PRZECINARKA DO PŁYTEK, MASZYNKA RĘCZNA DO GLAZURY DEDRA 1162-090 900MM, 90CM, ŁOŻYSKOWANA, AMORTYZOWANY BLAT
Przecinarka do płytek, maszynka ręczna do glazury DEDRA 1162-090 900mm, 90cm, łożyskowana, amortyzowany blat – Profesjonalna jakość cięcia
DEDRA 1162-090 – Ręczna maszynka do glazury o niezrównanej precyzji
Przecinarka do płytek DEDRA 1162-090 to profesjonalne narzędzie przeznaczone zarówno dla glazurników, jak i majsterkowiczów ceniących sobie dokładność i wygodę pracy. Dzięki solidnej stalowej konstrukcji oraz dwóm prowadnicom stalowym, urządzenie zapewnia wyjątkową stabilność podczas cięcia, minimalizując ryzyko przesunięcia płytki. Wymienne kółko tnące na trzpieniu pozwala na precyzyjne i szybkie cięcie zarówno glazury, jak i terakoty, bez wyszczerbień i pęknięć.
Dzięki długości cięcia aż do 900 mm maszynka DEDRA 1162-090 sprawdzi się zarówno podczas remontów łazienek, kuchni, jak i przy większych realizacjach wykończeniowych, np. w lokalach usługowych. Przecinarka umożliwia również cięcie płytek w karo o wymiarach do 600x600 mm, co daje szerokie możliwości aranżacyjne.
Najważniejsze cechy przecinarki ręcznej do glazury DEDRA 1162-090 – trwałość, stabilność i bezpieczeństwo
Amortyzowany blat roboczy pokryty gumą to rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy i minimalizuje ryzyko uszkodzenia nawet najdelikatniejszych płytek. Dwa amortyzowane, podgumowane blaty robocze gwarantują, że płytka nie pęknie podczas cięcia lub łamania. Praca z tym modelem to pewność, że efekt końcowy będzie estetyczny i profesjonalny.
Stabilna stalowa podstawa oraz łożyskowany wózek z kółkiem tnącym zapewniają płynny ruch i dokładność każdego cięcia. To niezastąpiona cecha przy realizacji większych projektów, gdzie liczy się powtarzalność i precyzja. Urządzenie jest również wyposażone w kątownik i przymiar, które ułatwiają dokładne odmierzanie i prowadzenie cięcia w linii prostej lub pod kątem.
Przykłady zastosowań: remonty mieszkań, układanie płytek w łazienkach, kuchniach, na tarasach czy schodach, a także prace wykończeniowe w lokalach usługowych oraz domach jednorodzinnych.
Specyfikacja techniczna i kompletacja – wszystko, czego potrzebujesz do pracy
Dane techniczne:
- Maksymalna długość cięcia: 900 mm
- Maksymalna długość cięcia w karo: 600x600 mm
- Maksymalna grubość płytki: 16 mm
- Waga: 12,6 kg
- Kółko tnące na trzpieniu – wymienne
- Kątownik
- Przymiar
Przecinarka ręczna do glazury DEDRA 1162-090 objęta jest 2-letnią gwarancją, co świadczy o jej wysokiej jakości i trwałości. Model ten dedykowany jest zarówno profesjonalistom, jak i osobom samodzielnie realizującym prace remontowe. Dzięki uniwersalności i solidności wykonania, narzędzie sprawdzi się w każdym warsztacie i na każdej budowie.
Co to jest przecinarka do płytek DEDRA 1162-090 i gdzie ją stosować?
Przecinarka do płytek, maszynka ręczna do glazury DEDRA 1162-090 900MM, 90CM, łożyskowana, amortyzowany blat to specjalistyczne narzędzie przeznaczone do cięcia płytek glazurniczych oraz terakoty. Stosowana jest wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzja, bezpieczeństwo i wygoda pracy – zarówno w domowych remontach, jak i w profesjonalnych realizacjach wykończeniowych. Montaż i użytkowanie przecinarki jest niezwykle proste – urządzenie wystarczy ustawić na stabilnym podłożu, położyć płytkę na blacie roboczym i wykonać cięcie zgodnie z zaplanowaną linią.
Zastosowanie przecinarki DEDRA 1162-090 to gwarancja szybkiej i efektywnej pracy, niezależnie od wielkości projektu. To narzędzie, które sprawdzi się zarówno podczas układania płytek na ścianach, podłogach, schodach, jak i przy realizacji bardziej skomplikowanych wzorów i aranżacji.
Opis produktu – DEDRA 1162-090 900mm
Maszynka ręczna do glazury DEDRA 1162-090 900mm
Ręczna przecinarka do glazury przeznaczona jest do obróbki płytek glazurniczych i terakoty. Maszyna pozwala wykonać podstawowe operacje cięcia płytek. Urządzenie posiada stabilną stalową podstawę oraz dwie stalowe prowadnice po których porusza się wózek z kółkiem tnącym obsadzonym na trzpieniu i łamaczem. Dodatkowo maszynka posiada 2 amortyzowane, podgumowane blaty roboczy, dzięki temu zniwelowane jest ryzyko uszkodzenia płytki podczas cięcia bądź łamania.Cechy maszynki ręcznej do glazury DEDRA 1162-090:
- Stabilna stalowa podstawa
- Dwie stalowe prowadnice
- Amortyzowany blat roboczy pokryty gumą
- Wymienne kółko tnące
- Długość cięcia: 900mm
- Długość cięcia w karo: 600mmX600mm
- Maksymalna grubość płytki: 16mm
- Kółko tnące na trzpieniu
- Waga: 12,6 kg
- Kątownik
- Przymiar
Specyfikcja techniczna:
Marka: DEDRA
Symbol: 1162-090
Kod producenta: 5902628116239
Gwarancja: Gwarancja 2 lata
Maksymalna długość cięcia [mm]: 900
Maksymalna długość cięcia w karo [mm]: 600x600
Maksymalna grubość płytki [mm]: 16
Przeznaczenie: Do obróbki płytek glazurniczych, terakoty
Rodzaj: Maszyna ręczna do cięcia glazury
Seria: DEDRA






