Free delivery from 117,14 €
Save to shopping list
Create a new shopping list

Powered snowblowers and snow plows

( number of products: 2 )

Snowblowers

Clearing long passageways, parking lots and parking lots of snow will be much easier if you get professional equipment, such as a snowblower with drive. The ewimax store offers.pl you will find many models of diesel-powered snow clearing equipment equipped with automatic drive, which can easily cope with compacted snow, snowdrifts or slush.

Take advantage of our offer on professional petrol snowblowers and order a device with the power and features you are interested in. Here you will find powerful self-propelled plows with the function of rejecting the milled snow at a distance of several meters, as well as more versatile devices, such as snowblowers power sweepers. Such equipment comes standard with rotating brushes that will easily sweep any paved surface. It can also be retrofitted with a plow and a special waste container to collect all sorts of debris swept from the surface of the sidewalk, parking lot or roadway. Presented diesel sweepers are modern equipment that can be useful for any company engaged in the implementation of extensive cleaning work, stores, warehouses, logistics and transport companies. Thanks to the high efficiency of operation, the diesel snowblower sweeper will allow you to clean a yard with a large area in a short time. Equipped with a powerful internal combustion engine, the powerful motorized snowblower will also come in handy in mountain resorts, guesthouses and smaller resorts, significantly reducing the time needed to clear snow from areas located around buildings.

If you're looking for professional equipment for cleaning and clearing snow from sidewalks, parking lots or car parking areas, take a look at the details of our offer. Here you will find modern diesel snowblowers from many reputable manufacturers, including original equipment from Hecht. Take a look at the technical specifications of the equipment on display and order a snowblower to suit your needs.

Odśnieżarki spalinowe Dużo śniegu, mało pracy!

Opady śniegu nie będą już problemem, bez względu na to, jak będzie ciężki!

Odśnieżanie większych powierzchni

Odśnieżanie nawet niewielkiego kawałka chodnika przy domu lub lokalu użytkowym może przysporzyć sporo problemów, gdy zabieramy się do tego nieodpowiednimi metodami lub nie mając skutecznych narzędzi. Gdy chodzi zatem o pozbycie się śniegu z większych powierzchni, np. w miejscach publicznych, nie może już być w żadnym wypadku mowy o tym, aby odśnieżanie odbywało się z użyciem łopaty i innych, podobnych narzędzi. Gdy zarządzasz większym terenem, który musisz zimą odśnieżać lub też, gdy Twoim zadaniem jest profesjonalne odśnieżanie powierzchni, musisz wybrać rozwiązania znacznie skuteczniejsze. Na odśnieżanie ręczne można pozwolić sobie na kilku metrach kwadratowych prywatnej przestrzeni, nie zaś na publicznych drogach bądź chodnikach. Dla wszystkich klientów będących w tej grupie użytkowników urządzeń do odśnieżania, którzy potrzebują bardziej zaawansowanych i profesjonalnych rozwiązań, mamy specjalnie przygotowaną ofertę – skuteczne i wydajne odśnieżarki spalinowe. Zapoznaj się z dostępnymi u nas urządzeniami i wybierz takie, które skutecznie posłuży Ci w codziennej walce z zimowym problemem, jakim jest zalegający i padający śnieg.

Odśnieżarki to niezwykle przydatne urządzenia ułatwiające zachowanie idealnego porządku na podwórku w okresie zimowym. Niezastąpione podczas intensywnych opadów śniegu. Znacznie lepiej radzą sobie z usuwaniem grubej warstwy puchu na dużym terenie niż tradycyjna szufla. Jeśli szukasz mocnego i wydajnego urządzenia, najlepszym rozwiązaniem będą odśnieżarki spalinowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Bardzo szybko i sprawnie usuną nawet wyjątkowo grubą pokrywę śnieżną zalegającą na ścieżkach, drogach dojazdowych, parkingach oraz innych zewnętrznych strefach domowych, jak i komercyjnych. Oferujemy najwyższej klasy maszyny znanych i cenionych marek. Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana.

Odśnieżarki spalinowe

CEDRUS - odśnieżarki, odśnieżarka spalinowa, odśnieżarka ogrodowa, profesjonalny sprzęt ogrodowy Cedrus

Kiedy warto postawić na odśnieżarkę spalinową?

Na rynku dostępne są różnorodne modele odśnieżarek, dlatego wybór konkretnego urządzenia może być problematyczny. W ofercie rynkowej mamy odśnieżarki akumulatorowe i elektryczne, idealne do mniejszych powierzchni, oraz wydajne i mocne odśnieżarki spalinowe, które z łatwością poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami. W naszej ofercie znajdziesz modele, które efektywnie usuwają nawet grubą warstwę zbitego śniegu. Jest to zasługą mocnych silników i wydajnych wirników, które zgarniają śnieg i transportują go do wyrzutnika. Odśnieżarka spalinowa jest doskonałym wyborem w wielu sytuacjach, szczególnie gdy musisz regularnie odśnieżać większe obszary lub jeśli mieszkasz w strefach, w których opady śniegu występują bardzo często. Jeżeli masz do odśnieżania duży teren, tak jak podjazd, parking czy chodnik, odśnieżarka spalinowa jest bardziej efektywna niż ręczne szufle lub mniejsze odśnieżarki elektryczne czy akumulatorowe. Moc i wydajność silnika odśnieżarki spalinowej pozwoli na skuteczne poradzenie sobie z większymi obszarami. Jeśli teren do odśnieżenia ma nierówną nawierzchnię, jest pagórkowaty, a także pojawiają się zlodowacenia czy zamarznięte zwały śniegu, odśnieżarka spalinowa będzie lepszym wyborem, szczególnie jeśli wybór padnie na model z gąsienicą.

Odśnieżarka spalinowa jedno- czy dwustopniowa?

Kupując odśnieżarkę spalinową, masz do wyboru mniejsze i lżejsze modele jednostopniowe oraz większe i mocniejsze urządzenia dwustopniowe. Te pierwsze zwykle są wybierane do prostszych zastosowań i mniejszych powierzchni. W zależności od modelu mogą sobie doskonale radzić z usuwaniem pokrywy śnieżnej o grubości 20, 40, a nawet 60 centymetrów. Doskonałe do użytku domowego przy odśnieżaniu podjazdów czy ścieżek prowadzących do domu. Znacznie większe i cięższe odśnieżarki dwustopniowe bardzo skutecznie i wydajnie usuwają warstwy śniegu o grubości od 40 do 60 centymetrów (w zależności od modelu). W naszym sklepie oferujemy modele, które podczas jednego przejazdu mogą odśnieżyć znaczną część terenu. Dostępne odśnieżarki różnią się także szerokością roboczą wirnika. Przykładowo odśnieżarki spalinowe HUSQVARNA dysponują wirnikami o szerokości od 61 do 76 centymetrów. Dzięki temu idealnie sprawdzą się do odśnieżania parkingów, podjazdów i dróg.

Jakie są kryteria wyboru odśnieżarki spalinowej?

Dostępne w sprzedaży odśnieżarki elektryczne różnią się przede wszystkim mocą silnika i ceną. Są to oczywiście bardzo ważne kwestie, które w największym stopniu decydują o wyborze konkretnego modelu. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na inne parametry, które znacząco wpływają na efektywność i komfort użytkowania odśnieżarki. Na płaskim i równym terenie najlepiej sprawdzą się odśnieżarki kołowe, które są łatwe w manewrowaniu i zwrotne. Jeśli jednak potrzebujesz maszyny, która szybko i skutecznie usunie śnieg na nierównej powierzchni lub na wzniesieniach, lepszym wyborem będzie odśnieżarka spalinowa na gąsienicach. Niektóre odśnieżarki mają napęd, który ułatwia ich obsługiwanie. Jeśli zależy Ci na maksymalnej niezawodności w każdych warunkach, możesz zdecydować się na odśnieżarkę z elektrycznym rozrusznikiem. Bardzo przydatnym rozwiązaniem w odśnieżarkach jest regulacja kierunku oraz odległości, na jaką wyrzucany jest śnieg.

Odśnieżarki spalinowe z napędem to urządzenia, które sprawdzą się na wszelkich średniego i dużego rozmiaru powierzchniach, a nawet w zastosowaniu profesjonalnym. Posiadamy modele o zróżnicowanych parametrach technicznych, dzięki czemu możesz wybrać taki, który będzie najodpowiedniejszy do zastosowania na danym terenie. Znajdziesz w naszym sklepie zarówno sprzęt naszych marek, CEDRUS  i OLEO-MAC, a także innych, renomowanych producentów, jak np. HECHT. Większość dostępnych u nas odśnieżarek spalinowych z napędem cechuje się napędem na koła oraz dwustopniowym wyrzutem śniegu. Wirnik ślimakowy zbiera warstwę śniegu, kieruje go do centralnego wirnika, który wyrzuca śnieg przez dmuchawę na zewnątrz. Dostępne są też większe odśnieżarki spalinowe z rozrusznikiem elektrycznym. Oznacza to, że urządzenie można uruchomić zarówno przy pomocy ręcznego, jak i elektrycznego rozrusznika. Oferujemy także odśnieżarki spalinowe z oświetleniem LED. Większe modele odśnieżarek spalinowych z napędem na koła mają po kilka biegów do przodu oraz do tyłu, a ich opony wyposażono w bieżnik typu SNOW, doskonale wgryzający się w warstwę śniegu. Zasięg wyrzutu śniegu poszczególnych modeli może wynosić nawet 11 metrów. Kąt i odległość wyrzutu śniegu może być w nich regulowana. Opisane parametry dostępnych u nas urządzeń sprawiają, że jest to wyposażenie przeznaczone do zadań specjalnych – tam, gdzie nie sprawdzą się inne rozwiązania oraz tradycyjne, ręczne metody odśnieżania. Jeżeli konieczna jest szybka i wydajna praca nawet na większych powierzchniach, to właśnie odśnieżarki spalinowe są wyposażeniem, po które powinieneś sięgnąć, chcąc pozbyć się zalegającego śniegu z danego terenu. Zobacz dostępne u nas urządzenia i w razie pytań skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy serdecznie na zakupy.

IdoSell Trusted Reviews
4.82 / 5.00 1223 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-15
wszystko w jak najlepszym porządku, szybko sprawnie bezproblemowo
2024-05-14
Bardzo dobry kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia. Szybka wysyłka. pozdrawiam.
pixel