach po kryzysie. Przez ponad sto lat Maruyama stała się wiodącym na świecie producentem sprzętu do usuwania skutków klęsk żywiołowych i zapobiegania im, tworząc wysokiej jakości ciśnieniowe pompy przemysłowe, opryskiwacze i 2-cyklowy ręczny sprzęt do pielęgnacji krajobrazu. Maruyama US jest teraz częścią branży zwalczania szkodników dzięki nowo zaprojektowanym, wszechstronnym, wysokowydajnym opryskiwaczom płozowym. Maruyama stara się sprostać i przekroczyć przeszkody życiowe dzięki naszym komercyjnym urządzeniom zasilającym i opryskiwaczom.

Dlaczego warto kupić Maruyama?

Nasz produkt: niezwykła jakość, solidna wytrzymałość, najwyższa wydajność. Narzędzia stworzone do pracy, narzędzia zbudowane z myślą o Tobie.

Nasza firma: ponad sto lat innowacji i doskonałości produkcyjnej, ugruntowane zaangażowanie na rzecz użytkowników profesjonalnych i gwarancja komercyjna, w którą można zanurzyć zęby ... najdłuższa w branży.

Ludzie: serwis i wsparcie, na które można liczyć oraz profesjonalna i kompetentna sieć dealerów.

Jeśli polegasz na swoim sprzęcie każdego dnia, powinieneś wymagać sprzętu, który może zapewnić niezwykłe wyniki każdego dnia.

Poszukaj niezależnego dealera serwisowego. Dealer serwisowy zna i serwisuje prawdziwe 2-cyklowe elektronarzędzia klasy komercyjnej.

Dealerzy Maruyama:

Wysłuchają Twoich potrzeb, zanim doradzą Ci najlepszy sprzęt do danego zadania.
Pomogą wybrać odpowiednie akcesoria.
Zmontują, skonfigurują i przetestują sprzęt przed jego użyciem.
Zapewnią gwarancję na produkt.
Zapewnienie niezawodnego źródła akcesoriów, części i usług.
Dopasować sprzęt do danego zastosowania.
Wiedzieć, jakie cechy są dla użytkownika ważne. Lekki, cichy, mocny, oszczędny, niskoemisyjny itp.
Dowiedz się, jakie funkcje są niezbędne w Twoim regionie w oparciu o czynniki takie jak długość sezonu.
Nalegaj na komfort i bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy sprzęt jest obsługiwany przez Ciebie, czy przez Twoją załogę, bezpieczeństwo jest najważniejsze - wygodny, dobrze wyważony i płynnie działający sprzęt zwiększa produktywność załogi i wydłuża żywotność inwestycji w sprzęt.
Porównaj wartość: Koszt nie powinien być jedynym czynnikiem. Weź pod uwagę funkcje, gwarancję i atrybuty, które wpływają na trwałość, takie jak impregnowane chromem cylindry lub pełne wały korbowe lub gwintowane, solidne wały napędowe. Weź pod uwagę wpływ na produktywność z powodu przestojów związanych z serwisem oraz wpływ na wyniki finansowe z powodu sprzętu "jednorazowego użytku".

Kim jest Maruyama?
W 1895 roku firma MARUYAMA MFG. CO., INC. została założona w oparciu o prostą zasadę - aby kontynuować niezachwiane zaangażowanie w produkcję trwałych, ciężko pracujących narzędzi, które są stworzone do pracy na życie. Od ponad wieku definiuje nas duch startupu z pasją do doskonałości.

Rodziny MARUYAMA i UCHIYAMA rozpoczęły rodzinną działalność od produkcji gaśnic w 1895 roku, a następnie ręcznych opryskiwaczy w 1918 roku. Wraz z opracowaniem opryskiwacza elektrycznego w 1933 roku, Maruyama odegrała ważną rolę w kontroli i zapobieganiu katastrofom, a także w produkcji żywności w przemyśle rolniczym w latach po kryzysie.

Z biegiem lat Maruyama stała się wiodącym na świecie producentem sprzętu do zapobiegania klęskom żywiołowym, wysokociśnieniowych pomp przemysłowych, opryskiwaczy i przemysłowego 2-cyklowego ręcznego sprzętu do pielęgnacji krajobrazu.

MASANOBU OGASHIRA, prezes Maruyama Group, wraz z zespołem na całym świecie, kontynuują pasję i zaangażowanie, które zapoczątkowali RYOJI UCHIYAMA i jego syn, HARUO UCHIYAMA oraz jego wnuk i obecny prezes, TAKAHARU UCHIYAMA.

MARUYAMA kontynuuje produkcję ekstremalnie wytrzymałego, komercyjnego sprzętu i opryskiwaczy dla branży rolniczej i krajobrazowej w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Kanadzie oraz w całej Europie, Azji i na całym świecie. Nasz sprzęt charakteryzuje się najwyższą jakością i niezrównaną niezawodnością. Ludzie, którzy polegają na swoim sprzęcie każdego dnia, powinni wymagać tego, co najlepsze i to właśnie zapewniamy.

Silniki komercyjne Maruyama
Czyste silniki CER
Silniki 2-suwowe Maruyama serii CER spełniają lub przewyższają dzisiejsze przepisy CARB/EPA dotyczące silników. Te przyjazne dla środowiska silniki wytwarzają doskonałą moc przy zmniejszonym zużyciu paliwa.
Wyposażone w japońską technologię

 

Profesjonalnie w sadzie, lesie, parku i ogrodzie

Cała gama profesjonalnego sprzętu ogrodniczego Maruyama opiera się na 120-letnim doświadczeniu firmy Maruyama. Każda z maszyn jest  zaprojektowana i wyprodukowana przez japońskich inżynierów, którzy w naturalny dla siebie sposób dbają o najwyższe standardy jakości. Każdy element urządzenia  przechodzi rygorystyczne kontrole jakości, tak aby pojedynczy element urządzenia budował w całości niezawodne maszyny. Na każdym etapie produkcji w japońskich fabrykach dokładane są wszelkie starania, aby ostateczny użytkownik urządzenia Maruyama, mógł cieszyć się z długoletniej i bezawaryjnej pracy również z przeznaczeniem do celów komercyjnych.

W przekonaniu o najwyższym standardzie jakości, wszystkie maszyny Maruyamy objęte są pięcioletnim okresem gwarancji. Ponadto przedłużony okres gwarancyjny pozwoli Ci na utrzymanie urządzenia zawsze  gotowego do pracy. 

Dlaczego warto wybrać MARUYAMA

Obecnie rynek sprzętu ogrodniczego i leśnego jest pełen produktów niewiadomego pochodzenia o niskiej jakości. Oczywiście są również producenci urządzeń markowych, którzy jednak w pogoni za rynkowymi trendami zapomnieli o należytych standardach jakości.

Główne założenie Maruyamy to:

Dostarczanie urządzeń najwyższej jakości  oraz długofalowe zadowolenie użytkownika, przy zachowaniu łatwości obsługi, niskiej wadze maszyny i prostej konstrukcji.   Opierając się na tym poglądzie we fabrykach Maruyamy powstają urządzenia bardzo wysokiej jakości przyjazne dla użytkownika. Jakość Maruyamy budowana jest przez zastosowanie nowoczesnej technologii produkcyjnej i innowacyjnym rozwiązaniom. Użytkownik otrzymuje  trwały i łatwy w obsłudze produkt. Zapoznając się z zakładką „Oferta” poznasz również zastosowane rozwiązania w poszczególnych maszynach. Kupuj tylko u autoryzowanych dealerów Kupując Sprzęt Maruyamy w wyspecjalizowanych salonach sprzedaży, staniesz się nie tylko posiadaczem profesjonalnego sprzętu ogrodniczego i leśnego, ale również otrzymasz profesjonalny instruktaż na temat urządzenia i pracy z zakupioną maszyną. Otrzymasz również cenne wskazówki i rady doświadczonych sprzedawców. Autoryzowany serwis i salon sprzedaży profesjonalnego sprzętu ogrodniczego i sprzętu leśnego Maruyama zadba również o to, aby twój sprzęt był poprawnie zmontowany i przygotowany przed pierwszym użyciem. W razie ewentualnych kłopotów w trakcie użytkowania, autoryzowany serwis pilarek, nożyc, opryskiwaczy oraz innych sprzętów marki Maruyama, zapewni pomoc techniczną.

Geneza i filozofia

Firmy Maruyama Firma MARUYAMA CO, INC. została założona w roku 1895 w oparciu o prostą zasadę niezłomnego zaangażowania w produkcję solidnych, trwałych narzędzi do pracy. Od ponad stu lat jej działalność charakteryzuje duch niezależności połączony z pasją w dążeniu do doskonałości. W 1895 roku rodziny MARUYAMA i UCHIYAMA założyły firmę zajmującą się produkcją gaśnic, a następnie w 1918 roku rozszerzyły działalność o produkcję ręcznych opryskiwaczy. Po opracowaniu opryskiwaczy mechanicznych w roku 1933 firma Maruyama odgrywała ważną rolę w zakresie kontroli i zapobiegania klęskom naturalnym jak również w przemyśle rolniczym w pierwszych latach po wielkim kryzysie gospodarczym. W ciągu wielu lat firma Maruyama stała się wiodącym na świecie producentem sprzętu zapobiegającego katastrofom naturalnym, wysokociśnieniowych pomp przemysłowych, opryskiwaczy oraz przemysłowych dwuosobowych ręcznych urządzeń do pielęgnacji ogrodów. MASANOBU OGASHIRA, Prezes Maruyama Group, wraz z zespołem z całego świata w dalszym ciągu hołdują pasji oraz zaangażowaniu z których od początku znany był RYOJI UCHIYAMA, jego syn GARUO UCHIYAMA a także wnuk TAKAHARU UCHIYAMA.

Firma MARUYAMA w dalszym ciągu produkuje odstępny w handlu sprzęt mechaniczny najwyższej jakości jak również opryskiwacze dla branży rolniczej oraz urządzenia wykorzystywane do projektowania architektury krajobrazu w krajach Ameryki Północnej, Ameryce Południowej, Kanadzie, Australii, Europie i Azji. Sprzęt MARUYAMA charakteryzuje się najwyższą jakością oraz niezrównaną niezawodnością. Ludzie, którzy codziennie polegają na sprzęcie, którego używają, powinni wymagać tego co najlepsze i właśnie to zapewniają im urządzenia MARUYAMA. Rozkwit  wyłączny importer i dystrybutor na terenie Polski

Powstanie firmy "Rozkwit" zanotowano w 1997 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów ogrodniczych i rolnych. Z biegiem lat firma wyspecjalizowała się w doradztwie i sprzedaży sprzętu ogrodniczego dla potrzeb amatorski i komercyjnych, zdobywając zaufanie wielu odbiorców prywatnych oraz firm. 

Wyłączny przedstawiciel MARUYAMA CO. INC. JAPAN na terenie Polski  

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Szybka realizacja, produkt zgodny z opisem.
2024-05-14
FIRMA EXPRES-WIĘCEJ TAKICH1

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel