Dodání zdarma od 2 846,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Elektrické provzdušňovače a rozrývače

( počet produktů: 7 )

Pro ty, kteří hledají snadno použitelné, tiché a spolehlivé zařízení pro pravidelnou péči o trávník kolem domu, doporučujeme elektrické provzdušňovače a vertikutátory od společností Hecht, Ikra Mogatec a Daewoo. Prezentované nástroje jsou poháněny moderními elektromotory s různými provozními výkony. V obchodě Ewimax.pl vás čeká profesionální elektrické zařízení pro provzdušňování a vertikutaci trávníku s výkonem od 1500 W do 2000 W. Objednejte si zařízení na míru svým potřebám!

Co jsou elektrické rozrývače?

Jedná se o zahradnické nářadí určené k provzdušňování půdy řezáním trávníku. U starých trávníků vytváří spleť kořenů, odumřelých oddenků a posekaných stébel trávy bariéru, která je téměř nepropustná pro vodu, což přispívá k vysychání trávníku a za deštivého počasí k jeho zahnívání. Elektrické provzdušňovače a vertikutátory jsou vybaveny bubny doplněnými noži, které propichují a rozřezávají vrstvu silné plsti, čímž provzdušňují půdu a činí trávník propustným pro vodu. Elektrický vertikutátor vypadá jako klasická sekačka na trávu. Místo vodorovných řezacích nožů je však vybaven bubnem s ocelovými noži, které trávník řežou. Elektrické vertikutátory a provzdušňovače z naší nabídky jsou vybaveny také kovovými koši, do kterých se sbírá tráva, plevel, mechy a lišejníky z půdy.

Zastosowanie wertykulatora elektrycznego w ogrodzie

Wyposażone w trwałe wałki z nożami tnącymi, proste w obsłudze aeratory i wertykulatory elektryczne to sprzęt stworzony z myślą o okresowej pielęgnacji trawników. Urządzenia tego typu pomagają napowietrzyć glebę i zwiększają jej przepuszczalność. Dzięki zabiegom wertykulacji woda deszczowa łatwiej wnika w grunt, co sprzyja rozwojowi trawy i chroni przed jej szybkim wysychaniem podczas letnich upałów oraz gniciem w okresie intensywnych opadów deszczu. Zabiegi wertykulacji w szczególności polecane są do przeprowadzenia w okresie wiosennym, przed zabiegiem nawożenia trawnika. Dzięki wertykulacji rozsiany nawóz ma szansę nie tylko się rozpuścić, ale i wniknąć w głąb gleby, skąd zostanie pobrany przez system korzeniowy roślin, wspomagając ich wzrost. 

Jak wybrać wertykulator elektryczny?

Szukając odpowiedniego aeratora i wertykulatora elektrycznego do ogrodu, do pielęgnacji przydomowego trawnika, szczególną uwagę należy zwrócić na moc urządzenia, oferowane przez niego funkcję i jakość wykonania. Generalna zasada jest taka, że im większa powierzchnia trawnika, tym mocniejszego sprzętu potrzeba do jego pielęgnacji. Oczywiście nie oznacza to, że aerator i wertykulator elektryczny o mocy 1500W nie poradzi sobie z napowietrzaniem trawnika o powierzchni 10 arów. Jednak przy tak dużym areale praca z wykorzystaniem sprzętu o małej mocy zajmie więcej czasu, a przez to będzie bardziej męcząca. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić nowoczesny aerator i wertykulator elektryczny o mocy od 1500W do 2000W, z funkcją regulacji głębokości cięcia i trwałym wałkiem wyposażonym w ostre noże tnące. Zamów urządzenie renomowanej marki!

IdoSell Trusted Reviews
4.81 / 5.00 1235 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-03-03
Spokojenost :)
2024-06-08
SPRAWNIE
pixel