Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spalinowe rozdrabniacze do gałęzi i rębaki

( ilość produktów: 5 )

Rozdrabniacze do gałęzi spalinowe

Rozdrabniacz Spalinowy do gałęzi to dziś podstawa.

ROZDRABNIACZE SPALINOWE

Spalinowe rozdrabniacze ogrodowe stanowią idealne rozwiązanie do mobilnych zastosowań. Mocne, trwałe i wyposażone w szeroki zespół jezdny zapewniający wyjątkową stabilność. Są dostępne modele do rozdrabniania dużej ilości miękkiego materiału roślinnego, jak i gałęzi.

Wiele drzew i krzewów, szczególnie tych uprawianych dla owoców, wymaga regularnego, corocznego cięcia. Produktami odpadowymi przeprowadzanych zabiegów jest duża ilość zalegających pędów. Resztki roślinne są palone, pozostawiane w rozdrobnionej formie lub przenoszone do kompostownika. W obu ostatnich przypadkach niezbędna jest dobra rozdrabniarka do gałęzi. „Zagospodarowanie” resztek po cięciu drzew i krzewów może być pewnym problemem. Palenie jest metodą dość kontrowersyjną, ograniczoną limitami. Według Przepisów taki sposób likwidacji gałęzi (i liści) jest niedopuszczalny a wręcz zabroniony. W dodatku niektóre gminy wprowadzają całkowity zakaz palenia ognisk na swoim terenie. To wystarczające argumenty, aby ścięte pędy utylizować

Dzięki użyciu rozdrabniacza spalinowego, w szybki i łatwy sposób przemielisz stare gałęzie lub rośliny – tym samym uzyskując naturalną ściółkę lub opał. Rozdrabniacz do gałęzi spalinowy to mocne urządzenie, które sprawdzi się podczas rozdrabniania bardzo grubych gałęzi, zarówno miękkiego jak i twardego drzewa. Jeśli zatem posiadasz sad, las lub po prostu borykasz się z konieczność rozdrobnienia dużej ilości gałęzi i konarów.Rozdrabniacz do gałęzi to urządzenie, które może okazać się Twoim najlepszym pomocnikiem w ogrodzie.Oferujemy szeroki wybór rozdrabniaczy spalinowych, które przydadzą się w dużych ogrodach i na działkach. Urządzenia te służą do rozdrabniania ściętych gałęzi, które możemy wykorzystać na wiele sposobów – jako wkład do kompostownika, podsypkę pod krzewy, a nawet elementy dekoracyjne do ogrodu i do kwiatków balkonowych. Nie wyrzucajmy więc ściętych gałęzi, lecz zróbmy z nich użytek przy pomocy jednego z oferowanych przez EWIMAX.PL rozdrabniacza do gałęzi !

Zaufane Opinie IdoSell
4.50 / 5.00 1257 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-08
Według zamówienia ok
2023-10-27
Super, polecam

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel