Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MASTER CUT Polska - Rozdrabniacze, Traktorki Ogrodowe, Kosiarki ,Glebogryzarki, Łuparki, Agregaty

( ilość produktów: 145 )

MASTER CUT - Sklep Internetowy

MASTER CUT - OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER

Master Cut to marka, która w portfolio swoich produktów ma ogromną gamę urządzeń i akcesoriów, niezbędnych do prowadzenia ogrodu lub działki. Maszyny spalinowe oraz elektryczne w wielu wariantach mocy i wydajności pozwalają na dobranie urządzenia idealnie dopasowanego do naszych potrzeb. Urządzenia marki Master Cut cechuje solidność i stosunek jakości do ceny trudny do pobicia przez innych producentów.

Master Cut to marka, która w portfolio swoich produktów ma ogromną gamę urządzeń i akcesoriów, niezbędnych do prowadzenia ogrodu lub działki. Maszyny spalinowe oraz elektryczne w wielu wariantach mocy i wydajności pozwalają na dobranie urządzenia idealnie dopasowanego do naszych potrzeb. Urządzenia marki Master Cut cechuje solidność i stosunek jakości do ceny trudny do pobicia przez innych producentów. W ofercie producenta znajdują się urządzenia nie tylko dla ogrodników-amatorów, ale także sprzęt, który sprosta wymaganiom profesjonalistów.

W asortymencie Master Cut królują kosiarki spalinowe, glebogryzarki oraz wykaszarki i kosy. W gamie znajdują się też dmuchawy, odśnieżarki czy wiertnice. Poszukujący agregatów prądotwórczych oraz profesjonalnych pomp spalinowych również znajdą coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę również na części do maszyn ogrodniczych, np. pługi lub wiertła, a także akcesoria, usprawniające prace ogrodowe.

Maszyny

Maszyny ogrodnicze znajdujące się w ofercie firmy Rozkwit to pochodzące od sprawdzonych producentów wysokiej jakości urządzenia, które sprostają nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Za sprawą zastosowanych rozwiązań technologicznych sprawdzą się one zawsze – bez względu na okoliczności, porę roku, wielkość konkretnego terenu, czy warunki, w jakich przyjdzie im wykazać się swoją funkcjonalnością. Już teraz zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem, aby dokonać wyboru zgodnego z własnymi potrzebami. W efekcie zaopatrzysz się w niezawodny sprzęt, dzięki któremu prace w ogrodzie, lesie, sadzie, czy na podwórku będą łatwiejsze, mniej pracochłonne i przyniosą zadowalający efekt. Wszystko to, co dotąd było przykrym obowiązkiem, stanie się źródłem prawdziwej satysfakcji. Jednocześnie zyskasz więcej czasu na wypoczynek na łonie natury.

Maszyny ogrodnicze – przygotowanie terenu i pielęgnacja roślinności

Wśród profesjonalnych maszyn oferowanych przez firmę Rozkwit, znajdują się urządzenia zdające egzamin podczas prac w ziemi oraz przy pielęgnacji roślinności. Z jednej strony są to glebogryzarki, koparki łańcuchowe, kultywatory, wertykulatory, walce oraz wiertnice glebowe – przygotowują one teren pod uprawę albo stanowią punkt wyjścia dla zagospodarowania go w jakiś inny sposób. Natomiast w trosce o estetykę określonego obszaru oraz kondycję i atrakcyjność wizualną kwiatów, trawnika, krzewów ozdobnych i owocowych, drzew, czy roślinnych ogrodzeń pomagają nadające im pożądaną formę nożyce akumulatorowe do żywopłotów, narzędzia sadownicze, czy opryskiwacze rozpylające środki ochrony roślin lub nawozy.

W szerokiej gamie produktów marki Master Cut znajdziemy wiele narzędzi, elektronarzędzi, narzędzi i maszyn spalinowych do różnych zastosowań w ogrodzie, na roli i zielonej przestrzeni miejskiej, wśród których znajdziemy produkty z takich kategorii narzędziowych, jak:

 • Kosiarki automatyczne (roboty koszące)
 • Traktorki Kosiarki (traktorki ogrodowe)
 • Kosiarki (spalinowe, elektryczne sieciowe i akumulatorowe, bębnowe, bijakowe,
 • Glebogryzarki
 • Wertykulatory
 • Kosy spalinowe
 • Podkaszarki (elektryczne, akumulatorowe)
 • Nożyce do żywopłotu
 • Aeratory
 • Agregaty prądotwórcze
 • Dmuchawy do liści
 • Łuparki do drewna
 • Myjki ciśnieniowe elektryczne oraz spalinowe
 • Odkurzacze do liści
 • Odśnieżarki
 • Opryskiwacze
 • Pompy do wody
 • Rozdrabniacze
 • Silniki
 • Świdry
 • Wycinarki do darni
 • Zamiatarki
 • Zagęszczarki spalinowe
 • Odchwaszczarki
 • Pompy zanurzeniowe

Rozkwit, Importer Sprzętu Ogrodniczego

Firma Rozkwit już od 1997 roku nieprzerwanie działa na rynku maszyn ogrodniczych. Zdobyte w ciągu tych wielu lat bogate doświadczenie pozwala nam trafnie odpowiadać na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Konsumentów. Czerpiąc ze specjalistycznej wiedzy, którą posiadamy, i bazując na wnioskach wynikających z wnikliwej obserwacji rzeczywistości, jesteśmy w stanie dopasowywać bieżącą ofertę produktową do realnego zapotrzebowania oraz aktualnych trendów w branży.

Naszą misją jest dostarczanie pewnych i skutecznych rozwiązań sprawdzających się przy pracach prowadzonych na terenach zielonych – w ogrodach, lasach, sadach i gospodarstwach rolnych, a więc w miejscach wymagających odpowiedniej pielęgnacji, bogatych w różnego typu roślinność, krzewy i drzewa. Zajmujemy się sprzedażą (tradycyjną, jak i wysyłkową) wykorzystywanych na tych obszarach profesjonalnych maszyn (spalinowych, elektrycznych oraz akumulatorowych), produktów komplementarnych do tego sprzętu oraz wysokiej klasy części zamiennych.

Za priorytet uznajemy jakość, dlatego skupiamy się na tym, aby oferować Klientom sprzęt wyprodukowany z trwałych tworzyw, odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie różnych czynników zewnętrznych. Gwarantuje to funkcjonalność sprzętu, wpływa na efektywność prowadzonych prac, a także zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Cały nasz asortyment pochodzi od godnych zaufania producentów (krajowych oraz zagranicznych) i dostępny jest w konkurencyjnych cenach. Rozkwit to wyłączny dystrybutor renomowanych marek Maruyama, Triunfo,  Bluebird oraz marek własnych – MasterCut, PowerCut, Mastersnow, MasterCut Pro, Masterclean, czy Kasei.

Na sukces firmy składa się również wykwalifikowany zespół zawsze służący fachowym wsparciem w zakresie prawidłowego doboru niezawodnych urządzeń, maszyn i narzędzi, dostosowanych do specyfiki przedsięwzięć, względem których mają one znaleźć swoje praktyczne zastosowanie. Dedykowana Klientom pomoc uwzględnia ponadto techniczne oraz finansowe dopasowanie do zaprezentowanych przez nich spersonalizowanych możliwości. Dużym uznaniem wśród odbiorców cieszą się także świadczone przez nas usługi naprawcze oraz wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego.

Kompleksową ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów, jak i użytkowników będących amatorami. W niezbędne akcesoria zaopatrzą się u nas osoby na co dzień korzystające z maszyn o zróżnicowanych funkcjach, jak również wykorzystujący je od czasu do czasu Klienci indywidualni, którzy posiadają ogródki działkowe, sady, podwórka, czy przydomowe warzywniki. Stawiając na towar proponowany przez firmę Rozkwit, zyskujesz pewność, że sprosta on wszystkim Twoim wymaganiom. Razem z nami funkcjonalnie zagospodarujesz określoną przestrzeń, zadbasz o jej stosowną pielęgnację, a później zaczniesz korzystać ze wszystkich zalet wynikających z bezproblemowej eksploatacji tego terenu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą maszyn ogrodowych, akcesoriów oraz części zamiennych.

Firma w obecnej formie oraz pod obecną nazwą - Rozkwit - działa nieprzerwanie na rynku maszyn ogrodniczych od 1997. Misja przedsiębiorstwa to sprzedaż urządzeń przeznaczonych do prac w ogrodzie, sadzie, lesie, w gospodarstwach rolnych, a także na użytek przedsiębiorstw komunalnych, przy dodatkowym założeniu, że sprzedawane maszyny mają być dopasowane technicznie i finansowo do potrzeb i możliwości użytkownika.

Lata doświadczeń pozwalają nam na dopasowanie aktualnej oferty do wymagań zmieniającego się rynku i potrzeb konsumenta tak, aby proponowane urządzenia jak najlepiej wpasowywały się aktualne trendy, a doświadczona załogo potrafi odpowiednio pomóc w wyborze.

Sprzedaż urządzeń spalinowych, elektrycznych, hydraulicznych i akumulatorowych uzupełniona jest w placówkach stacjonarnych o produkty ogrodnicze takie jak nasiona, nawozy, narzędzia ręczne, donice, środki ochrony roślin, systemy nawadniające, które również wychodzą naprzeciw potrzebą klienta.

Na sukces firmy skład się również obsługa po sprzedażowa, która opiera się w na zabezpieczeniu dostępności materiałów eksploatacyjnych do zakupionych maszyn. Wybierając proponowane przez nas produkty masz pewność że otrzymujesz towar, który spełni Twoje oczekiwania.

Specjalistyczne maszyny – wzrost efektywności prac prowadzonych na zewnątrz

Podczas prac na obszarach zalesionych wykorzystuje się takie sprzęty, jak łuparki do drewna, frezarki do pni, pilarki oraz rozdrabniacze do gałęzi. Charakteryzujące się niezawodnością maszyny od firmy Rozkwit, przydające się podczas przedsięwzięć realizowanych w branży leśnej, to urządzenia, w które warto zainwestować, aby osiągać zamierzone cele i czynić to w zgodzie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. W awaryjnych sytuacjach ogromnym wsparciem mogą okazać się: pompy do wody, agregaty prądotwórcze oraz urządzenia akumulatorowe. Sprawny przewóz różnorodnych ładunków zapewniają z kolei transportery oraz traktory ogrodowe – opłaca się w nie zainwestować.

Maszyny ogrodnicze – utrzymanie porządku bez względu na warunki pogodowe

Warunki atmosferyczne, zmieniające się wraz z następującymi po sobie porami roku, wiążą się z koniecznością systematycznego wykonywania prac ukierunkowanych na utrzymanie ładu na danym terytorium. W zależności od konkretnego miesiąca, do takich dodatkowych obowiązków należy między innymi: koszenie trawy, grabienie liści, czy usuwanie zalegającego śniegu. Zmechanizowane narzędzia z oferty firmy Rozkwit, które warto mieć pod ręką w takich okolicznościach to na przykład: zamiatarki, odśnieżarki, dmuchawy, różnego typu kosiarki, kosy spalinowe, czy podcinarki żyłkowe. W zakresie zachowania porządku niezwykle przydatne są także myjki ciśnieniowe, które poradzą sobie z wielorakimi zabrudzeniami powstającymi na zewnątrz. Wszystkie te maszyny, wyposażone w różnorodne innowacyjne mechanizmy konstrukcyjne, znajdziesz właśnie w naszym asortymencie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-02
jestem zadowolony z zakupionej glebogryzarki. Sprzedawca solidny dobry kontakt.Polecam .
2024-06-19
Wszystko super

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel