Choose your languageand country
angielski
polski
Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Węże ogrodowe i wózki na węże ogrodowe

( ilość produktów: 6 )

Węże ogrodowe , szlauf szlauch ogrodowy

Węże ogrodowe potocznie zwane szlauf szlauch ogrodowy służą nie tylko do transportu wody z kranu do roślin i trawnika, lecz również są częścią mobilnych rozwiązań nawadniania, w których wszystkie elementy są dopasowane do siebie.

Węże ogrodowe potocznie zwane szlauf szlauch ogrodowy w sklepie EWIMAX.PL to bardzo bogata oferta urządzeń, których nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie. Wąż ogrodowy to jeden z najważniejszych elementów każdego systemu nawadniania roślin. Dobra inwestycja w wąż ogrodowy bardzo się nam opłaci – solidne i markowe węże przystosowane są do wieloletniej pracy w warunkach terenowych. Posiadają niekiedy bardzo złożoną konstrukcję opartą na nawet 7 warstwach materiału. Oferowane w naszym sklepie węże ogrodowe to produkty tak różnorodne, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wąż ogrodowy to jedno z podstawowych akcesoriów prawdziwego ogrodnika. Dzięki niemu podlewanie roślin jest znacznie łatwiejsze, podobnie jak zraszanie trawnika czy mycie narzędzi ogrodowych. Węże ogrodowe potocznie zwane szlauf szlauch ogrodowy służą do transportowania wody w ogrodzie oraz do podlewania roślin. Na końcu węża ogrodowego można zamontować zraszacz lub dyszę zraszającą ułatwiającą dozowanie wody. Kupując wąż ogrodowy mamy do wyboru zestaw z armaturą lub sam wąż. Przy wyborze ważna jest średnica węża, jego długość oraz ilość warstw i materiał z jakiego go wykonano.Aby nawadnianie rabat kwiatowych, grządek z warzywami oraz zielonych trawników sprawiało Ci jak najmniej problemów, przygotowaliśmy dla Ciebie rozbudowaną ofertę węży ogrodowych, dopasowanych do Twoich potrzeb.

Oferujemy zarówno popularne długości (20, 25, 30, 50m), jak i węże bardzo długie (100 m). W ofercie znalazły się także krótkie węże -zestawy podłączeniowe, a także urządzenia przeznaczone do mniejszych ogrodów (10 m). Wszystkie węże oferowane są w standardowych i niestandardowych średnicach. Proponowane w Ewimax.pl wykonane są z mocnych tworzyw odpornych na promienie UV i zaginanie. Specjalna konstrukcja zapobiega osadzaniu się glonów wewnątrz, a także skręcaniu i powstawaniu słupów wody.

Węże ogrodowe i wózki na węże ogrodowe kup na ewimax.pl i zamów. Duży wybór Węże ogrodowe i wózki na węże ogrodowe znajdź na ewimax !

Zobacz sam!

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 1223 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-06
.
2023-09-01
szybko i bezkonfliktowo

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel