Promocja

HECHT 2355 SPRĘŻARKA TŁOKOWA KOMPRESOR TŁOKOWY OLEJOWY 100L. DWUCYLINDROWY EWIMAX OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER HECHT

 • KOMPRESOR OLEJOWY SPRĘŻARKA HECHT 2355 100L DWUCYLINDROWY Mały, mocny, mobilny - wszędzie tam gdzie potrzebujesz sprężonego powietrza. Kompresor z niezawodnym napędem bezpośrednim.
 HECHT 2355 SPRĘŻARKA TŁOKOWA KOMPRESOR TŁOKOWY OLEJOWY 100L. DWUCYLINDROWY EWIMAX OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER HECHT
true
Producent: HECHT CZECHY
Kod produktu: HECHT 2355 SPRĘŻARKA KOMPRESOR POWIETRZA
1 700,00 zł
1 700,00 zł
1 499,00 zł
/ szt. Oszczędzasz 12% (201,00 zł).
1 218,70 zł / netto
Dodaj do obserwowanych
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)

dostępny w naszych sklepach

Ten produkt możesz kupić w jednym z naszych sklepów. Sprawdź, w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Średnia 4,7 na Opineo zobacz
Darmowe zwroty
Autoryzowany dystrybutor internetowy, zobacz
Gwarancja rzetelności i terminowości

 SPRĘŻARKA KOMPRESOR TŁOKOWY HECHT 2355 DWUCYLINDROWY 100L

Zaprojektowany z myślą o zastosowaniach warsztatowych, średniej wielkości kompresor tłokowy renomowanej marki Hecht to urządzenie wyposażone w niezawodny silnik elektryczny o mocy 3KM i zbiornik o pojemności 100l. Sprężarka Hecht pozwala uzyskać maksymalne ciśnienia robocze na poziomie 8 bar, co wystarczy do obsługi wielu narzędzi pneumatycznych i realizacji prostych prac remontowych czy porządkowych.

Średniej wielkości olejowy kompresor 100l z silnikiem elektrycznym 230V o mocy 3KM to uniwersalne urządzenie o szeregu zastosowań, które przyda się w niemal każdym warsztacie i w wielu gospodarstwach domowych. Kompresor Hecht 2355 wyróżnia się kompaktową konstrukcją. Został wyprodukowany z odpowiednio dobranych materiałów, które gwarantują jego trwałość i niezawodność działania przez wiele lat eksploatacji. Jest urządzeniem prostym w obsłudze, umożliwiającym korzystanie z wielu popularnych narzędzi pneumatycznych, pozwalającym na szybkie pompowanie opon samochodowych, przedmuchiwanie rynien czy realizację innych prac porządkowych. Kompresor tłokowy został wyposażony w koła, co znacząco ułatwia jego transport.

Jeśli szukasz wydajnego, niedużego urządzenia do obsługi narzędzi pneumatycznych, dobrym wyborem będzie dwucylindrowa, elektryczna sprężarka tłokowa olejowa marki Hecht ze zbiornikiem 100l. To prosty w obsłudze, kompaktowy, niedrogi i niezawodny w działaniu sprzęt do zastosowań prywatnych i komercyjnych, idealny do domu i niewielkiego warsztatu. Sprawdzi się tam, gdzie żądana wartość ciśnienia roboczego powietrza nie przekracza 8 bar.

Sprężarka Kompresor 2355 jest dwucylindrowym, olejowym urządzeniem niezbędnym w każdym warsztacie wykorzystującym w trakcie pracy kompresorów oraz urządzeń wymagających podłączenia kompresora. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów - odznacza się odpornością, wytrzymałością oraz żywotnością. Zbiornik stworzono z mocnego i wytrzymałego na czynniki atmosferyczne metalu o pojemności 100 litrów. Maksymalne ciśnienie wynosi 8 bar. Sprężarka jest zasilana silnikiem elektrycznym 230 V / 50 Hz o mocy 3HPSprzęt firmy Hecht z pewnością posłuży Ci wiele lat. 

Dwucylindrowy elektryczny kompresor olejowy Hecht 2355 to urządzenie o średnich rozmiarach, zwartej budowie,cechujące się łatwością obsługi, bezpieczeństwem pracy, i niskim poziomem hałasu biorąc pod uwagę jego moc, krótkim czasem potrzebnym kompresorowi do osiągnięcia maksymalnych parametrów pracy.

Głowną zaletą kompresora Hecht 2355 jest niezaprzeczalny fakt że jest tu urządzenie niezwykle praktyczne znajdujące zastosowanie we wszelkiego rodzaju warsztatach, tam gdzie potrzebne jest sprężone powietrze może współpracować z wieloma maszynami produkcyjnymi.
Doskonały także do prac przydomowych i warsztatowych np: przedmuchiwania czy czyszczenia np: narzędzi w warsztacie
Może służyć do napędzania wszelkiego rodzaju narzędzi pneumatycznych, współgrać z maszynami do malowania natryskowego, piaskowania, pompowania kół itp.
Wykonany z materiałów wysokiej jakości odpornych na eksploatację i korozję wyposażony w zbiornik powietrza o pojemności 100 litrów i wydajny jak zarówno bezawaryjny silnik o mocy 3 KM i butle w której wytwarzane jest max.ciśnienie 8 barów. 
Elektryczny kompresor olejowy Hecht 2355 to połączenie bardzo dobrej jakości nowoczesności i wielu praktycznych rozwiązań technicznych dzięki którym zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Charakterystyka produktu:

 • Kompresor olejowy HECHT 2355 z silnikiem elektrycznym o mocy 3 KM
 • Pojemność zbiornika wynosi aż 100l
 • Maksymalne ciśnienie 8 bar. 
 • Wykonany z wysokiej jakości materiałów
 • Zbiornik z mocnego metalu, odporny na warunki atmosferyczne
 • Odporny, żywotny, wytrzymały
 • Posłuży przez wiele lat
 • Wyposażony w wygodny uchwyt i kółka transportowe

Dane techniczne:

 • Moc silnika 2.2 KW/3 KM
 • Napięcie pracy 230/240V - 50 Hz
 • Ciśnienie maksymalne 8 barów
 • Pojemność zbiornika powietrza 100 litrów
 • Wydajność powietrza 316 litrów/min
 • Smarowanie olejowe 
 • 2 Wyjścia
 • Model urządzenia HECHT 2355
 • Producent urządzenia HECHT
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Gwarancja Rozszerzona HECHT Na 24 Miesiące
EWIMAX OFICJALNY DYSTRYBUTOR - AUTORYZOWANY DEALER HECHT

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS ?

Oficjalny sklep HECHT

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki HECHT 

Gwarancja

Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta

Realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy z pełną starannością, niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych na naszych aukcjach płacisz tylko za jedną przesyłkę

14 dni na zwrot

Konsument posiada prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny

Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

Gwarancja na produkty HECHT

Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają 24 miesięczną gwarancję konsumencką producenta. Do każdego sprzedawanego urządzenia dodawany jest paragon fiskalny lub faktura VAT co jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji.

Firma HECHT zapewnia najlepszy system gwarancyjny

Ponad to Firma HECHT zapewnia najbardziej rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów w całym kraju.

Infolinia serwisowa - doświadczony serwisant udzieli porady nt. konserwacji, drobnych napraw i użytkowania.

Narzędzia czeskiej marki HECHT wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz rozbudowana sieć serwisów zapewniająca naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.
Dodatkowe informacje
Gwarancja udzielana jest na okres:
- 24 miesięcy od daty sprzedaży - zakup konsumencki (paragon)  
- 6 miesięcy od daty sprzedaży - zakup komercyjny (faktura)  
- 90 dni na Silniki Briggs&Stratton: w przypadku zakupu urządzeń z silnikiem  Briggs&Stratton gwarancja na silnik wynosi 90 dni od daty sprzedaży  -  zakup komercyjny (faktura)  
PRODUKT POCHODZI Z OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI NA RYNEK POLSKI !

HECHT - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy. 

Warunki gwarancji


1. Okres gwarancyjny nowych produktów zakupionych na użytek konsumencki, nieprofesjonalny i niekomercyjny wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży.

2. Na sprzęt nabywany i użytkowany w celu związanym z działalnością (zarobkową) zawodową lub gospodarczą, inaczej zakup komercyjny, udziela się gwarancji na okres 6 miesięcy.

Zakup konsumencki w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U.02.141.1176) jest to zakup dokonany przez osobę fizyczną, która nabywa tę rzecz w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zakup dokonany przez podmiot gospodarczy lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą uważa się za zakup komercyjny.

3. Gwarantem na silniki Briggs & Stratton jest ich producent. Na sprzęt zakupiony na działalność gospodarczą lub zawodową udziela 3 miesięcznej gwarancji, w pozostałych przypadkach gwarancja jest udzielana na okres 2 lat.

4. Gwarancja zapewnia użytkownikowi bezpłatne usunięcie usterek zaistniałych w czasie eksploatacji sprzętu w okresie gwarancyjnym, wynikających z błędów konstrukcyjnych, ukrytych wad materiałowych, błędów wykonania lub montażu fabrycznego.

5. Prawo oceny zgłoszonego uszkodzenia mają tylko autoryzowane punkty serwisowe. Ocena odbywa się według zasad ustalonych przez producenta, jednakowych dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

6. W przypadku uszkodzenia, użytkownik zobowiązany jest do dostarczenia kompletnego sprzętu wraz z dokumentem zakupu do autoryzowanego punktu serwisowego lub serwisu centralnego który znajduję się na stronie hechtpolska w Dziele Obsługi Reklamacji

7. Pod rygorem utraty gwarancji, niedopuszczalne jest dostarczenie do naprawy zdemontowanych elementów lub części sprzętu.

8. Użytkownik traci prawo do gwarancji w przypadku: stosowania sprzętu niezgodnie z przeznaczeniem, uszkodzeń powstałych na skutek niewłaściwej obsługi, uszkodzeń mechanicznych sprzętu i wynikających z tego konsekwencji, używania nieoryginalnych części zamiennych i niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych, dokonywania we własnym zakresie napraw, wymiany podzespołów, dokonywania zmian konstrukcyjnych lub stwierdzenie przez autoryzowany serwis ingerencji wewnątrz sprzętu przez osoby nieuprawnione, niewłaściwego przechowywania.

9. Gwarancji nie podlegają elementy uszkodzone wskutek niewłaściwej eksploatacji lub powstałe wskutek uszkodzeń mechanicznych, takie jak: noże, piasty, koła jezdne, łańcuchy tnące, prowadnice, paski klinowe, linki rozruchowe, koła linowe, bębny sprzęgła, głowice tnące, świece zapłonowe i inne elementy robocze.

10. Naprawie gwarancyjnej nie podlegają powstałe z przyczyn leżących po stronie użytkownika: zagięcia lub pęknięcia wału korbowego powstałe w wyniku uderzenia i związane z tym konsekwencje, zerwania klina koła magnesowego, zatarcia silnika, uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia powstałe na skutek stosowania niesprawnych przewodów połączeniowych, zwłaszcza o niewłaściwym przekroju powodujące wytopienie styków włącznika elektrycznego.

11. W zakres gwarancji nie wchodzą takie czynności jak: montaż, konserwacja, obsługa okresowa, regulacja i czyszczenie oraz przeglądy.

12. Postępowanie gwarancyjne rozpoczyna się z chwilą dostarczenia urządzenia do autoryzowanego serwisu naprawiającego sprzęt, nie do punktu przyjęć. Wykonawca naprawy zobowiązany jest do udzielenia informacji odnośnie roszczeń gwarancyjnych w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania sprzętu. Wykonanie naprawy nastąpi w możliwie najkrótszym terminie (uzależnione jest to od dostaw części zamiennych, spoza terenu Polski).

13. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa kupującego do domagania się zwrotu utraconych zysków oraz poniesionych kosztów w związku z czasem naprawy sprzętu.

14. Punkt serwisowy może odmówić przyjęcia do naprawy sprzętu brudnego lub oczyścić go na koszt reklamującego.

15. Wybór sposobu usunięcia wady należy do gwaranta, który może naprawić rzecz poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonej części lub wymianę towaru. Niezależnie od sposobu usunięcia wady, gwarancja trwa dalej, przedłużona o czas usunięcia wady przez gwaranta.

16. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

 

REKLAMACJA PRODUKTU

1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym.
W przypadku wystąpienia wady zakupionego u Sprzedawcy towaru Klient ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym.

2. Reklamację należy zgłosić wypełniając formularz reklamacyjny, który znajduję się na stronie hechtpolska w Dziele obsługi reklamacji oraz odesłanie produktu na adres serwisu centralnego. Reklamację można również zgłosić w jednym z naszych serwisów lub sklepów detalicznych.

adres: HECHT POLSKA Sp. z o.o.
            ul. Mickiewicza 54
            66-450 Bogdaniec
adres poczty elektronicznej: serwis@hechtpolska.pl
numer telefonu: 48/957117140 wew.3

3. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji:


(1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady;
(2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży;
(3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

4. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia fizycznego przyjęcia urządzenia na serwisie. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

5. W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na wskazany adres.

6. Prośba o dostarczenie Produktu, o której mowa w pkt. 5 Regulaminu nie ma wpływu na bieg terminu na ustosunkowanie się Sprzedawcy do reklamacji Klienta, o którym mowa w pkt. 5 Regulaminu oraz nie narusza prawa Klienta żądania od Sprzedawcy demontażu wadliwego Produktu i ponownego zamontowania Produktu po dokonaniu wymiany na wolny od wad lub usunięciu wady, o którym mowa w art. 561[1] Kodeksu cywilnego.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zaufane Opinie IdoSell
4.43 / 5.00 942 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-10-01
Czas realizacji zgodny z opisem Silnik działa bez zarzutu, na razie wypracowane ok 20 godz Ogólnie polecam
2022-09-28
Wszystko OK.

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel