Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Opryskiwacze PULMIC

( ilość produktów: 5 )

PULMIC to specjalistyczna marka do profesjonalnego opryskiwania. Utworzony w 1987 roku, obecnie jest obecny w ponad 60 krajach na całym świecie, gdzie wyróżnia się niezawodnością i wydajnością podczas aplikacji.

Nazwa PULMIC narodziła się jako zdrobnienie od „oprysku mikronizowanego” i jest deklaracją jego misji:  stworzyć narzędzia do kontroli upraw w najbardziej efektywny sposób.

Rozumiemy, że aplikacja jest procesem, w którym maszyna i składnik chemiczny tworzą system, w którym 50% sukcesu zależy od każdego z nich. Dlatego nasze podejście ma na celu tworzenie rozwiązań dla zdecydowanych i wymagających profesjonalistów.

Gwarancja : PULMIC gwarantuje 4 lata prawidłowego działania dla większości opryskiwaczy powyżej 2L (patrz warunki każdego modelu)

Serwis posprzedażny:  Wszystkie komponenty PULMIC można znaleźć jako części zamienne, mamy również widoki rozstrzelone każdej maszyny i instrukcje napraw dla większości opryskiwaczy.

Bezpieczeństwo:  produkty PULMIC są testowane pod maksymalnym ciśnieniem roboczym, aby zagwarantować, że komponenty wytrzymają wymagane obciążenia (podczas pracy z kompatybilnymi produktami).

Kontrola:  Produkty PULMIC są zaprojektowane tak, aby dawkować wymaganą dawkę we właściwym miejscu, aby uniknąć odpadów szkodliwych dla profesjonalistów i środowiska.

Szeroki  asortyment : Gama produktów PULMIC obejmuje najszerszy zakres zastosowań i wydajności, będąc producentem z najszerszą gamą produktów do pracy profesjonalnej.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 1232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Ok
2024-05-11
Sprzęt super polecam

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel