Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akumulatory FULBAT

( ilość produktów: 3 )

FULBAT: Dostarczanie wysokiej jakości, wydajnych i niezawodnych rozwiązań akumulatorowych!

FULBAT, to Francusko - Belgijska firma, jest wiodącą siłą w branży akumulatorów, obecną zarówno na rynku części zamiennych, jak i OEM. Założona w 2005 roku, stale rozwijamy, produkujemy, wprowadzamy na rynek i sprzedajemy akumulatory kwasowo-ołowiowe, a także akumulatory litowo-jonowe i ładowarki do akumulatorów.

Dzięki naszej wiedzy technicznej i doświadczeniu jesteśmy w stanie projektować nowe, innowacyjne rozwiązania bateryjne, wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom klientów. Oferujemy wyczerpujący program akumulatorów rozruchowych, akumulatorów przemysłowych i akumulatorów Motive Power, obejmujący pełen zakres zastosowań.

Nasza gama akumulatorów rozruchowych została zaprojektowana tak, aby obejmowała wszystkie zastosowania związane z sportami motorowymi: motocykle , skutery , pojazdy terenowe , jednostki SSV/UTV , jednostki pływające , skutery śnieżne , a także pasuje do wszystkich zastosowań związanych z trawnikiem i ogrodem : kosiarka samojezdna, kosiarka automatyczna … .

Nasz asortyment akumulatorów przemysłowych składa się z dwóch typów akumulatorów do różnych zastosowań:

  • Baterie stacjonarne są wykorzystywane w aplikacjach rezerwowych, takich jak bezpieczeństwo , telekomunikacja , UPS i sprzęt medyczny .

  • Baterie cykliczne są wykorzystywane jako główne źródło energii dla pojazdów napędzanych energią elektryczną. Można je znaleźć w wózkach golfowych , elektrycznych wózkach inwalidzkich oraz w zastosowaniach rekreacyjnych i morskich .

Nasza gama akumulatorów Motive Power oferuje kompletne rozwiązania akumulatorowe do małych zastosowań trakcyjnych, które wymagają wysokiej odporności na głębokie rozładowanie, takich jak wózki golfowe , podnośniki koszowe i maszyny czyszczące .

Akumulatory i ładowarki FULBAT są szeroko dystrybuowane na wszystkich kontynentach za pośrednictwem silnej sieci dystrybutorów i są bardzo dobrze rozpoznawane jako produkty wysokiej jakości, wydajne i niezawodne

Fulbat to Francusko - Belgijska firma, która w ciągu ostatnich lat stała się wiodącą siłą w branży akumulatorów. Oferta obejmuje szeroki zakres zastosowań m.in. motocykli, skuterów, ATV, skuterów wodnych, skuterów śnieżnych i pojazdów użytkowych. Wszystkie akumulatory Fulbat są wyposażone w konstrukcję AGM, która na obecną chwilę jest najnowszą technologią akumulatorów powersport. Firma działa już w ponad 23 krajach, akumulatory posiadają certyfikaty produkcji ISO 9001, ISO 14001 i ISO / TS 16949.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Ok
2024-05-26
Ok

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
pixel